Daring Definition Mousse Mascara (Tusz do rzęs `Głębia spojrzenia`)

Daring Definition Mousse Mascara (Tusz do rzęs `Głębia spojrzenia`)

Według producenta, dzięki technologii "aero-sphere" maskara "Głębia spojrzenia" pokrywa rząsy nieobciążającą warstwą co sprawia, że są mocno podkreślone i bardzo ciemne przy jednoczesnym uczuciu lekkości.

Cena: 26,90zł / 7ml

Extra!

Lubię te wszystkie "nowe" tusze z Avon. Ich nowe szczoteczki i "formułę". A i ten jest doskonały. Nie skleja rzęs, świetnie i bardzo wygodnie się go używa, dobrze chwyta rzęsy i przede wszystkim super szczoteczka.
Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ chciałabym wypróbować też innych z tych nowych produktów tej firmy, ale na pewno można polecić i warto kupić ponownie!

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Świetny!

Zdecydowanie jedna z lepszych mascar, jakie miałam okazję używać (a używałam ich wielu).

Szczoteczka idealnie chwyta moje rzęsy. Nie sklejają się,nie tworzą się grudki. Czarna mascara jest czarna (a nie szaro-błotnista). Rzęsy są pogrubione, do tego delikatnie wydłużone (końcówki rzęs nie "wywijają się" na wszystkie strony, co jest moim częstym problemem). Dwie warstwy dają naturalny i ładny efekt, trzy wręcz spektakularnie podkreślają moje oko.

Tusz się nie osypuje i nie rozmazuje, wytrzyma nawet lekki deszcz czy łzy. Konsystencja lekko gumowa, ale nie sprawia problemów przy aplikacji, za to bardzo wygodnie się zmywa nie pozostawiając szarych smug na powiekach.

Jedyny minus, to stosunkowo szybkie zasychanie produktu. Raczej nieekonomiczny zakup dla pań używających mascary od święta.

Cena promocyjna w katalogu bardzo atrakcyjna.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: używałam go przez cały okres pojawiania się w katalogu Avon - od jego premiery, z małymi przerwami na inne testy
Ilość zużytych opakowań: 6 albo i więcej

średniak

Ocenię pod dwoma względami.

1. Bez zalotki: okropny. Ma zbyt szeroko rozstawioną spiralkę z włoskami, przez co na grupkach rzęs osadza się zbyt dużo tuszu, skleja, pozostawia grudki. Nie wydłuża. Trzeba przeczesać grzebyczkiem, wtedy efekt jest ok. Pogrubia.

2. Pod zalotkę: super. Ja używam zalotki po pomalowaniu rzęs i po wyschnięciu tuszu. Ten tusz po wyschnięciu jest suchy, nie kleisty, przez co rzęsy nie pozostają na zalotce.

Wzięłam pod uwagę bardziej pierwszy wariant, więc dałam tylko 2 gwiazdki, gdyż w katalogu nic nie pisało, że do uzyskania fajnego efektu należy użyć dodatkowo zalotki:/

Używam tego produktu od: hmm... ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: podbieram mamie ;]

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ciezko cos o nim powiedziec.

NA poczatku bylam zachwycona- wydluzal rzesy nadawal im ladnej czerni i pogrubial-nie osypywal sie po wielu godzinach.

Obecnie mam go juz 2 czy 3m-ce widze jego wady.
Ciezko go ladnie nalozyc- skleja i osypuje sie juz podczas tuszowania.

Zaleta jest ze odporny jest bardzo na sniezyce jaka dzis przerzylam-nie rozmazal sie ani troche.

Niestety chyba to juz jego koniec bo skleja sa grudki i musze sie niezle nawysilac by cos porzadnego wyszlo na rzesach.

Używam tego produktu od:2,3m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 tusz

takie nic

Prawie go nie widac, pomimo nalozenia wielu warstw. Niby sie nie osypuje i nie odbija, no ale wlasnie dlatego, ze nie widac zeby cokolwiek na rzesach bylo.

Używam tego produktu od:5 msc

Najgorszy jaki miałam!!!

Spodziewałam się, że po użyciu tego tuszu moje rzęsy będą pięknie podkreślone i że będę kusić głebią spojrzenia.Jednak tusz jest okropny. Rzadkie włosie szczoteczki w ogóle nie rozdziela rzęs tylko je skleja, co spojrzeniu nadaje jedynie ciężkości, a nie głębi. Poza tym, żeby w ogóle było widać choć odrobinę tuszu na rzęsach trzeba pociągnąć rzęsy kilkanaście razy, a efekt jest i tak do niczego. Zawiodłam się na tym produkcie i więcej napewno go nie kupię.

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (raz)

po raz ostatni

Używam ten tusz od kilku dni i uważam, że nie służy on do niczego, tzn. owszem ma bardzo ładne opakowanie, jest lekki i nie skleja rzęs, pokrywa je jedynie lekko czarną barwą, ale nie spełnił w ogole moich oczekiwań. Strasznie się kruszy i osypuje, szczoteczka jest bardzo kiepska i długo trwa zanim tusz zostanie dobrze rozprowadzony. Tusz ani nie pogrubia, ani nie wydłuża nie robi kompletnie nic z rzęsami. Po raz ostatni dałam szanse tuszowi z Avonu, już nigdy więcej się nie skusze choćby nie wiem co!

Używam tego produktu od:tygodnia

Uzywam tego tuszu od października i jeszcze go mam :) Także jest wydajny. Tak jak mowi producent jest lekki,naprawde czarny i spełnia swoją podstawową funkcje pogrubia rzęsy. Co do sklejania rzęs to nie mam z nim problemow chodz uważam ze w dużej mierze zalezy to od umiejętnosci nakładania. Nie tworzy smog nawet gdy mam go na sobie przez 10h. Jedyne co mi w nim przeszkadza to to ze dosc długo trzeba go nakładac aby rownomiernie sie rozprowadził i ciezko sie go sciera. A cene ma naprawde korzystną.

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze cały czas 1, ale nie ostatnie

nie na moje oczekiwania

Zawiodłam się na nim. Pisało, że pogrubia ekstramalnie, a wcale nie.
Rzęsy się po nim strasznie sklejają i do tego ja przejadę drugą warstwę to wcale nie da już się rozprowadzić nas rzęsach tusz.Strasznie gęsty jest- nie dla mnie ta konsestencja.Tolatny niewypał nie tylko dla mnie bo i dla wielu jego posiadaczek.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Ujdzie...;)

Tusz i owszem może nadaje głębię spojrzenia...jest eksteremalnie czarny i ładnie podkreśla rzęsy.W sumie jest bardzo lekki i delikatnie pogrubia rzęsy...ale najgorsze jest to, że jest za bardzo płynny jak dla mnie...i szczoteczka skleja rzęsy muszę się nieźle napracować gdy go nanoszę zwykle muszę rozdzielać poźniej rzęsy wykałaczką inaczej tworzą się patyki...:/ Jednak po nałożeniu efekt jest ciekawy.Dlatego 3 gwiazdki za to nakładanie i szczoteczke.Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

co za kit !!

Wrrr! Okropny tusz.Mam naturalnie długie i ciemne rzęsy i paradoksalnie ma problem z tuszami, bo zależy mi,żeby je tylko delikatnie podkreślić,a nie jakoś bardzo wydłużyć czy pogrubić.Kupiłam go, bo producent zapewnia,że tusz jest lekki i nie obciąża rzęs! Opowiadała mi tez szczoteczka.Tusz owszem obciąża rzęsy, skleja je! Po m-cu tak zgęstniał,że wogóle trudno było sie nim pomalować!Jest nietrwały i szybko się osypuje.Nie jest wodoodporny,a ja miałam problem z jego zmyciem.Blee!

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

W porządku :)

Całkiem fajny tusz (nawiasem mówiąc- tylko mi pasuje??? bo ma kiepściuchne oceny), nie osypuje się przez cały dzień, wytrzymuje nawet upały i spoconą twarz.
Na moich rzęsach daje efekt dość naturalny, ale jednak widoczny- zawsze nakładam jedną, cienką warstwę tuszu.
Ogólnie jestem zadowolona- tusz dobrze się nakłada= łatwo i równomiernie.
Troszkę przesada z tą "głęboką czernią", ale efekt jest bardzo ładny, choć nie "teatralny".
Nie wykluczam kupienia go ponownie, ale że lubię testować nowości...
Ja osobiście-polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy