Oriflame, Body & Mind, Body Lotion (Balsam do ciała)

Oriflame, Body & Mind, Body Lotion (Balsam do ciała)

Nawilża i wygładza skórę, przywraca poczucie równowagi. Pigmenty odbijające światło dodają skórze blasku.Olejki: geraniowy i cedrowy uspokajają i pomagają osiągnąć stan głębokiego relaksu.

piękny zapach

Kupiłam bo jestem fanatyczką wszelkich relaksujących kosmetyków i nie zawiodłam się,boski zapach,konsystencja nie za tłusta,oczywiście rozświetlający efekt super w słońcu,rewelacyjny,ale jestem zła ponieważ oriflame z jakieś 2 mies.temu dał go ostatni raz w katalogu,obawiam się że go wycofali i tu jestem niezadowolona nawet bardzo.Używam tego produktu od:roku

polecam

jak dla mnie balsam jest świetny. nie dałam 5 gwiazdek bo jedyny minus jest taki, ze troszeczke długo się wchłania.
ale oporcz tego wszystko jets super. bardzo ladny zapach... świetnie nawliza skóre i nadaje sie do masazu:)))) moze wlasnie przez to go tak lubie... bo uwilebiam masaze..:P ale ze wszystkich balsamow ten jest najlepszy:))
co do drobinek... to jak juz ktos powiedzial nie sa one bardzo widoczne... mnie sie akurat podobaja. poniewaz mam opalona skore i bardzo ladnie to wyglada:)
tak wiec z czystym sumieniem polecam ten balsam:))

Używam tego produktu od: 4 mies.

słabo i miernie

Balsam, którego nie mogę zmęczyć, bo go unikam. Zapach ma może i relaksujący i w sumie dobrze, bo jest po czym relaksować. Beznadziejnie się wchłania i długo rozmazuje po skórze zanim się wchłonie. Jest to maksymalnie irytujące - moje pierwsze takie rozczarowanie jeśli chodzi o balsamy z Oriflame.
Właściwości pielęgnacyjne mniej niż przeciętne - bardzo słabo nawilża.
O drobinkach rozświetlających najpierw przeczytałam w recenzjach, bo sama ich nie dostrzegłam z początku. Teraz wiem, że są więc mam czego szukać na skórze. Efekt bardzo mizerny jeśli chodzi o nadrobinkowanie.
Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:5 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 kończę

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

super

Super na noc lub po kąpieli, gdy zostaje w domu :) piękny zapach, pozostawia na skórze połyskujące drobinki, trosze niewygodnie się go nakłada bo trzeba porządnie nacisnąć butelkę. W miarę dobrze sie rozsmarowuje.

Używam tego produktu od:listopada

Lubię go

Kupiłam go ze względu na obiecany zapach, bo lubię ciepłe aromaty. Nie ukrywam też, że wpłynął na to również fakt, że akurat był w promocji.

Zapach rzeczywiście ma przyjemny, choć nie zachwycił mnie. Najbardziej podoba mi się konsystencja. Nie jest bardzo gęsta, ani zupełnie żelowa. Kojarzy mi się z kremowym jogurtem naturalnym. Po rozsmarowaniu wywołuje wyjątkowe uczucie komfortu i nawilżenia. Używam tego balsamu od dwóch tygodni i jestem zadowolona z nawilżenia, choć nigdy nie miałam problemów z przesuszoną skórą. Co do drobinek rozświetlających, to są one malutkie i nie bałabym się z nimi wyjść w dzień do ludzi. Nie jest to efekt dyskotekowy. Za pierwszym razem to nawet musiałam ich szukać na skórze i zauważyłam je dopiero w sztucznym świetle.

