Touch Up Concealer (korektor w płynie)

Touch Up Concealer (korektor w płynie)

Touch Up Concealer ukrywa ciemne przebarwienia i oznaki zmęczenia. Sprawia, że cera wygląda świeżo i czysto.

Korektor może być nakładany na i pod makijaż.

Dostępny w dwóch odcieniach:

1 - jasny beż

2 - naturalny, ciepły, cielisty beż

Cena: 27,90 zł

Jak dotąd najlepszy

Od wielu lat jestem wierna Touch Up\'owi, bo do tej pory tylko ten korektor pasuje odcieniem do mojej cery.
Używam najjaśniejszego (Nr 01).
Mimo, że jest to korektor pod oczy, to i tak używam go do maskowania niedoskonałości na całej twarzy ;)
Nie jest mocno kryjący, więc przy większych "niespodziankach" muszę się trochę namęczyć (dlatego wciąż szukam "tego jedynego" ;P).
Idealnie współgra z moim pudrem, jest niewidoczny.
Czasem się ściera.
Jest w miarę wydajny.

Polecam wszystkim bladolicym, które jednak nie mają za dużo do ukrycia ;)

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

nie dla mnie

Niestety jako jeden z nielicznych kosmetyków z Gosh\'a ten nadawał się do niczego.
Plusy:
- praktyczne opakowanie
- dobra niezbyt gęsta i niezbyt lejąca się konsystencja
Minusy:
- nie zakrywał zupełnie nic,pomimo mojego uporu i wielu szans i zastosowań(na wypryski i pod oczy)
- po 3 miesiącach sporadycznego używania zważył się i zaczął okropnie śmierdzieć, więc został wyrzucony do kosza
Dla mnie korektor to podstawa makijażu, więc powinien spełniać swoją rolę, a ten akurat nie spełniał.

Używam tego produktu od: używałam ok.3miesięcy

bardzo dobry korektor.

Bardzo fajny, niepozostawiający plam korektor. Wcześniej miałam często problemy ze wspomnianymi plamami, ale z tym korektorem tego nie doświadczam-wystarczy prawidłowa aplikacja kosmetyku. Korektor bardzo wydajny-mam go od dwóch miesięcy a zużyłam jakąś połowę. Stosunek ceny do jakości i wydajności baardzo korzystny. maleńki minusik za opakowanie. Chyba najlepszy korektor jaki do tej pory miałam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

jeden z lepszych

Mam najjaśniejszy kolor. Jest fantastycznie dopasowany do mojej skóry.

Używam go zarówno pod oczy jak i na drobne niedoskonałości.

Jako korektor pod oczy sprawdza się nieźle. Ogromny plusem jest to, że nie wysusza delikatnej skóry. Kryje też całkiem nieźle... przez parę godzin. Później w jakiś dziwny sposób się dematerializuje, a cienie pod oczami wracają. Albo odniosłam mylne wrażenie.

Natomiast na niedoskonałościach jest fantastyczny! Z nich nie ucieka i kryje bardzo dobrze. Nie podkreśla suchych skórek, pięknie się stapia.

Pod oczy więc wciąż szukam ideału, ale na niedoskonałości to mój numer jeden. :)

Jest bardzo wydajny. Pędzelek też jest w porządku. To fakt, że na początku, gdy opakowanie jest pełne nabiera się go za dużo, ale wtedy wystarczy delikatnie go nakładać.

Polecam! Szczególnie bladolicym, bo niełatwo jest znaleźć dobry korektor dla jasnej skóry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Są lepsze

Trzeba idealnie dobrać odcień żeby nie stworzyć efektu pandy, a są tylko 2 odcienie do wyboru. Ma dziwny pędzelek, kosmetyku nabiera się albo za mało albo za dużo. Pod oczy dla mnie sie nie sprawdził, lepszy był jako korektor kryjący drobne niedoskonałości. Wydajny.

bardzo fajny

Mam go co prawada od niedawna, ale mogę go polecić wszystkim dzieczynom. Używam go codziennie nie tylko aby zatuszować przebarwienia, ale też zmniejszyć widoczność cieni po oczami.
Konsystencję ma świetną, bardzo dobrze wklepuje się go opuszkami palców oraz rościera pędzelkiem, niekoniecznie tym który jest na stałe w pojemniczku, ale takim do cieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Cenie sobie ten produkt

Zachwyciła mnie konsystencja i łatwość w aplikacji tego korektora. Idealnie maskuje cienie pod oczami i przebarwienia. Posiadam zarówno kolor beżowy jak i zielony wariant, ale ten drugi nie zrobił aż tak dużego wrażenia. Ten produkt nie spełnia się aż tak mocno w funkcji zamaskowywania większych wyprysków, ale mnie jak najbardziej zadowala. Z pewnością nie jedno opakowanie tego korektora znajdzie się w mojej kolekcji.

niby dobrze, ale może istnieją lepsze?<help>;p

próbowałam już tańszych, droższych, ale powracam do tego. Ma w sobie chyba najwięcej pozytywów ze wszystkich korektorów, które stosowałam.

