Noblesse Body Spa, Superaktywne multiserum C.L.A. z L-karnityną

Noblesse Body Spa, Superaktywne multiserum C.L.A. z L-karnityną

Koncentrat antycellulitowy i wyszczuplający - specjalistyczny preparat opracowany w oparciu o gruntowną analizę przyczyn powstawania cellulitu, staranny dobór najaktywniejszych składników o potwierdzonej naukowo skuteczności oraz wieloletnie doświadczenie DERMIKI w opracowywaniu superaktywnych kosmetyków nowej generacji. W Multiserum® zastosowano nieinwazyjną technologię redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej bazując na radykalnie działających składnikach aktywnych:
- nanoemulsja C.L.A. - skoniungowany kwas linolowy (Conjugated Linoleic Acid), który działa na poziomie komórkowym i ma zdolność do: aktywnego spalania tłuszczu zalegającego w komórkach tłuszczowych oraz aktywnego blokowania ponownego napełniania się tych komórek związkami tłuszczowymi.
- L-karnityna i kofeina - aktywne związki, które stymulują rozkład i usuwanie tłuszczów z tkanki podskórnej
- heterozydy z roślin Centella asiatica, które poprawiają krążenie podskórne a także działają drenująco i przeciwzapalnie
- dwupeptyd VW o silnym działaniu drenującym
Wszystkie składniki wykazują synergistyczne działanie w kierunku spalania tłuszczów oraz zmniejszania objawów cellulitu. Działają wielokierunkowo "uderzając" we wszystkie przyczyny pojawiania się "skórki pomarańczowej":
- poprawiają drenaż limfatyczny i krążenie zapobiegając gromadzeniu się płynów ustrojowych w tkance podskórnej
- zmniejszają ilość tłuszczu w komórkach tkanki podskórnej
- wzmacniają kolagenowy szkielet skóry
Superaktywne Multiserum® to preparat o wyjątkowej skuteczności.
Już po 4 tygodniach regularnego stosowania obserwuje się znaczne zmniejszenie objawów cellulitu.

brak efektów

Zużyłam 1,5 opakowania...i nic...Nie mam wielkich problemów z cellulitem..ale coś tam się kryje na udach.
Serum strasznie się lepi.Smarowałam, masowałam...cellulit jak był tak i nadal mnie straszy.
Efektów żadnych...Szkoda pieniędzy na ten specyfik.

Używałam tego produktu : rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1,5

ujędrnia i napina skórę

Zużyłam dwie butelczyny tego multiserum i ogólnie jestem zadowolona. Nie usunął celulitu, może minimalnie go zredukował głównie dzięki napięciu i ujędrnieniu skóry. I właśnie dzięki temu jestem usatysfakcjonowana z używania tego preparatu, bo moja zwiotczała skóra po wewnętrznej stronie ud przestała być taka lejąca i galaretowata. Oczywiście w większej mierze zawdzięczam to codziennej jeździe na rowerze i kilkukilometrowym spacerom ( a co :) ! wreszcie wziełam się za siebie :) ).
W moim przypadku rozgrzewająco działał tylko na pupie, może dlatego, że to obszar najbardziej dotknięty celulitem? Nie wiem, ale było to przyjemne uczucie w porównaniu do tych wszystkich chłodząco-mrożących preparatów.
Dobrze się rozprowadza, wchlania się szybko, ale spokojnie można wykonać masaż. Często go nadużywałam i wmasowywałam w skórę specjalnym masażerem. Na szczęście wchłania się w całości do matu i nawet nadmiar kosmetyku na skórze nie kończy się mało higienicznymi i jakże irytującymi wałeczkami.
Niby wydajny, choć u mnie znikał w oka mgnieniu, bo używałam dwa razy dziennie, na całe nogi, pupę, brzuch i ramiona.
Ne wysusza skóry, ale wieczorem aplikowałam dodatkowo tłusty balsam, bo znając moją suchą skórę wcześniej czy później boleśnie upomniałaby się o nawilżenie.
Dlaczego tylo trzy gwiazdki? Bo wiem, że bez uprawianego codziennie sportu pewnie oceniłabym go jako bardzo nieskuteczny :)Używam tego produktu od: ok 2 m-ce

+2...

Zalety:
+ poręczne opakowanie z pompką dozującą
+ trochę ujędrnia

Wady:
+ wysoka cena nieproporcjonalna do efektów
+ wodnista i lepka konsystencja (dokładne mycie rąk po użyciu obowiązkowe)

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

kiepskie

lubie dermike ale ten produkt to jakas porażka nic nie działa i co najgorsze rozgrzewa, jak go stosowalam przed cwiczeniami to myslalam ze mi sie tylek odparzy

Używam tego produktu od:miesiac

Nie za tą cenę

Tytułem wstępu: wcześniej używałam serum Lirene z Erisa, preparatu Eveline i z Vichy. Dermikę uważam za dobrą firmę, ale ten produkt nie spełnił moich oczekiwań. W porównaniu z Lirene wszystkie inne wypadają słabo.
Wygodne opakowanie z pompką, ładny zapach, efekt ujędrnienia, ale raczej w uwagi na intensywny masaż. ;)
Produkt posiada jedną bardzo nieprzyjemną właściwość: trzeba po nim bardzo dokładnie myć ręce, ponieważ któryś z jego składników bardzo szczypie i wywołuje uczucie "palenia" - nie popełnijcie tego błędu i nie zakładajcie soczewek lub nie dotykajcie innych wrażliwych części ciała nim nie umyjecie rąk trzy razy.
Konsystencja bardzo wodnista, dość szybko się wchłania, ale jest niewygodna do rozprowadzania, zbyt rzadka.

Ogólnie: za tą cenę żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej raczej nie będzie

OK

Bardzo przyjemny w aplikacji choć dla mnie troszeczkę jakby za bardzo wodnisty - wolałabym aby miał ciut większą lepkość. Skóra jest po nim gładka i nawilżona.
Wszystko jest jak najbardziej w porządku - choć jak zwykle nie ma co spodziewać się powalających efektów.

Używam tego produktu od:2 miesięcy