Oriflame, Body & Mind, Shower Cream (Krem pod prysznic)

Oriflame, Body & Mind, Shower Cream (Krem pod prysznic)

Oczyszcza i nawilża skórę, koi zmysły. Lekko opalizujące pigmenty sprawiają, że zwykła kąpiel zmienia się w przyjemność. Olejki: geraniowy i cedrowy pomagają odzyskać spokój i dobre samopoczucie.

niespecjalny

Myślałam, że bardziej mi się spodoba. Jest gęsty i kremowy, ale bardzo słabo się pieni. Pod koniec trudno wydobyć go z butelki. Zapach niby ma być relaksujący, ale z dnia na dzień coraz bardziej działał mi na nerwy - jakiś taki niewyraźny i drażniący. Na skórze się nie utrzymywał. Cena stanowczo za wysoka.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Przyjemny.

Lubię ten żel. Kupiłam go w ciemno, a potem, po powąchaniu go w butelce, czułam się początkowo zawiedziona. Pachniał mi tak jakoś totalnie zwyczajnie, jak zwykłe mydło ;) Ale na skórze jest przyjemny, delikatny. Nie uważam, żeby szczególnie odprężał czy uspokajał - tak więc w moim przypadku jest to niespełniona obietnica producenta - ale za to bardzo delikatnie oczyszcza skórę kremową pianą, pielęgnując ją. Jest gęsty i bardzo wydajny.
Nieco ascetyczne opakowanie w spokojnej tonacji dobrze charakteryzuje ten żel - niemal pozbawiony koloru (taki perłowo-biały), o delikatnym zapachu.

Używam tego produktu od: z przerwami od 2 miesięcy

ten zapach

Kosmetyk ten stanal na mojej polce z jednego powodu-zapachu.
Ale jak sie okazalo, ma tez inne zalety.
Tworzy przyjemna piane, delikatnie myje i nadaje skorze mily zapach.
W lazience unosi sie dzialajacy na zmysly zapach, raczej odprezajacy.
Bede do niego wracac, jezeli bedzie w promocji.

U?ywam tego produktu od: pol roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 2

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Jak dla mnie B. Dobry :)

Gdy dostalam kremik z oriflame, najpierw go powachalam.
Poczatkowo pomyslalam sobie "oho, chyba bede go sprzedawac lub sie wymieniac na wizazu".
W ogole nie spodobal mi sie jego zapach.

Gdy poraz pierwszy uzylam kremiku Body&Mind pod prysznic juz nie bylam taka niezadowolona.
Zapach na rece nie byl taki "ostry", a nawet powiem wiecej, spodobal mi sie - mial takie "cos" w sobie.

Wmasowalam go starannie w kark, szyje, ramiona.. i jakos tak sie odprezylam Nie wiem czy to zasluga jego "magicznych wlasciwosci" czy tego ze w nie uwierzylam.

Kremik owszem mniej sie pieni niz zele pod prysznic, ale ja wlasnie czegos takiego szukalam. Delikatnego, perlowego płynu :)

Do tego ma bardzo ladne opakowanie :)
Naprawde polubilam ten kremik. Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

przyjemny

Kremowa, perłowa konsystencja. Trochę za słabo się pieni. Ma delikatny, kojący zapach. Projekt opakowania i jego stonowane kolory idealnie współgrają z filozofią tej serii.

Używam tego produktu od: 1 mies.