Basics, 1-2-3 Minute Mask (Błyskawiczna maseczka do twarzy)

Basics, 1-2-3 Minute Mask (Błyskawiczna maseczka do twarzy)

W ciągu zaledwie 3 minut odblokowuje i oczyszcza pory, odtłuszcza skórę, poprawia jej wygląd. Zawiera glinkę kaolinową bogatą w minerały oraz pantenol i liposomy z witaminami A, C, E i betakarotenem. Odpowiednia do każdego typu cery.

Cena: 16 zł / 50 ml

jestem na tak

Troszkę się zdziwiłam widząc tak negatywne recenzje, jest to bowiem produkt, co do którego mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Przede wszystkim maseczka działa szybko, wystarczy jedynie potrzymać parę minut, a jaki świetny efekt! Skóra jest gładka, oczyszczona, złuszczona. Chętnie ponowię zakup tego kosmetyku, bo jak dla mnie działa jak mało który!

Używam tego produktu od: kilka lat

kiedyś ulubiona

Ale się zdziwiłam! Moja ulubiona maseczka ma tak złe recenzje:o Lubiłam ją bo:
- działała szybko (często nakładałam ją rano, w czasie mycia zębów)
- matowała cerę
- poprawiała koloryt skóry
- przyśpieszała gojenie się wyprysków

Jej największym mankamentem było wielokrotnie wspominane we wcześniejszych recenzjach utrudnione zmywanie jej z twarzy - ale kiedyś nabyłam do tego celu celulozową gąbeczkę (również z Avonu:D i od tamtej pory nie było już z tym kłopotu. Gdyby do dziś ją produkowali, kupowałabym ją nadal.
Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 6

nie da się zmyć!!!

oczyszcza to prawda, ale jakim kosztem.Wołami trzeba ją zdzierać z twarzy. Nie ma żadnej satysfakcji z jej stosowania, ledwo nałożyć a już tzeba ją zdzierać.Strasznie podrażnia twarz wszak trzeba się nieżle naszorować żeby ją zmyć.Nie warto

Używam tego produktu od:kilka razy

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

mazidło przyczepne

Używałam maseczki dość dawno, ale zdołałam zapamiętać, że jedynym efektem jej stosowania była maź na twarzy (po rzekomym usunięciu maseczki) której żadnym sposobem nie dawało się usunąć, takie ot zaklajstrowane dokładnie pory twarzy:/ przestrzegam, a nawet zabraniam;-)

Używam tego produktu od:kilka lat temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:chyba 1

BWC

Mój osobisty BWC czyli Bubel Wszechczasów. Z reguły staram się zużyć kosmetyk do końca, nawet jeśli niezbyt mi pasuje, ale ten jest jedyny, który po kilkakrotnym użyciu wyrzuciłam do śmieci. Nie dość, że wcale nie działa (nie zauważyłam absolutnie żadnych pozytywnych efektów), to jeszcze nie daje się w ogóle zmyć żadnym sposobem. Musiałam trzeć twarz paznokciami, żeby ta wstrętna maź zniknęła z mojej buzi. Nie polecam.

nie szkodzi

Znam lepsze maseczki, ale ta również nie jest zła dla mojej mieszanej cery. Po jej zastosowaniu nie widzę jakichś oszałamiających efektów, ale delikatnie zwęża pory, wygładza buzię i matuje, choć na krótko. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się niczego więcej po nałożeniu maseczki tylko na 3 minuty. Już jej nie kupię, bo wolę kosmetyki, po których zastosowaniu widać trwalsze efekty.

nie polecam

Przyzwyczajona do maseczek 10 i wiecej-minutowych, postanowiłam, że aby dobroczynne właściwości tej oto maseczki były większe, zamiast 3 minut zostawię ją na twarzy na 10 minut. W tym czasie leżałam sobie w wannie, było gorąco i miałam mokre rece, więc nie dotykałam twarzy w celu sprawdzenia co z nią jest i co z moja buźką . Kiedy minęło nieszczęsne 10 minut rozpoczęłam próby zmycia tego mazidła z twarzy. Nijak nie chciała zejść, w rezultacie musiałam trzeć gąbką kąpielową. Gdy już to zmyłam, cała twarz była ściągnięta a usta zdrętwiały, przez to tarcie rozsmarowałam tą maseczkę nawet na nich. I dostałam za swoje. Skóra zrobiła sie piekąca, czerwona i przewrażliwiona. Po miesiącu spróbowałam jeszcze raz, teraz potrzymać 3 minuty, efekt ten sam, tylko mniejszego kalibru: ledwo zdarłam z twarzy. Nigdy więcej...szczęście że tego już nie produkują.

Horrror

Mam mieszaną cerę, ale jednoczesnie dosć wrażliwą i ta maseczka jest dla niej po prostu bezlitosna. Cieżko ją zmyc, przez co musze po jej zastosowaniu szorować twarz gąbeczką. W efekcie jest cała zaczerwiniona i podrażniona. Stoi sobie na półce i zawsze jak zapomnę o horrorze podczas jej uzywania, kuszę się aby ją spróbowac znowu. le dzis koniec, wylądowała tam, gdzie jej miejsce, czyli w koszu.
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego.

beznadziejna!!!

ta maseczka to wyjątkowy niewypał. Zostawia na twarzy obrzydliwe, gumiaste ciągnące się smugi. To paskudztwo w ogóle nie chce się zmyć, trzeba porządnie szorować. O jakimkolwiek dobroczynnym działaniu tego świństwa można zapomnieć. A do tego uczuliła mnie. Wyjątkowe paskudztwo, szczerze nie polecam.

Użyłam tego kosmetyku 2 razy/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i już nigdy więcej, to co zostało wylądowało w koszu na śmieci

Lubię ją!!!

Maseczka ok, zależy jak dla kogo:) Bo ja mama tłustą cerę, rozszerzone pory, kilka blizn potrądzikowych i ona na nie działa!!!! Zmniejszyly sie a grudki lepiej sie goją:) Z tym zmywaniem to rzeczywiście nie najlepiej, bo trudno się zmywa ale nie narzekam na nią i stale muszę ją mieć pod ręką:)

badziewie!!!

Nigdy, przenigdy nie spotkałam podobnego badziewia! Producent nie wywiązuje sie z jakiejkolwiek ze swoich obietnic; maseczka nie robi dosłownie nic, kompletnie nic-pieniądze wyrzucone w błoto. I do tego ten wstrętny, okropny, koszmarny :( film, który pozostawia na twarzy, takie dziwne nie wiadomo co. OKROPIEŃSTWO!!!

nic szczególnego

Maseczka ma kremową konsystencję, dobra dla zabieganych, nakłada się ją na twarz tylko na 3 min. i zmywa. Po jej użyciu skóra jest wyraźnie gładsza i odżywiona, ale samą maseczkę trudno zmyć z twarzy. Jestem zwolenniczką upiększająco-relaksującego działania maseczek, a ta nie spełnia tego drugiego warunku, ze względu na problemy ze zmywaniem i nieszczególny zapach.