Oriflame, Daydream, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Oriflame, Daydream, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Barwny błyszczyk nadaje ustom delikatny kolor. Pigmenty odbijające światło optyczne powiększają usta.

Bez szału, ale może być

Błyszczyk w kolorze czekoladowym dostałam od siostry, której nie spasował.
Kolor na tyle intensywny, że może bardziej pasowałby na szminkę w płynie.

Plusy:
+ fajne połączenie koloru i połysku, ładnie wygląda na wargach
+ zapach dość chemiczny, ale mnie ta wanilia odpowiada
+ wydajny, malutka ilość wystarcza, aby go rozprowadzić na wargach

Minusy:
- krótkotrwały, choć to cecha większości błyszczyków
- nie lubię błyszczyków w tubce, bo trzeba je nakładać palcami, w dodatku ten jest kolorowy, więc dodatkowo trzeba się upaprać ; z tych samych powodów nie umiem go nałożyć w biegu bez lusterka

+/- nie zauważyłam ani nawilżenia ust, ani przesuszenia

Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

Pastele na ustach...

Wybrałam dwa odcienie: Dream (pastelowy róż) i Hush (pastelowy pomarańcz). Błyszczyki miały kremową, gęstą, choć delikatnie wodnistą konsystencję. Po nałożeniu nieznacznie zlepiały usta, pokrywając je niezwykle intensywnym, silnie barwiącym kolorem (efekt farby na ustach). Niestety, ich słodki, aczkolwiek chemiczny zapach, z pewnością nie uprzyjemniał aplikacji. Plus za wygodne opakowanie w postaci tubki.

Ilość zużytych opakowań: 2: Dream, Hush

nie jest zły..

Kupiłam ten błyszczyk w promocji za niecałe 5 zł. Wybrałam kolor kiss, bo drugi objęty promocją był już niedostępny.. w sumie nie żałuję zakupu, ale kolor jest zbyt ciemny. :( mała kropelka wystarczy aby rozprowadzić błyszczyk na całych ustach.. ^^ Pomagam sobie drugim błyszczykiem z aplikatorem i jest dobrze. :) Jednak jak dla mnie za dużo zachodu i raczej nie kupię go ponownie. ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

miłe wspomnienie

To był bardzo sympatyczny błyszczyk muszę przyznać!

Troszkę kryła,ale nie za bardzo.

Fajny ,delikatny zapach.

Długo utrzymujący sie połysk.

I do tego spora tubka,dzięki czemu starczał na dłużej.

Jednynym "ale" moze być to,że był zbyt lepki.

Używam tego produktu od: używałąm przez wiosnę 1,5 roku temu

fajny

dostałam go w prezencie (już dłuższy czas temu) nie kupiłabym go sama bo nie lubię błyszczyków w tubce ale dzięki temu zmieniłam zdanie :)

no więc mam kolor hush :) nie jest to pomarańcza tylko jaśniutki beżyk :)

błyszczyk
*jest gęsty i klejący ale lubię takie ponieważ są trwałe :)
*ma ładny naturalny kolor
*niska cena
*słodko pachnie i smakuje

Używam tego produktu od: ponad roku

nic specjalnego

kolor nie rozprowadza się równomierni lubi uciekać za kontur ust jak i z tubki jeśli usta nie są w wzorowym stanie podkreśli wszystkie skórki... nic specjalnego, nawet zapach jest bardzo chemiczny:(

Używam tego produktu od:jakieś dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:nawet nie 1

Beznadzieja

Niestety pomimo, że jestem konsultantką odradzam kupno tego błyszczyku. Kolor hush jest brzydki, strasznie się rozprowadza, nierówno, klei się, a na ustach podkreśla spierzchnięte skórki.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Dno.

Bardzo się zawiodłam na błyszczykach Oriflame.
Kupiłam go dość dawno, jak wchodził do oferty, więc nie pamiętam, jak nazywał się jego odcień.
Ten błyszczyk to koszmar! Nie dało się go równomiernie rozprowadzić na ustach, tworzył przeraźliwe smugi i potwornie się kleił. Wylewał się z tubki, paćkał wszystko naokoło. Jedyny plus to ładny zapach. Kompletne dno, odradzam.

Używam tego produktu od:

Dla mnie bomba :D

Ja bardzo lubię gęste błyszczyki, które oprocz blasku dają też jakiś kolor. Daydream, właśnie taki jest, a tak konkretnie to odcień "dream". Kocham takie jasne kolorki, a ten spisuje się całkiem nieźle. Mam wprawę w nakładaniu, choć przyznaje, za pierwszym razem nieźle się napociłam, żeby nie wyglądać jak klaun :) .Ogólnie niezły, zwłaszcza w promocji, polecam :) .

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

fajny

Bardzo fajny blyszczyk, mam kolor rozowy. ladnie wyglada na ustach, nie mam trudnosci z jego nakladaniem i co najwazniejsze nie lepi sie! to chyba pierwszy blyszczyk ktory sie nie klei. nie wiem czy jeszcze kupie bo rzadko sie maluje a jest sporo rzeczy do wyprobowania

Używam tego produktu od:pol roku

bleh

kolor nie dość, że strasznie mocny to nierówno się nakłada. Nazawałabym to raczej pomadką w płynie. Spodziewałam się delikatnego dziewczęcego efektu- na co wskazuje nazwa serii daydream- a wyszło ostro, żarówiasto i w dodatku suszy usta. Zraziłam się ostatecznie do tubkowych wynalazków Oriflame.

Używam tego produktu od: wizażanki z wymianki
Ilość zużytych opakowań: kilka uzyć i poszło dalej w świat

raczej odradzam

Koszmar!
Tego blyszczyku nie da sie ladnie nalozyc na usta! Okropnosc!! Zeby usta z nim wygladaly ladnie potrzeba duuuzo czasu. Kolor (hush) nawet ladny, ale na ustach wyglada ohydnie!! Bleee

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:troszke