Double Stay (Lakier do paznokci)

Double Stay (Lakier do paznokci)

Łatwo i równomiernie rozprowadza się na paznokciach. Jego hypoalergiczna formuła nie podrażnia płytki paznokcia. Lakier szybko wysycha i długo się utrzymuje.

Cena: ok. 20 zł

nie polecam

Nie wiem w ogóle skąd ta cena w porównaniu z tą jakością. Nie wspominam go najlepiej, głównie z tego względu, że tworzył smugi, a za takie pieniądze zdecydowanie robić tego nie powinien, poza tym schnie niesamowicie wolno, nie miałam żadnego innego lakieru, który sechłby tak dłuuuuuugo, u mnie 2h to minimum :( a czasami też w ogóle nie chciał zaschnąć w związku z czym musiałam go zmywać i od nowa robić manicure, ale już czym innym oczywiście (zwykły zjadacz pieniędzy, czasu i nerwów :( ) A jak już udało mu sie zaschnąć to był nawet trwały i za to 2* Ogólnie nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:

2 op. - rozpoczynałam je po czym w obu przypadkach kończyło sie tym ze stał sobie na półce, az zaschnął w buteleczce (to akurat mu wychodziło ;)) po czym trafiał do kosza.

O.K !

Lakier dobrze sie rozprowadza, nie tworzy smug. Jest dość trwały, u mnie pozostał w nie naruszony stanie przez ok. 3-4 dni. Powoli wysycha, co dla mnie jest prawdziwą udręką, gdyż jestem strasznie niecierpliwa. W sumie całkiem niezły!

OK

Dobry i praktycznei tyle. Byl moim ulubionym lakierem ze wzgledu na cudowny kolorek (nr 30-jasny z delikatnymi perelkami).
Plusy:
-sobrze sie rozprowadza,
-nie pozostawia smug,
-trwaly
Minusy:
-schnie wolno, tzn teraz to juz wcale nie schnie

Jesli znajde kolorek ktory mialam wczensiej kupie na pewno i od razu drugi lakier przyspieszajacy schniecie :)

Manicure - gradientowe kropki

miłe wspomnienie

Miałam kiedyś jeden kolorek tego lakieru: taki jaśniutki, mleczno-beżowy. Wspominam go bardzo dobrze: gładko się rozprowadzał i nie tworzył smug. Było to dla mnie tym ważniejsze, że dopiero stawiałam pierwsze kroki w manicure ;) Lakier szybko wysychał i długo trzymał się na paznokciach bez stosowania żadnych baz i utwardzaczy. Co ważne nie zasychał w buteleczce: miałam go przez dość długi czas, a mimo tego zużyłam do ostatniej kropelki. Gdyby nie cena pewnie bym go nadal kupowała

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka, ale za to od początku do końca

nic specjalnego

Mialam odcienie ciemnej czerwieni,zeby uzyskac jednolity,intensywny kolor bez jasnych smug musialam nalozyc conajmniej 2 wartstwy, szybko odpryskuje, u mnie trzymal sie max 2 dni (nie piore, nie zmywam) Cenie ta firme za pomadki i blyszczyki, ale lakier to nic specjalnego... raczej nie polecam

Swietne

Te lakiery jakoscia przewyzszaja chanelowskie, ktore to wrecz odpadaja mi z paznokci po czterech dniach, a te sie trzymaja nie tracac polysku wiele dni i wlasciwie gdyby nie to ze rosnie paznokiec mozna by je pewnie nosic przez miesiac;)))<BR>Naprawde jestem pod wrazeniem:)

może być

Do zalet trzeba zaliczyć ładną game kolorów - od naturalnych do bardzo nasyconych, intensywnych. Pędzelek w porządku. <BR>Nie jest natomiast najbardziej trwały. Dwa dni to wszystko, na co można liczyć - później poprawki są konieczne. Ale ponieważ niektóre lakiery nie wytrzymują nawet tego - więc ***<BR>

fajny

Dość długo się trzyma na paznokciach, ma wygodny pędzelek i jest dostępny w ładnych kolorkach, które można łatwo dopasować do pomadek. Dużo kolorków naturalnych.

Zwyczajny

Miałam kiedyś odcień czerwieni. Dobrze sie rozprowadzał ale trzeba było nałożyć dwie warstwy zeby ładnie wyglądał. Szybko schnął lecz nie był za trwały na paznokciach. Ścierał się na końcach już po 2 dniach.

w porzadku

mam odcien 007(delikatny bez),schnie bardzo szybko i dobrze sie rozprowadza,co do trwalosci to nie jest jakis super wyjatkowy,taki normalny,nie wiem jak jest z ciemnymi odcieniami bo z ich ladnym rozprowadzeniem jest zazwyczaj troche gorzej,mi ten jasny odpowiada