+ delikatny
+ nie uczula
+ dostępność jasnych kolorów
+ dobrze kryje, także niedoskonałości na całej twarzy
+ nadaje naturalny, bardzo świeży wygląd
+ fajna konsystencja

- dość wysoka cena
- kiepsko z wydajnością- starcza mi na ok 3 msc
- aplikacja tym pędzelkiem nie należy do najprzyjemniejszych, najdokładniejszych
- okropnie wkurza mnie niemożność(;p) wydłubania... nazwijmy to resztkami... choć wydaje mi się ze marnuje się duża część produktu...

Wniosek: od strony jakości, funkcjonalności produkt naprawdę bardzo fajny, jeżeli chodzi o kwestie ekonomiczne... wręcz fatalnie:/

No nic... póki nie znajdę lepszego, to mój numer jeden,ale piać z zachwytu nie zamierzam:)
Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

OK. ale bez szału

Mam mieszane uczucia. Cena rzeczywiście nie jest obecnie niska, zapłaciłam za niego około 40 zł, w stosunku do jakości nie zachwyca.
Na plus -
+jaśniutki kolor
+dobrze wtapia się w skórę (czasem aż zbyt dobrze, przez co szwankuje krycie)
+miła, ni to kremowa ni płynna konsystencja
+u mnie nie osadza się w załamaniach powieki ani pod oczami, nie ma mowy o jakiś smugach czy efekcie mega-tapety

Minusy :
-wyżej wspomniana cena
- dziwny pędzelek
-mógłby lepiej ukrywać sińce pod oczami i nawilżać delikatną sferę wokół oczu

Generalnie, sama nie wiem co o nim myśleć, jest w porządku, ale spodziewałam się czegoś lepszego za taką kwotę.
Możliwe, że się na niego jeszcze skuszę, bo podoba mi się naprawdę jasny kolorek... ale póki co będę szukać czegoś jeszcze zapewne..

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

niestety nie

Kupiłam go z braku alternatywy, zapomniałam, że skończył mi się korektor i musiałam szybko nabyć coś niedrogiego, zeby przeżyć kilka dni na wyjeździe.

- relacja cena-jakość pozostawia jednak sporo do zyczenia; powinien być tańszy,
- początkowo nieźle się rozprowadza, ale już po 2-3 godzinach wyraźnie widać, jak zbiera się w załamaniach drobniutkich mimicznych zmarszczek pod oczami, mimo nałozenia prawidłowo i w niewielkiej ilości;
- zupełnie nie rozświetla i nie nawilża skóry pod oczami, a dobry korektor zdecydowanie powinien! Ten jedynie kryje, i to nierównomiernie, tworząc nieładne zacieki i łuski;

Plusów raczej nie dostrzegam i na pewno już nie dam się skusić na Gosha.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nie skoncze go.

średeni

Tak jak w tytule średniaczek, nie podoba mi sie to że wygląda bardzo &quot;pudrowo&quot; na twarzy i tworzy bardzo nieprzyjemny efekt tony make up-u, nie zachwicił mnie tez ten pędzelek, szybko sie robi dziadowy i zaczyna rozchodzic na wszyskie strony, kryje nie za mocno ale 2 warsty powinny wystarczyc aby przykryc każdy rodzaj niedoskonałości. Ma bardzo przyjemną konsystęcje (pomiędzy kremową a wodnistą). Po kilku użyciach wyladował na dnie kosmetyczki.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:0,1

Super!

Tak jak moja poprzedniczka, wcześniej używałam EverFresh i byłam bardzo zadowolona. Niestety nowy mineralny korektor Maybellineu średnio mi podszedł i postanowiłam poszukać czegoś nowego. Gosh okazał się strzałem w dziesiątkę! Używam jaśniejszego odcienia, bardzo dobrze kryje, ładnie wtapia się w cerę, jest wydajny. Mój ulubiony!

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie