Miss Sporty, Mini Me Eye Liner (Kredka do oczu w automacie)

Miss Sporty, Mini Me Eye Liner (Kredka do oczu w automacie)

Taka sobie

Niestety niezbyt trwała,kolor taki wyblakły,bardziej nadaje się do smoky eyes niż do mocnych i wyrazistych kresek ,cena niska,nie kupię już kolejny raz tej kredki.

fajna

Całkiem fajna, bardzo tania ale także jest jej malutko w opakowaniu. Ja używam jej do brwi, lekko je podkreśla, daje naturalny efekt, całkiem dobrze sie trzyma ale po długim dniu znika. Ciekawy kolor, całkiem wydajny, byc moze kupie ponownie.

Taka sobie

Niezbyt trwała, opakowanie szybko się psuje, jest ryzyko, że kredka złamie.
Za to nadrabia naprawdę fajnymi kolorami i niską ceną.
Używam jej rzadko, nadaje się do nadania cieniom intensywniejszej barwy,mam różową i fajnie współgra z ciemnymi oczami.

Makijaż oczu - najlepsze propozycje

Przestrzegam! 050 Snow

Recenzja dotyczy białej kredki 050 Snow i kupiłam ją na linię wodną, dolną. Jeśli poszukujecie kredki do właśnie tych celów - przestrzegam! To nie jest kredka jakkolwiek się do tego nadająca. A jeśli do narysowania wyraźniej, bądź rozmazanej linii na powiekach - także przestrzegam.
Na linii rzęs w ogóle nie rysuje, jest za twarda, nie wiem - może zbyt mało napigmentowana. A na powiece - co prawda po kilku przejechaniach (!) coś tam widać, ale produkt roluje się i grudkuje, jest zupełnie bezużyteczna.
Nie polecam - gwiazdka leci za cenę i opakowanie (ze względu na nie właśnie ją kupiłam). Lepiej dołożyć kilka złotych.

bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Jestem zadowolona, kredka się nie łamie, dobrze się użytkuje przez możliwość wysuwania jej. Jest to wygodniejsze niż temperowanie. Kolory kredki są zróżnicowane i ładne. Konsystencja jest odpowiednia, dobrze się nią maluje. Nie wchłania się, utrzymuje się cały dzień.

Super jakośc za małe pieniądze!

Po niezbyt dobrym pierwszym spotkaniu z Miss Sporty, jestem naprawdę zaskoczona tą kredką. Używam jej do brwi, kolor 020 Grizzly sprawdza się świetnie. Kredka jest odpowiednio miękka, dobrze się nią wypełnia, można ją łatwo rozblendowac szczoteczką do brwi. Nie rozmazuje się w ciągu dnia, zaskakująco dobrze schodzi przy zmywaniu płynem micelarnym. I w ogóle się nie kończy... mam jedno opakowanie od ponad dwóch lat, pomiędzy używałam innej kredki, ale kiedy się skończyła wróciłam do tej, a ta wciąż ma jeszcze około pół długości! Jest mała i poręczna ale niezwykle wydajna. Polecam z czystym sumieniem. No i cena jest genialna.

Słabo...

Kredkę kupiłam w drogerii na promocji. Na szybko musiałam kupić jakąś białą kredkę, bo inna mi się skończyła i sięgnęłam po tą. Jak się okazało, nie był to za dobry wybór. Kredka bardzo, bardzo słabo maluje i żeby zauważyć jakiś minimalny efekt, trzeba przejechać parę razy. Dodatkowo jest bardzo twarda, a takie kredki nie powinny takie być. Nie polecam!

Bardzo słabo

Skusiłam się na tą kredkę podczas promocji w drogerii i zaciekawiło mnie opakowanie - kredka w automacie. Powiedziano mi, że jest naprawdę dobra.
Niestety, jak się później przekonałam, kredka za bardzo nie maluje, prawie nie zostawia śladu. Po wielu podejściach zrezygnowałam i zakupiłam inną.
Nie polecam.

A mi się podoba.

Fajna, tania kredka w różnych dziwnych odcieniach. Jestem posiadaczką butelkowej zieleni. Kredka jest wysuwana. Ma zbitą, kremową konsystencję. Mam ją już z kilka miesięcy i nadal sztyft jest miękki, niewysuszony.
Bardzo łatwo i przyjemnie maluję się nią kreskę. Dobrze się rozciera.
Kolor na oku jest niemal tak bardzo intensywny jak kolor sztyftu.
Z czasem blednie. Nie odbija się. Fajna kredka za grosze.

Najlepsza

Jest to moja ulubiona kredka do oczu. Posiadam tą w kolorze czarnym i jest to dla mnie idealna czerń jeśli chodzi o kredkę, bo nie jest to taka bardzo głęboka czerń jak eyeliner czy tusz do rzęs (a te dwa produkty jak dla mnie muszą być intensywnie czarne) ale tez nie jest to grafit. Jest to po prostu delikatna czerń. Dzięki temu można fajnie stopniować efekt, a jeśli przesadzimy to łatwo można ją rozetrzeć. Jest dosyć trwała jak na produkt za niecałe 10 zł i ma bardzo wygodne wysuwane opakowanie. Jest wydajna, bo jedno opakowanie wystarcza mi na ok. rok przy codziennym stosowaniu. Ogromny plus za cenę i dostępność. Polecam :)

Zapowiadało się tak dobrze

Posiadam kolor 015 Granite - pięknie podkreśla niebiesko-szare oczy, po prostu cudny kolor :) Do tego mały format, wysuwana automatycznie - towarzyszy mi już prawie od roku wszędzie gdzie jadę

Jedyna wada to niestety rozmazuje się - często wychodzę rano, a wracam późnym wieczorem i niestety po ok 6 godzinach robi się z panda pod okiem

Co to to nie!

Dostałam tę kredkę od jednej z Wizażanek. Ogólnie uwielbiam wykręcane kredki, ale ta to jakaś masakra! To najgorsza kredka jaką miałam do tej pory!

Zalety:
- dostępność
- cena
- nie podrażnia oczu

Wady:
- kolor: nie jest to głęboka czerń
- opakowanie: non stop spada zatyczka
- grafit złamał się po 4 czy 5 użyciach i to przy samej nasadzie
- słaba pigmentacja: trzeba pociągnąć dobre 3 razy aby był jako taki kolor
- trwałość: znika po 15 - 20 min
- grafit jest twardy i ciężko nim namalować kreski

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy do złamania grafitu
Ilość zużytych opakowań: Jedno