Oliwkowa, Maska do rąk i paznokci

Oliwkowa, Maska do rąk i paznokci

Uzupełnia niedobór substancji odżywczych oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Natłuszcza, wyraźnie uelastycznia i zmiękcza naskórek. Wygładza skórę oraz skutecznie likwiduje uczucie szorstkości. Działa kojąco, delikatnie rozjaśnia i zmniejsza przebarwienia skóry. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Wskazania:

skóra normalna i sucha, skłonna do podrażnień i nadmiernego rogowacenia skóra narażona na częsty kontakt z detergentami skóra odmrożona, wrażliwa na zmiany temperatury skóra zniszczona nadmiernym opalaniem, również w solarium paznokcie słabe, skłonne do rozdwajania się i łamania.

Substancje aktywne: olej z oliwek, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E.

tłusty, ale skuteczny!

Kupiłam go do zabiegów parafinowych na dłonie. Jest bardzo tłusty, dlatego też wolę nie nakładać go jako zwykły krem w domu, ale do parafiniarki jak najbardziej, bo jego nadmiar zamienia się w wosk, który potem ściągamy. ;) Pomimo zakończenia zabiegu parafinowego zapach utrzymuje się na dłoniach, jest bardzo delikatny, przyjemny. U mnie efekt nawilżonych dłoni po nim utrzymywał się przez kilka dni przy częstym myciu rąk. :) Polecam jak najbardziej.

Dobry produkt

Nie mam dużych problemów z dłońmi, ale po zimie często są przesuszone i potrzebują regeneracji.

+ ładnie nawilża
+ regeneruje
+ natłuszcza
+ skóra jest odżywiona
+ skóra nie jest szorstka
+ nie przesusza
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ wydajna
+ cena
+ dostępność

Przez tłustość trochę ciężko się zmywa, ale jest ok.

Dobry i sprawdzony!

Maski używałam na noc z bawełnianymi rękawiczkami. Miałam problem z suchymi skórkami i widocznie suchą skórą dłoni. Ten produkt naprawdę mi pomógł. Nakładałam na noc grubą warstwę, na to rękawiczki a rano budziłam się z piękną, nawilżoną i sprężystą skórą, bez widocznych przesuszeń.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

źle wydane pieniądze

W zasadzie na plus zapach, opakowanie,konsystencja..
Nie ma tragedii,żeby nie dać chociaż 1,5 gwiazdki.

Jako maska nie robiła nic, tylko miałam problem z wchłonięciem. Zaczęłam używać bardziej jako kremu,aby zmęczyć. Po smarowaniu zostaje nieprzyjemna tłusta wartswa na dłoniach;/ W sumie zapach po rozporwadzeniu też zdaje się być inny,dziwny.
Jedynie natłuszcza,ale nie widzę żadnego nawilżenia,regeneracji ani nic takiego.
Ponadto po nałożeniu maski zewnętrzna strona dłoni trochę jakby mnie piekła-nie wiem,skąd to uczucie bo na ogól lubię kosmetyki ziaji i nie miałam z nimi takich problemów. Choć kosmetyki do rąk ziaji nie są moimi ulubieńcami...

ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

może być

Działanie kremu jest przeciętne.

Maskę pocztkowo stosowałam samodzielnie jak krem do rąk ale ze wzgledu na mierne rezultaty pielęgnacyjne wykorzystuję ja obecnie tak:
nakładam na dłonie serum/lekki krem (ale nie emolientowy czy na parafinie raczej taki z antyoksydantami lub rozjaśniający) po wchłonieciu tej pierwszej warstwy nakładam sporą ilość maski od ziaji, wkładam rękawiczki i idę spać.
Rano dłonie są nawilżone i odżywione. Takie spa funduje dłoniom raz, dwa razy w tygodniu. Stosuję na dłonie kwasy (dłonie też potrzebują kuracji przeciwdziałajacej starzeniu) więc szukam gęstych, odżywczych kremów do rąk. Podsumowując- maska uzywana jak zwykły krem do rąk nie sprawdziła się ale jako element nocnej regeneracji dłoni jest ok- natłuszcza i odżywia (z nawilzeniem gorzej dlatego dobrze użyć jakiegoś serum lub kwasu ha).

Bez szału

Po użyciu spodziewałam się jakiś efektów niestety się ich nie doczekałam.
Po nałożeniu owszem ładnie się wchłania i ma się wrażenie, że dłonie są nawilżone ale niestety to znika zaraz po zmyciu maski. Dłonie są suche i ściągnięte.

+ cena,

- przesusza dłonie,
- słaby skład

Używam tego produktu od: 2 lata

Bardzo kiepski produkt

Skład maski jest bardzo przeciętny: woda, parafina, gliceryna i niewiele więcej.

