Schwarzkopf Schauma, Easy Spray-Balsam, Odżywka do włosów matowych i trudnych do ułożenia

Schauma Easy Spray Balsam to innowacyjna propozycja pielęgnacji włosów. Dzięki formule sprayu, odżywka po nałożeniu na włosy nie wymaga spłukiwania, co maksymalnie ułatwia jej użycie. Lekka, pielęgnacyjna formuła sprayu zawiera unikalną kompozycję składników, które bardzo dobrze nawilżają i odżywiają włosy.
Dzięki zawartości substancji nawilżających min. prowitaminy B5 (pantenolu), które silnie i głęboko wnikają w struktury włosa, odżywka świetnie uelastycznia i wzmacnia włosy czyniąc je bardziej odpornymi na uszkodzenia.
Specjalny, modyfikowany silikon wiąże się z osłonkami włosa dodając, nawet silnie zniszczonym włosom, wspaniałego połysku. Naturalne polimery zawarte w recepturze sprayu tworzą na powierzchni włosa unikalną warstwę ochronną, która zabezpiecza je przed uszkodzeniami, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że mniej się elektryzują.

Cena: ok. 8 zł / 200 ml

bardzo słaba

Używam tej odżywki od paru miesięcy i nie widze żadnych efektów. Kosmetyk troche przetłuszcza mi włosy, mimo, że nakładam go oszczędnie. Nie widze też żadnych efektów pielęgnacyjnych :( Taka kranówka w sprayu...
Zapach owszem ma ładny ale to jedyny plus tej odżywki.
Nie polecam :(

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

Neutralny

Faktycznie ułatwia rozczesywanie i troche nawilza.Zapach -dla mnie przyjemny.W moim przypadku uzywam trgo kosmetyku głownie...gdy chce osiagnąć na moich włosach skret bez nakręcania:-)Odkryłam to przypadkowo,ze gdy uzyje go na wilgotne włosy i "pogniote" troszke to niespodziewanie mam nawet kształtne skręty :-)Jednak ja preferuje zdecydowanie proste włosy.

Używam tego produktu od:3 mies

Całkiem w porządku

Przede wszystkim ułatwia rozczesywanie splątanych przy myciu włosów i robi to idealnie.
Pięknie pachnie i jest bardzo wydajny,mimo,że nie szczędzę go sobie.Nie zauważyłam jednak obiecywanej 80% regeneracji włosów.

Używam tego produktu od:pół roku

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

spełnia swoja role...

i to na tyle.Włosy rzeczywiście łatwiej sie rozczesuja, ale na tym kończy się jego działanie. Nie zauważyłam efektu odżywczego.
Zapach - różany hmmm... może nieco drażnić, nie utrzymuje sie jednak długo na włosach.
Ogólnie nie najgorszy preparat do rozczesywnia hairów, szczególnie splątanych po myciu :)

Używam tego produktu od:miesiąca

bez polysku

Wcacajac do domu caly czas zastanawialam się co mi tak ladnie w samochodzie pachnie, z pewnoscia nie byly to moje perfumy. Po otwarciu reklamowki w domu okazalo się ze butelka tego plynu byla nieszczelna i jej zawartość wylala się na pozostale rzeczy w torbie. Auc!
Posiadam wersje do włosów farbowanych. Powinna dodać im blasku, lecz niestety moje wlosy matowi.. nie wchłania się. Co sprawia ze wszystko się na nie klei.
Zapach bardzo ladny, ale dlaczego tak intensywny?
Nie widze efektu odzywienia, ochrony przed sloncem a co dopiero obiecywanego przez producenta "połysku".

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

smażona róża

DObre uzupełnienie do szamponu Maribell do blondów- jak balsam dla suchej skóry :ehem:. włosy stają się mniej skołtunione, są gładkie w dotyku i lśniące. wyczuwalny efekt nawilżenia. Zapach kosmetyku to babcina róża zjadana jako nadzienie do racuszków :slina:

Używam tego produktu od tygodnia
Ilość zużytych opakowań zaczęłam 1

Średnia i to bardzo :/

Gdyby producent nie napisał co ta odżywka ma robić, to sama bym na to nie wpadła...

- Zapach mało przyjemny
- Mało wydajna (trzeba dosyć duzo popsikać)
- Włosy nadal były lekko sianowate ()czyli takie jak i bez tej odżywki)
- nie zauważyłam żeby się lepiej układaly

bardzo dobra

ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie, włosy po jej użyciu są gładsze i bardziej lśniące, puszyste,
nie obciąża,
polecam

Jestem zadowolona

Kończę juz opakowanie.Lubię ją.Mam długie włosy i niestety sam szampon mi nie wystarcza.
Przede wszystkim bardzo dobrze rozczesuja sie po niej włosy,nie elektryzuja się,faktycznie się błyszczą.
Zapach lekko sztucznawy,no powiedzmy że tylko "leżał koło róży".Co wazne- spray ten włosów mi nie przetłuścił,ani nie obciążył,choć mają one tendencje do przetłuszczania.

całkiem, całkiem :)

Włoski po tej odżyce sa miękkie, łatwe do ułożenia i nie elektryzują się! Jest bardzo wydajny i ta cena! Zapłaciłam za nią ok. 7.50 zł :D Rzeczywiście mogą się trochę przetłuszczać jeżeli nałoży się jej za dużo, ale jak dla mnie jest OK :) Dodatkowo włosy i głowa bardzo ładnie pachną :)

EDIT: Nie wyobrażam sobie teraz moich włosów bez tej odżywki. Ostatnio zapomniałam nia spryskać włosy i były sianowane oraz trudne do ułożenia.

przęciętna...

Używam tego typu odżywek(spray) do rozczesywania moich długich,wiecznie splątanych włosków.Niby pozwala na ich rozczesanie,włosy są miękkie,podatne na ułożenie, tylko za szybko przetłuszczają się,co powoduje swędzenie skóry głowy.Cena i wydajność zachęcają do wypróbowania spray'u.

Mój KWC :D

Dodałam więc oceniam :D
Nie wyobrażam sobie życia bez tego kosmetyku ;) Mam długie włosy które bardzo się plączą. Zwykłe odżywki tylko odrobinę pomagały mi w rozczesaniu... Teraz wystarczy kilka psiknięć i moje włosy są nie do poznania :D Rozczesują się zupełnie bezproblemowo, mniej się plączą, są miękkie, bardziej błyszczące i podatne na układanie. Mimo, że tej odżywki się nie spłukuje, włosy wcale nie są obciążone. Opakowanie jest ładne i wygodne w użyciu. Duży plus za wydajność i cenę!