Bio-Calmille, Maseczka relaksująca

Bio-Calmille, Maseczka relaksująca

Przeznaczona do skóry wrażliwej i delikatnej. Zawiera kompleks betainowo-rumiankowy o właściwościach ochronnych i łagodzących. Wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, nawilża ją dzięki czemu skóra staje sie gładka i świeża.

przyjemny dla twarzy

Mnie maseczka wcale nie łagodzi podrażnień, pieczenia nie odczułam. Nie lubię jej zostawiać na twarzy, bo jakoś "tłuści" się. Więcej pewnie nie kupię.

fajna

kupilam nawet krem na dzien wkoncu idzie zima a ja nigdy nie uzywalam kremow na zime bo za tluste ale ten jest ok i maseczka tez na poczatku rzeczywiscie ja tez czulam jakby lekkie mrowienie a ze krotko sie ja trzyma to mi nie przeszkadzalo, tresciwa konsystencja jak i kremu ladnie nawilza i natluszcza moja mieszana cere ostatnio wrazliwa( mam pelno malych syfkow krore dlugo sie goja a jak znikna to dlugo widac jeszcze zaczerwienienie po nich. Maseczka moze nie przyspiesza gojenia ale jakos powolutku rozjasniaja mi sie te czerwone pozostalosci i tak jak pisze producent ( takze na kremie) chromi przed zaczerwienieniami spowodowanymi zimnem.
uzywam juz ponad miesiac i musze przyznac ze to szczypanie bylo tylko na poczatku teraz nic nie szczypie a skora jest naprawde ladbniejsza

dziwna

Dziwna jak dla mnie.Po nałożeniu "dusi" mi skórę, jakby nie pozwalała jej oddychać.Poza tym jest ok.Ładnie pachnie, dobrze się zmywa, lekko nawilża i wygładza twarz.Ilość zużytych opakowań:1

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

nie łagodzi

Różowa seria na zimę (krem na dzień i na noc) jest super, niestety ta maseczka nie. Na pewno nie relaksuje, raczej stresuje, bo skóra swędzi i piecze w chwilę po jej nałożeniu. Wrażliwcom odradzam....

nawet całkiem może być ;)

A mnie nawet odpowiada ta maseczka. Nie jest to jakieś cudo, o nie... ale jest całkiem dobra, chociaż przyznaję, że raz miałam wrażenie, że szczypała w podrażnionym miejscu (zamiast łagodzić). Konsystencja w porządku, zapach średni, działanie dosyć znikome. Na pewno mogłaby być lepsza, zwłaszcza, że nie jest tania. Można wypróbować.

Zupelnie nic...

Mam wrazenie, ze kosmetykom YR wiele brakuje. A maseczki to juz zupelne nieporozumienie. Ta maska to tylko strata czasu, zupelnie nic nie wnosi, zwykly bubel.

oj nie...

nie polecam bo po 1 jak na maseczke relaksujaca zapach jest nieciekawy a wrecz troche mnie drazni:),po 2 czesto probowalam uzywac jej po peelingu lecz niestety moja skora reagowala dosyc silnym pieczeniem wiec nie wiem czy tak naprawde jest to maseczka do wrazliwej skory.Konsystencje ma bardzo przyjemna ale to zdecydowanie za malo...nie zauwazylam poprawy wyglau skory po jej uzyciu.<BR>Odejmuje jej jeszcze 1 gwiazdke bo wlasnie nalozylam na twarz nawet nie po peelingu i mimo to strasznie piecze...no tak okropnej maseczki to jeszcze nie mialam!!!zniechecilam sie przez to do wszystkich maseczek YR