Warto pamiętac, że gliceryna ma właściwości higroskopijne, a zatem zatrzymuje wilgoc - ściąga ją z otoczenia, ale wyciąga ją również ze skóry, więc jej działanie nawilżające jest przereklamowane.

Maska jest bardzo tłusta, kiepsko się wchłania i potwornie śmierdzi, a do tego jest mało wydajna. Dłonie wyglądają dobrze przez pierwsze piętnaście minut, pod warunkiem, że niczego nie dotykami. Skórki wyglądają nieźle, ale dłuższe stosowanie maski może je po prostu przesuszac.

Generalnie nie polecam, mimo, że cena niska, to chyba i tak szkoda tych kilku złotych. O wiele lepiej działa dobre masło do ciała używane na dłonie na noc.

Całkiem ok.

Po pierwsze, bardzo niska cena, dałam bodajże 8 zł.
Po drugie, dostępność. Swoją akurat kupiłam na allegro, ale widziałam też w Rossmannie w podobnej cenie.
Co do działania, to pół na pół. Ręce może faktycznie trochę wygładza, z suchą skórą nigdy nie miałam problemów, więc się nie wypowiem. Jednak działanie nie różni się zbytnio od trochę lepszego kremu. Poza konsystencją, tutaj jest na minus, bo to jednak maska, oblepia dłonie.
Wydajność w porządku, używałam niecały rok, raz w tygodniu, czasem dodatkowo na stopy.
Opakowanie też na plus, można zużyć kosmetyk do końca.

Generalnie polecam, jeśli ktoś nie oczekuje spektakularnych efektów.

Używam tego produktu od: niecały rok

trochę lepiej niz krem

Tania maska która ma słabe działanie i dla bardzo
mocno przesuszonych dłoni się nie nadaję.
Nakładam codziennie grubszą wartswę następnie
nakładam bawełniane rękawiczki a po dwudziestu
minutach zdejmując je nie widzę nic innego, jak
lekko natłuszczone dłonie. Kiedy zaczynam zajmowac
się domowymi obowiązkami i zmyję tą tłustą ochronną warstewkę ze ździwienie stwierdzam, że dłonie wróciły do swojego wysuszonego stanu. Przy lewej ręce nie jest jeszcze tak źle, ale prawą rekę mam ciągle wysuszoną i ta maska nie daje temu rady. Wydajna to fakt, bo przy codziennym użyciu
i nakładania naprawdę grubej warstwy została jej
jeszcze sporo, ale to jedyny atut. Więcej nie kupię
bo wolę dopłacic i zakupic coś naprawdę porządnego.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bo nie mam czasu na kremy ;)

Maska dla zapracowanych!

Nie wyobrażam sobie dłoni bez tego produktu - suche, pomarszczona skóra, skórki odchodzą - po prostu dłonie fuj..
A tak, z lenistwa gdy nie używam kremu co godzina, maska na noc + rękawiczki i na kilka dni spokój.

+regeneruje
+ zmiękcza
+nawilża na długo
+paznokcie odżywione
+rany i pęknięcia zaleczone
+wydajny
+super cena

Dla tych, co nie mają czasu na kremiki. Mają zniszczone dłonie. Porównywalna jakość z Neutrogeną.

Można spróbować

Mam bardzo delikatną skórę dłoni, skłonną do pękania, zaczerwienień i nadmiernej suchości. Maska kusi siłą działania i obietnicami gładkości.
Ma gęstą konsystencję, jak maść, wchłania się średnio, trwa to trochę czasu.Myślałam,że poziom nawilżenia będzie większy, z racji na konsystencję, nawilża jak zwykły krem.Owszem nawilża, i wygładza skórę, ale nie tak jakby się oczekiwało do maski. Plusem jest działanie na paznokcie-naprawdę je wzmacnia.
Maska w zasadzie działa tak jak zwykły krem do rąk. Jego użytkowanie jest zaś trudniejsze przez długie wchłanianie i wrażenie lepkości.
Plus za opakowanie-można zużyć cały produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Nie działa lepiej niż krem do rąk

Kupiłam tę maskę mamie, która od kiedy pamiętam ma ogromny problem z bardzo suchą skórą dłoni. Mi też zdarzyło się kilka razy użyć tego produktu, gdy miałam bardziej niż zwykle przesuszone dłonie. Firmę Ziaja bardzo lubię, ale ta maska niestety nie działa lepiej niż krem do rąk i to nie taki "lepszy", ale pierwszy z brzegu, przeciętny krem. Nie kupię jej ponownie, lepiej zainwestować w porządny krem.

Używam tego produktu od: jakichś 3 lat
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego