Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Ziaja, Oliwkowa, Krem do rąk i paznokci

Intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek oraz likwiduje uczucie szorstkości. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Przeznaczony dla skóry suchej i normalnej.

Swietny

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu oliwkowego ziaja . Dostałam go w zestawie I krem do rąk sprawdził się na prawdę dobrze. Konsystencja lekko gęsta, zapach wyrazisty długo utrzymujący sie na skórze. Dłonie są nawilżone i odżywione po dłuższym stosowaniu kremu.

Rozczarowanie :(

Tak, jak ubóstwiam Ziaję i większość ich produktów, w tym słynny oliwkowy tłuścioszek, tak ten krem mnie rozczarował.
Kupiłam go na wyjeździe, gdy zapomniałam ulubionej Nivei. Jako że jestem alergiczką z AZS, nie chciałam eksperymentować z nieznanymi firmami i wybrałam Ziaję. Dostępny był tylko wariant oliwkowy (teraz już chyba wiem, dlaczego), kosztował 5 zł, więc kupiłam.
Tubka jest biała, miękka i poręczna. Krem bardzo ładnie, delikatnie pachnie i jest niesamowicie lekki-wchłania się od razu. Z jednej strony, jest to zaleta, ponieważ trudno funkcjonować, mając ręce oblepione tłustą mazią. Ale z drugiej...ten krem po 5 minutach od aplikacji znika. Moje dłonie są wymagające, zgadza się, ale na litość boską, nawet Glicea w jakiś sposób im pomagała! A ten krem nie robi absolutnie nic! Nie koi, nie nawilża, nie wygładza, zostawia jedynie ładny zapach, ale co mi po zapachu, jak dłonie wręcz błagają o ratunek i opatrunek? Nie uczula i sam nie przyczynia się do powstawania podrażnień, to jest chyba jedyny plus (poza zapachem i ceną). On nie robi niestety nic. Możliwe, że na skórze bezproblemowej spisuje się, jak należy, ale dlaczego w takim razie producent obiecuje ''skuteczną regenerację naskórka, likwidację szorstkości skóry, intensywne odżywienie, wygładzenie i uelastycznienie skóry dłoni''?! I jeszcze poleca krem dla skóry suchej i normalnej? Do normalnej jak najbardziej, choć też bez większych rewelacji, ale posiadaczki skóry suchej i wymagającej będą zawiedzione.
Reasumując, jestem ogromnie rozczarowana, krem nie spełnia ŻADNEJ z obietnic producenta, podkreślam, żadnej!
Nie polecam skórom suchym, to już lepiej kupić Gliceę.

Zimowy must have!

Ajjć jak ja go polubiłam!

Cały grudzień borykałam się z pękaniem i szorstką skórą na dłoniach, próbowałam z tym walczyć różnymi kremami i ten jest stanowczo moim ulubionym.
Dodam, że kupiłam go w zestawie z mydłem do kąpieli i balsamem tej samej serii za 14zł (mega okazja cenowa!).

Minimalna szata graficzna i estetyczne, białe opakowanie to to co działa na dodatkowy plus.
Lubię go za to, że się nie lepi - no może troszkę tuż po aplikacji, ale również szybko się wchłania pozostawiając dłonie aksamitnie gładkie i nawilżone.
Co prawda nie jest to długotrwały efekt, jednak zawsze mam go przy sobie w torebce i chętnie po niego sięgam w razie potrzeby.
Zapach jest świeży, lekko oliwkowy, dość długo utrzymuje się na dłoniach.

depilacja czego nie wolno

Oliwkowe rozczarowanie

Jeśli chodzi o Ziaję to uważam, że ponieśli całkowitą porażkę jeśli chodzi o kremy do rąk i balsamy do ust... Próbowałam wszystkich wersji i wszystkie na nie.

Minusy:
- no niestety nie wchłania się dobrze, ręce się potem ślizgają
-jest taki jakby ciężki
-lepi i się i klei, nie wchłania się
-nie poprawia stanu skóry dłoni

Plusy:
-wszędzie można go kupić - dostępność
-cena
-wydajny

Zbyt słabe działanie

Produkt posiada lekka konsystencje która błyskawicznie się wchłania . Posiada przyjemny oliwkowy zapach który utrzymuje się delikatnie na skórze. Nawilżenie jest zbyt małe jak na moje suche dłonie czuć je chwilę po aplikacji po czym szybko znika nie pozostawiając po sobie śladu. Opakowanie bardzo fajne przyjemna tubka jest dość miękka. Jest tani i wydajny oraz ogólno dostępny jednak myślę ze lepiej zainwestować w coś lepszego:)

Nic specjalnego.

