Lumieres magiques de Chanel

Lumieres magiques de Chanel

Róż z wiosennej kolecji Chanel. Cudowny róż do modelowania twarzy. Można go używać na wiele sposobów, jako róż, rozświetlacz czy też jako cień. Piękny zestaw 3 kolorów, które można mieszac bądź używać oddzielnie. Cudownie modeluje twarz, nadając jej świeży, młodzieńczy, wiosenny blask.
Schowany w pięknym klasycznym czarnym pudełeczku z lusterkiem i pędzelkiem do modelowania.
Do tego fantastyczny zapach róż...
Całość jak to u Chanel - wyjątkowa.

Cena: 171 zł / 14 g

TAK!

Różu używam od jakiegoś roku, póki co mój ulubiony i nie zastąpiony. Nie posiadam dołączonego pędzelka, wiec stosuje swój własny pędzel do różu. Nie każdy do niego sie nadaje, za to ujemne pół gwiazdki.
Plusy:
-solidne, ładnie wykonanie opakowania
-mega wydajny
-ladne odcienie
-nie robi smug ani plam
-ładnie rozświetla
-solidnie sprasowany, jedwabisty
-wygląda naturalnie

Każdemu mogę szczerze polecić :)

Używam tego produktu od: rok czasu
Ilość zużytych opakowań: polowa

Zakochana!

Fenomenalny produkt! Jak dla mnie niezastąpiony!

Plusy:
*Eleganckie opakowanie
*Ładne odcienie i ciepłe i chłodne
*Naturalnie wyglądający efekt rozświetlenia
*Można go stosować jako róż, ale i jako cień do powiek (sprawdza się w obu przypadkach
*Jest dosyć twardy, dzięki czemu nie osypuje/pyli przy nakładaniu, a nakłada się go bez problemu
*Średnio napigmentowany dzięki czemu daje idealna ilość koloru na policzkach (ani za mało, ani za dużo)
*Wydajny (mam go 2 lata i zużyłam połowę)

Minus:
*Poza ceną niestety jak każdy rozświetlający produkt nie sprawdza się przy skórze problematycznej. Odradzam posiadaczką trądziku

Bez wahania kupię ponownie!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Całkowicie przeciętny

Róż Chanel niczym nie wyróżnia się spośród innych, tańszych (średniopółkowych) róży. Przepięknie pachnie, ma dość twardą konsystencję przez co trzeba namachać się pędzelkiem żeby go nabrać. Ale to nie jest wielki minus oczywiście. Poza tym cóż mogę powiedzieć- róż jak róż- daje całkiem zwykły efekt, kolorek żywy, wiosenny, słabo rozświetla, zadowalający jeśli chodzi o długość utrzymywania się na policzkach. Szczerze mówiąc troszkę mnie rozczarował po tak dobrych opiniach. Spodziewałam się super efektu, innego niż dotychczas jeśli chodzi o róż ale takowego nie ma. Ot zwykły róż... Za tą cenę napewno nie warto go kupić.

Edycja: odejmuję różowi jedną gwiazdkę. Im dłużej go używam tym jestem bardziej rozczarowana. Róż szybko znika z policzków, nie widać między nim a tanimi różami żadnej różnicy. Jednym słowem- nie jest wart nawet połowy swojej ceny!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

wiosenny

Piekne zywe kolory, idealnie rozswietlenie, idealna konsystencja.Jedynie pedzelek niestety prawie niezdatny(dla mnie za twardy)
Limitowanka z zeszlego roku, ktora jeszcze mimo intensywnego uzywania nie stracila nawet polowy ze swojej objetosci nad czym.
Bardzo ciekawy zapach rozany, niezbyt sztuczny, prawie jak konfitura ;)

Używam tego produktu od:zeszlego roku
Ilość zużytych opakowań:niecala polowa

Trzy razy tak:)

Kupiłam pod wpływem chwili. Nie żałuję. Kolory mogą przerażać w pudełeczku. W rzeczywistości są bardzo delikatne i świetliste. Ja modeluję nimi buzię a najaśniejszy róż nakładam na łuki brwiowe. Bardzo ożywia to buzię, nawet zmęczoną.Pędzelek mógłby być nieco szerszy. Ja nakładam nim jasny róż a do modelowania używam innego.Ogólnie jest to bardzo dobry jakościowo i bardzo piękny kosmetyk.

FAJNY

Na poczatku troszke mialam z nim klopotu gdy wysmarowalam sie pedzelikem dolaczonym do rozu jest dlamnie za maly i za duzo sie na niego nabiera i twarz byla czerwona zabardzo teraz uzywam wiekszego pedzla mieszam wszystkie kolorki delikatnie kilka razy i jest super aaa jak blyszczy na sloncu.... i pieknie wyglada do opalonej brazowej buzki aaa i tez zapach

Cudowny

Skoro zgłosiłam to czas ocenic:)
Fantastyczny róż, można się nim bawić na wiele sposobów:) i modelowac twarz w zaleznosci od upodobania, okazji, ochoty.. zestaw trzech kolorów, soczystej czerwieni, ciepłego rózu i bladego rożowego rożwietlacza. Można je mieszac, używac odzzielnie, . Ja stosując jako róz mieszam wszystkie trzy kolory, natomiast najjasniejszego koloru używam jako rożwietlacza, od oka do lini ponad rożem. Efekt.... rewelacyjny!!
Kiedy zobaczyłam też róż w reklamie po prostu zachorowałam .. zamowilam w perfumerii i gdy sie pojawil był juz w mojej torebce:)))
Do tego powalający na nogi cudowny zapach róż, czarne eleganckie pudełko z lusterkiem jak to u Chanel , piekny gadżet dla kosmetykomaniaczek:)

Używam tego kosmetyku od miesiąca / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i wystraczy na długo, właściwie w ogóle nie widać zużycia, tylko na najjasniejszym odcieniu, którego uzywam tez jako rozwietlacza są slady użytkowania...
Zaznaczyłam że kupiłabym go po raz drugi ale chyba nie będzie takiej okazji, raz ze wydaje się być bardzo bardzo wydajny a dwa./... to gwiazda wiosennej kolekcji, edycja limitowana nie do kupienia..pożniej a szkoda.