Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka "Podwójna końcówka")

Color Trend, Kajalstick Double-Ended (Konturówka "Podwójna końcówka")

Pojemność 7,3 g

Podwójna konturówka do oczu - z jednej strony kredka biała, z drugiej kolorowa. Dostępne kolory:
- lilac/white
- brown/white
- black/white

Cena: 13,90 zł / 7,3 g

Nie sprawdziła się

plusy:
+ dobrze się rozprowadza

minusy:
- szybko schodzi
- niewyraźne kolory
- załamuje się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- fajny pomysł na dwustronność

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041183].usefull || 0 }}% pomocna.

Tylko biała połówka

To była moja pierwsza kredka do oczu, więc mam jakiś tam sentymemt do niej, pamiętam jak się malowałam na pierwsze dyskoteki.. :)
Jak miałam lat 14-15 nie przeszkadzało mi, ze kredka sie rozmazuje i ze jest nietrwala.
Po latach juz wiem, ze tak nie powinno byc, i ze sa lepsze kredki, wiec uzywam jeszcze od swieta tylko białych połówek, które gdzieś mi tam zalegaja w kosmetyczce, bo mialam zakupionych wiele wariantow kolorystycznych.

+ cena
+ dostepnosc
+biała połówka
-trwalosc!!
-rozmazuje sie, na gorna powieke moim zdaniem nie ma sensu nakladac
-oprocz bialego i czarnego, ciezko sie pomalowac-slaba pigmentacja

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029094].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Kiedyś miałam wersję biało-fioletową i przyznaję, że całkiem całkiem, byłam zadowolona. Fioletowy kolor jest naprawdę ładny, cudownie podkreśla niebieskie tęczówki. Kredka jest bardzo miękka, więc łatwo się nią pomalować, ale z drugiej strony równie łatwo rozmazać. Białym kolorem podkreślałem dół oka, żeby optycznie powiększyć oczy, ale już od dawna tego nie robię. Niemniej jednak polecam ten fiolet, bo jest śliczny i a długo wystarcza. Polecam!

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka kredek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016124].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Niestety nie polecam

+ tania
+ wydajna

- kolory na powiece jakby wypłowiałe, słaba pigmentacja
- rozmazuje się
- nie jest trwała
- okropnie twarda

Wolę dołożyć i mieć coś czym można zrobić trwalszą kredkę bez dziabania się po powiece, bo ta kredka jest za twarda i ma słabe kolory niestety/

Kupiłam je bo kiedyś za nastolatki je lubiłam, nie wiem czy konsystencja się zmieniła czy mam wyższe wymagania, ale te kredki to juz nie t samo..

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005454].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozstajemy się :)

Wersja black / white używam ja do makijazu codziennego i imprezowego , nie rozstaje sie z nia , jest dla mnie totalnym zaskoczeniem , dostalam ja w prezencie sama nigdy bym po nia nie siegnela- przyklad na to ze pozory myla!
Świetna wydajność i niska cena. Oczywiscie nie jest tak trwala jak moja ukochana Vipera ale daje radę , moze sie te rozmazywac zwlaszcza na dolnej powiece i z uplywem dnia troszke plowieje, ale warto ja wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988918].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłam się

mam kredkę w odcieniach brązu
kolor może i ładny ale bardzo twarda to jest kredka
słabo napigmentowana
nie trwała
fakt faktem była tania, ale oczekiwałam czegoś więcej

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918468].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra ale tylko jedna połowa :D

Jestem baardzo zadowolona z białej połowy - miękka, ładnie maluje, nie trzeba robić powtórnych pociągnięć kredką bo bardzo ładnie się nakłada kolor. Natomiast druga połowa kredki - niebieska już taka fajna nie jest :( Ciężko uzyskać efekt, trzeba bardzo mocno dociskać do skóry co i tak nie daje zadowalającego efektu dlatego też muszę odjąć gwiazdki. Dla białego koloru polecam :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897053].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bomba

Kupiłam sobie tę kredkę w wersji turkus/biel. Co prawda wybór turkusu do moich niebieskich oczu nie był zbyt rozsądny, ale za to mogę winić tylko siebie.
W rezultacie używam tylko białej końcówki, ale mimo to jestem mega zadowolona.

Plusy:
+ niezwykle miękka kredka
+trwały pigment
+nie rozmazuje się
+ nie uczula
+długo się utrzymuje
+ ekonomiczna: 2w1, więc oszczędza miejsce w kosmetyczce
+ładne opakowanie
+bogata gama kolorów - każdy znajdzie coś dla siebie
+niska cena a i tak czasem można załapać się na promocję

Minusem jest tylko to, że jest dostępna wyłącznie w wysyłce katologowej, więc nie można jej dostać od \'ręki\' 9chyba, że na kampaniach promocyjnych, które są organizowane dość rzadko)

Uwielbiam ją. <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[769191].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra kredka

Mam chyba jakąś nowszą wersję... Light blue&black, niebieski ładny głęboki odcień, czarny trochę mniej intensywny, niebieski trwały, czarny trochę mniej, ładne kreski robią, starczają na długo, cena niska w stosunku do jakośći ogólnie polecam, Avon najlepszy!!

Ilość zużytych opakowań: 2 nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719206].usefull || 0 }}% pomocna.

o dziwo dobra!:)

dostałam tę kredkę od mamy
Czarno granatową "black&navy" jako że to jest kolekcja dla "nastolatek" podejrzewałam że będzie to raczej kiepska kredka typu słaby kolor i mega panda na oku ale....myliłam się! Kredka jest mocno napiglentowana. Wystarczy raz delikatnie przejechać po oku by zrobić kreski w intensywnym kolorze..Oba kolorki są intensywne. Kredka jest wydajna.Nie zużywa się nie wiem jak to jest kredki się robi, oko nie boli mimo iż nie jest najmiękksza a ona się nic nie stępiała. Starczała na naprawdę długo. pł roku (kupiła mi ją mama na wyprzedaży "koszyczkowej u znajomej konsultantki). Wypróbowałam sporo kredek avonu i ta wypada naprawdę bardzo dobrze. Trzyma się lekiej niż zwykłe wykręcane,nie rozmazuje jak re zgąbką..Trwalsza jest chyba tylko żelowa.

Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[657757].usefull || 0 }}% pomocna.