Pędzel wysuwany do ust, Sephora

Pędzel wysuwany do ust, Sephora

Wysuwany pędzelek do ust z włosia syntetycznego.
Szminka dokładnie i łatwo się rozprowadza. A że jest wysuwany, to z łatwością zmieści się w torebce.

Cena: 12zł

Sredni.

Ogolnie to jestem zdezorientowana, nie wiem co o nim napisac. Z jednej strony jest dobry, z drugiej juz mniej.
Ale sprobujmy:
No to-od biedy ujdzie, jak to mowia. Dobrze nakladaloby sie nim szminke, gdyby wlosie z niego nie wypadalo. Podczas aplikowania ono wypada i troche zabawy z tym jest, bo albo trzeba scierac to co sie nalozylo, albo dlubac te wloski przyklejon do ust. To jest wlasnie rzecz ktorej w pedzelkach nie znosze. Po kilkunastu uzyciach wloski wylaza tak dopolowy-wydluzaja sie, co daje byle jaki, nieestetyczny i przede wszystkim niewygodny defekt, gdzie jeden wlosek jest krotszy a drugi dluzszy.
Moim zdaniem trzeba by lepiej przykleic wlosie. I by szlo uzywac tego produktu.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań:1(jeszcze tam od biedy mozna by tym smarowac, ale nie lubi sie meczyc, nie mam czasu).

dwa tygodnie i do kosza

Jeśli chodzi o pędzle do makijażu to mam ten kłopot iż szukam tylko i wyłącznie modeli "do kosmetyczki" czyli zamykanych "koreczkiem" bądź "wsuwanych - wysuwanych". Wybór mam więc praktycznie żaden.
Z braku innych opcji zaopatrzyłam się w ten właśnie pędzelek i powiem krótko: jest do niczego. Starczył mi na zaledwie dwa tygodnie, potem nadawał się już do wyrzucenia.
Włoski jakieś takie miękkie a po kilku użyciach każdy odstawał już w inną stronę. Uniemożliwiało to nałożenie szminki w sposób chociażby przyzwoity.
Etui mało estetyczne, choć nie sprawiało jakiś większych kłopotów.
Ostatnio kupuje pędzelek do ust Inglota który ma może kilka wad ale wytrzymuje co najmniej 3 miesiące a nie jak ten kilkanaście dni.

Używam tego produktu od: kupiłam w zeszłym roku

może być

W moim odczuciu włosie jest trochę za twarde.I póki co to chyba dla mnie główna wada tego pędzelka.Nie linieje mi na szczęście ( odpukać!),chowa się wtedy kiedy ja zechcę :-) i mam nadzieję,że to się nie zmieni.Kupiłam go,bo do torebki to fajna sprawa,nie zajmuje dużo miejsca a i składa się przecie...Póki co uważam że całkiem dobry,chociaż mógłby być lepszy...Aha,i wydaje mi się że jednak cena trochę przesadzona w stosunku do jakości...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:użytkuję 1 pędzelek

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Mieszane uczucia

Mam 2 takie pędzelki. Pierwszy mam od ponad 1,5 roku, drugi od pół roku. Tego pierwszego używałam rok, aż korzystając z promocji postanowiłam kupić kolejny. Ten pierwszy miał już porysowane opakowanie, starte litery i pędzelek trochę zmiękł.
Gdy kupiłam kolejny na początku był ok, ale po krótkim czasie chyba się coś w nim popsuło. Pędzelek szybko chowa się i trzeba go ponownie wysuwać. Zawiodłam się trochę. Jak widać dużo zależy od tego jaki egzemplarz się trafi.
Sam pędzelek jest przydatny. Przy jego pomocy można ładniej nałożyć szminkę na usta. Używałam go także do balsamów do ust i błyszczyków w słoiczkach. Dzięki niemu nie musiałam sobie brudzić palców.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dziadostwo!!!

Bardzo fajny wynalazek sephory.
i nie za 12 lecz za 15 złotych aktualnie...jednak po paru użyciach włosy sie wyginają od sprężynki wewnątrz skuwki...no i po tygodniu musiałam zareklamować bo cały się zepsuł tzn...nie chował sie do środka...z tego co zauważyłam to w pojemniczku w sklepie....wiele pędzelków miało ten problem...nie polecam!!!!!
Ilość zużytych opakowań:-

jako konturówka

nie mam, jak poprzedniczka problemów z chowaniem się pędzla. jednak jak dla mnie, nadaje się głównie, jako konturówka do ust. nie radzi sobie zupełnie z pokrywaniem większych partii-np. całej wargi :/ , z tej prostej przyczyny, że szminka mu gdzieś się zawierusza miedzy włosiem. natomiast do obrysu (używam głównie z czerwoną pomadką) ust, idealny, przede wszystkim dzięki wąskiemu włosiu. za 12 zł dostaję porządny i trwały pędzelek do obrysu :)

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

jak ktoś lubi przerywać sobie

pędzelkiem się świetnie nakłada pomadkę ale niestety przy większym nacisku na usta się chowa i trzeba ciągle go wyciągać,co może przerywać pracę.Jednakże pędzelek ma bardzo dobrze wyprofilowane włosie i łatwo nim aplikuje się kosmetyk

Używam tego produktu od:rok i kilka msc.