Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek oraz likwiduje uczucie szorstkości. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Przeznaczony dla skóry suchej i normalnej.

Oliwkowe rozczarowanie

Jeśli chodzi o Ziaję to uważam, że ponieśli całkowitą porażkę jeśli chodzi o kremy do rąk i balsamy do ust... Próbowałam wszystkich wersji i wszystkie na nie.

Minusy:
- no niestety nie wchłania się dobrze, ręce się potem ślizgają
-jest taki jakby ciężki
-lepi i się i klei, nie wchłania się
-nie poprawia stanu skóry dłoni

Plusy:
-wszędzie można go kupić - dostępność
-cena
-wydajny

Zbyt słabe działanie

Produkt posiada lekka konsystencje która błyskawicznie się wchłania . Posiada przyjemny oliwkowy zapach który utrzymuje się delikatnie na skórze. Nawilżenie jest zbyt małe jak na moje suche dłonie czuć je chwilę po aplikacji po czym szybko znika nie pozostawiając po sobie śladu. Opakowanie bardzo fajne przyjemna tubka jest dość miękka. Jest tani i wydajny oraz ogólno dostępny jednak myślę ze lepiej zainwestować w coś lepszego:)

Nic specjalnego.

Kremy do rąk firmy Ziaja nie zachwycają. Nie zaszkodzą, ale też nie robią prawie nic.
Zalety:
+ opakowanie
+ niska cena
+ wydajność
+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ ma przyjemny zapach
+ po nałożeniu skóra jest minimalnie nawilżona, ale
- efekt jest chwilowy i praktycznie po kilku minutach skóra jest w takim samym stanie.
Według mnie zakup tego kremu to zbędne wydanie pieniędzy, bo mimo, że ma zalety to nie robi nic dobrego dla rąk.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Uratował mi dłonie :)

Moja skóra dość często ma styczność z chemikaliami (typu metanol, kwasy, ługi), włączając w to środki czyszczące. Przez to była bardzo sucha, pękała między palcami i była bardzo szorstka. Na szczęście w moje ręce wpadł krem oliwkowy z Ziai. Bałam się, że będzie długo się wchłaniał i pozostawiał tłustą warstwę, czego bardzo nie lubię, ale okazało się, że jest idealny pod tym względem. Jest bardzo lekki i ma przyjemną konsystencję. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Sprawił, że skóra przestała pękać. Ma piękny zapach. Jest idealny do torebki. Zachęca do kupna ceną i dostępnością. Zdecydowanie jest to mój faworyt wśród kremów do rąk i klasyk Ziai :) Na pewno będę wielokrotnie do niego wracać, bo jest cudowny.

Mi pasuje ;)

Dla mnie idealny na lato i inne ciepłe okresy, ponieważ szybko się wchłania, a dłonie po nim nie są lepkie, co mi bardzo przeszkadza w innych kremach do rąk. W czasie mrozów przestawiam się na neutrogenę, ale ponieważ ogólnie nie mam problemów ze skórą rąk, ten krem wystarcza mi na inne okresy.

Jak widać zdania są podzielone, dla mnie to jest hit przede wszystkim dlatego, że wiele od niego nie wymagam i nie lubię jak mi się lepią ręce po kremie.

Bardzo fajny krem!

Zapach - obłędny. Fajna formuła, krem szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustej skóry. Nawilża.
Nie widzę żadnych minusów ;)

Bardzo Lubie!

Krem jest idealny gdy szybko chce nawilżyć dłonie bez uczucia lepkości i oczekiwania wielu godzin aż się wchłonie... Po użyciu mogę od razu pisać długopisem i nic nie będzie mi przeszkadzać czy ślizgać.
Krem bardzo przyjemnie pachnie. Pozostawia dłonie gładkie.
Jedynym minusem jest oczywiście to że krem wybitnie nie odżywia skóry dłoni ani jej dogłębnie nie nawilża na długo ale mi to nie przeszkadza w ciągu dnia, gdy potrzebuje na szybko zniwelować uczucie szorstkości skóry dłoni.

Ja go bardzo lubię i polecam dla osób niewymagających cudów od kremu do rąk za 5zł.

Używam tego produktu od: około rok?
Ilość zużytych opakowań: kilka... 3-4?

nie robi nic

krem nie robi w zasadzie nic, no moze tylko to ze pokrywa dlonie cienka warstwa czegos tlustawego

ladnie pachnie i to jego glowna zaleta

niby wchlania sie szybko ale pozostawia sliska powloke na dloniach

jest wydajny, opakowanie proste poreczne

mnie nie przekonalo jednak do powtornego zakupu

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Odżywcza oliwka? Raczej silikon -,-

Krem kupiłam 4 miesiące temu w Intermarche za ok. 6 zł. Lubię Ziaję i mam szczęście do kosmetyków ale tym razem się zawiodłam :(
Plusy:
+tani
+polska firma
+nietestowany na zwierzętach
+zapach
+szybko się wchłania

Minusy:
-uczucie odżywienia trwa tylko chwilę, a tak naprawdę to zasługa silikonu który w składzie jest przed ekstraktem z oliwek (silikony 4 i 5 miejsce, a oliwki dopiero 11)
-twarde opakowanie
-trudno wydobyć resztkę kremu

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zawiodłam się :(

Skoro krem jest oliwkowy to spodziewałam się tłustej konsystencji i dogłębnego nawilżenia... Konsystencję ma bardzo lekką i szybko się wchłania, natomiast nawilża tylko na chwilę, po czym dłonie są jeszcze bardziej suche :( buu . Zapach też nie jest piękny ;/

plusy:
* cena
* lekka formuła

minusy:
* chwilowe uczucie nawilżenia po czym suchość .

Rewelacja!

Krem świetnie się wchłania, szybko i na długo nawilża skórę dłoni. Ostatnio w ciągu kilku dni uratował moje ręce, którym zaszkodził inny produkt Ziai.
Bardzo polecam, długo nie będę myślała o zmianie kremu do rąk.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Najgorszy to on nie jest, ale...

Plusy:
- ładnie pachnie,
- jest lekki,
- szybko się wchłania,
- pozostawia wrażenie miękkości skóry i jej nawilżenia,
Minusy:
- szybko się ściera,
- trzeba używać bardzo często żeby utrzymać wrażenie nawilżenia,
- nie nawilża dogłębnie a jedynie powierzchownie,
- nieekonomiczne opakowanie - dużo kremu zostaje w środku i trzeba rozciąć tubkę by dostać się do prawie 1/4 zawartości, która pozostaje wewnątrz

Używam tego produktu od: 1 roku