Minusem jest cena, jak dla mnie za wysoka. No i opakowanie mogłoby być ładniejsze, chociaż kształt butelki jest świetny:)

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

fajny, dość fajny

kupiłam go bo lubię wszelakiej maści balsamy i smarowidełka do ciała :) moja skóra nie wymaga jakiegoś szczególnego nawilżenia więc tej kwestii nie poruszę
otóż balsam owy ma bardzo fajną konsystencję :) nie za rzadki nie za gęsty i taki milutki w obejściu ;)
posiada błyszczące drobinki (o których dowiedziałam się dopiero przy użyciu) nie są one nachalne lecz takie maleńkie (nie jest to typowy balsam nabłyszczający)
zapach super :) myślałam że szybko skończę i szybko zapomnę o tym balsamie jednak jego zapach, taki delikatny i relaksujący, może jednak jeszcze skuszę się jeszcze kiedyś na kolejną buteleczkę balsamu

Używam tego produktu od:kilku dni

dst

zapach faktycznie bardzo ladny i relaksujacy, ale jesli chodzi o wartosci nawilzajace, to nie spelnia moich wmagan ( co prawda mam przesuszona skore).. zlote drobinki slicznie sie komponuja z delikatna opalenizna..

Używam tego produktu od: juz skonczylam opakowanie jakis czas teamu

Nawilżenie i ciekawy efekt

Bardzo miły balsam, który nawilża skórę i dzięki drobinkom nadaje jej fantastyczny połysk. Drobinki są maleńkie, jest ich w kosmetyku bardzo dużo, a efekt, który otrzymujemy jest delikatny i na pewno nie ordynarny. Zapach kosmetyku jest delikatny, wydaje się pudrowy, mi nie przeszkadza, ale też jakoś szczególnie mnie nie zachwyca. Nawilżenie, jakie oferuje balsam jest przeciętne - na pewno nie całodzienne, ale stosowany latem na pewno spełni dobrze swoje funkcje pielęgnacyjne, gdyż jest lekki i szybko się wchłania.

Używam tego produktu od:rok temu

pięęęęęęknie pachnie;)

największą zaleta tego balsamu jest śliczny zapach: odprężający, długo utrzymujący się na skórze. balsam ma też delikatne drobinki.nawilża faktycznie słabiutko.uzywam go jedynie wtedy gdy mam ochotę na ten piękny zapach;)regularna cena strasznie wysoka, dlatego kupiłam swój w promocji:)

Używam tego produktu od: od 3-4 tyg

kiepsko nawilża

Jako balsam nawilżający zupełnie nie zdaje egzaminu:( Dosyć trudno go rozsmarować i raczej kiepsko się wchłania. Te delikatne drobinki rozświetlające nawet ok, nie pozostawiają smug. Zapach dosyć ładny. Stosuję najczęściej na noc razem z olejkiem z tej samej serii. W duecie naprawdę dobrze odstresowują i przywracają równowagę.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

ślicznie pachnący średniak

Kupiłam w promocji za 6,9zł, o ile dobrze pamiętam i za taką cenę może i bym się jeszcze skusiła, ale że nie przewiduję, że się na kolejną taką promocję załapię (o ile w ogóle będzie :rolleyes: ), to zaznaczam nie. W ogóle nie wiem dlaczego ten balsam jest taki drogi :eek: Nawet w promocji. Jak dla mnie jest to zwykły ładnie pachnący balsam ze złotymi drobinkami (ładnie to ujęli - pigmenty rozświetlające :D). Pachnie przyjemnie, faktycznie relaksująco, ale raczej na dzień się nie nadaje, bo aromat jest zbyt mocny. Z drugiej strony po co mi się na noc rozświetlać? Jeśli zaś chodzi o względy pielęgnacyjne, to mieści się w średniej krajowej - moja niewymagająca wtedy specjalnej pielęgnacji skóra była zadowolona ;) Za to denerwowało mnie w nim to, że trzeba go było chwilę powmasowywać, bo trochę się mazał, a ja lubię się smarować raz-dwa. Także daję te *** ale to głównie za śliczny, niespotykany zapach.Używałam tego produktu przez jakieś 3 tygodnie

Upojny zapach....

Bardzo lubię balsamy Oriflame a ten nie jest wyjątkiem.Pięknie,przecudnie,ślcznie pachnie-sama przyjemność wcierać go w skórę:).Ładnie nawilża pozostawiając złocistą posiwatę.Ładne opakowanie.Jedyne,co mogę mu zarzucić to cena,jak na balsam popularnej,nie ekskluzywnej marki jest dość wysoka,ale w promcji do przyjęcia.