Kremy do rąk firmy Ziaja nie zachwycają. Nie zaszkodzą, ale też nie robią prawie nic.
Zalety:
+ opakowanie
+ niska cena
+ wydajność
+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ ma przyjemny zapach
+ po nałożeniu skóra jest minimalnie nawilżona, ale
- efekt jest chwilowy i praktycznie po kilku minutach skóra jest w takim samym stanie.
Według mnie zakup tego kremu to zbędne wydanie pieniędzy, bo mimo, że ma zalety to nie robi nic dobrego dla rąk.

Uratował mi dłonie :)

Moja skóra dość często ma styczność z chemikaliami (typu metanol, kwasy, ługi), włączając w to środki czyszczące. Przez to była bardzo sucha, pękała między palcami i była bardzo szorstka. Na szczęście w moje ręce wpadł krem oliwkowy z Ziai. Bałam się, że będzie długo się wchłaniał i pozostawiał tłustą warstwę, czego bardzo nie lubię, ale okazało się, że jest idealny pod tym względem. Jest bardzo lekki i ma przyjemną konsystencję. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Sprawił, że skóra przestała pękać. Ma piękny zapach. Jest idealny do torebki. Zachęca do kupna ceną i dostępnością. Zdecydowanie jest to mój faworyt wśród kremów do rąk i klasyk Ziai :) Na pewno będę wielokrotnie do niego wracać, bo jest cudowny.

Mi pasuje ;)

Dla mnie idealny na lato i inne ciepłe okresy, ponieważ szybko się wchłania, a dłonie po nim nie są lepkie, co mi bardzo przeszkadza w innych kremach do rąk. W czasie mrozów przestawiam się na neutrogenę, ale ponieważ ogólnie nie mam problemów ze skórą rąk, ten krem wystarcza mi na inne okresy.

Jak widać zdania są podzielone, dla mnie to jest hit przede wszystkim dlatego, że wiele od niego nie wymagam i nie lubię jak mi się lepią ręce po kremie.

Bardzo fajny krem!

Zapach - obłędny. Fajna formuła, krem szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustej skóry. Nawilża.
Nie widzę żadnych minusów ;)

Bardzo Lubie!

Krem jest idealny gdy szybko chce nawilżyć dłonie bez uczucia lepkości i oczekiwania wielu godzin aż się wchłonie... Po użyciu mogę od razu pisać długopisem i nic nie będzie mi przeszkadzać czy ślizgać.
Krem bardzo przyjemnie pachnie. Pozostawia dłonie gładkie.
Jedynym minusem jest oczywiście to że krem wybitnie nie odżywia skóry dłoni ani jej dogłębnie nie nawilża na długo ale mi to nie przeszkadza w ciągu dnia, gdy potrzebuje na szybko zniwelować uczucie szorstkości skóry dłoni.

Ja go bardzo lubię i polecam dla osób niewymagających cudów od kremu do rąk za 5zł.

Używam tego produktu od: około rok?
Ilość zużytych opakowań: kilka... 3-4?

nie robi nic

krem nie robi w zasadzie nic, no moze tylko to ze pokrywa dlonie cienka warstwa czegos tlustawego

ladnie pachnie i to jego glowna zaleta

niby wchlania sie szybko ale pozostawia sliska powloke na dloniach

jest wydajny, opakowanie proste poreczne

mnie nie przekonalo jednak do powtornego zakupu

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Odżywcza oliwka? Raczej silikon -,-

Krem kupiłam 4 miesiące temu w Intermarche za ok. 6 zł. Lubię Ziaję i mam szczęście do kosmetyków ale tym razem się zawiodłam :(
Plusy:
+tani
+polska firma
+nietestowany na zwierzętach
+zapach
+szybko się wchłania

Minusy:
-uczucie odżywienia trwa tylko chwilę, a tak naprawdę to zasługa silikonu który w składzie jest przed ekstraktem z oliwek (silikony 4 i 5 miejsce, a oliwki dopiero 11)
-twarde opakowanie
-trudno wydobyć resztkę kremu

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe