JLO Jennifer Lopez, Love at First Glow EDT

JLO Jennifer Lopez, Love at First Glow EDT

Nowy zapach JLO zainspirowany magicznymi momentami. Należy do rodziny zapachów kwiatowych. Niewinna i zalotna miesznka orzeźwiających owoców i młodych kwiatów. Kompozycja przepełniona młodością i zmysłowością.
Nuty zapachowe: włoska bergamotka, neroli, brzoskwinia z Georgi, osmantus, różowy jaśmin, dzika róża, frezja, piżmo, wanilia, blond woods (?)

Cena: $ 42 / 50 ml

lekkie, wiosenne

Perfumy dostałam w prezencie, więc teoretycznie nie mam na co narzekać ;) Buteleczka (po zdjęciu tej śmiesznej zawieszki ;d) jest urocza i bardzo poręczna. Zapach jest delikatny, świeży, kwiatowy i całkiem przyjemny, szkoda tylko że później cały jego urok wietrzeje i pozostawia na skórze drażniące ostre nuty, które nie każdemu przypadną do gustu. Mimo wszystko używam ich od czasu do czasu, mają w sobie lekkość która mnie urzeka

infantylny i nic wiecej

Sam zapach jest dosyc ladny,kwiatowy,swiezy,taki typowy wlasnie dla nastolatek,niestety dyskwalifikuje go brak intensywnosci a trwalosc nie przekracza niestety 30 minut.Mgielka zapachowa jest juz trwalsza niz te perfumki niestety,moja 50-tke zuzylam w dwa tygodnie,dla mnie totalna pomylka.

Używam tego produktu od:uzywalam przez dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy wiecej

nie, nie, nie

Perfumy same w sobie są rzeźkie i słodkie, kwiatowe. Wg mnie to ten typ zapachów, które powinny być używane przez nastolatki. Jest klasyczny, bezpieczny, codzienny. przez co dla mnie nudny i zdecydowanie zbyt łagodny.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: tetsy

Mexx Look up now

Boski!!!

Te perfumy są cudowne. Upajające, niewinne, jakby zamszowe, jakby bananowe. Mężowi się bardzo podobają - a rzadko co chwali - tymczasem psikałam się testerami a planuję 100 ml. Przed zakupem powstrzymuje mnie nadmiar zapasów perfum oraz fakt że dobiegam do 40-ki a to dziewczęcy zapach. Ale jest tak piękny że z czasem i on przybędzie. Może na wiosnę?

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbki

jeden z najlepszych!

Super opakowanie, śliczne, zapach mój ulubiony, duża trwałość, uwielbiam ten zapach, jest lekki, owocowy, bardzo seksowny, mój chłopak go uwielbia ...Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pół ze 100ml

wiosna - pora radosna :D

Absolutnie najpiękniejszy zapach jaki mogę sobie wyobrazić do noszenia wiosną. Wiosną kiedy trawa zielenieje, słońce coraz odważniej wygląda zza chmur, a w sercu na nowo zakwita uczucie :)
Zapach radosny, barwny, figlarny.
Kwiatowo-owocowa mgiełka daje siłę do życia, daje uśmiech :D
Uwielbiam te perfumy.
Są słodkie, dziewczcęce, lolitkowate.
Piękne frezje, cudny jaśmin. I moja ukochana bergamotka :)
Słodziutkie, a jednocześnie kwieciście świeże!
Widocznie jeszcze nie wyrosłam z landrynek,ale nie żałuję! Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:próbka

nic nadzwyczajnego

Na poczatek musze powiedziec, ze naprawde lubie zapachy J.Lo. Miami Glow jest cudowne, Still bardzo ladne, a najnowsze "nocne" Glow calkiem ciekawe. Love at First Glow, caluytka stowke:) wygralam w konkursie w jednej z gazet, sama bym nie kupila. Ot taki sobie letni zapaszek. Delikatny, kwiatowy a wlasciwie konwaliowy (czego akurat nie znosze w perfumach), niezobowiazujacy. Poprzedniczke meczy "upierdliwa" nuta, mnie musze przyznac tez. Wiem co to jest. To avonowskie "cos". Today chyba pachna tym samym "czyms", a Today nie znosze!! Ale do rzeczy. Tak jak napisalam nic nadzwyczajnego, chociaz na lato ewentualnie moze byc. W koncu darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby, wiec bez obrzydzenia zuzyje, lub uzywane sprzedam na allegro:D Narazie mnie nie zmeczyly,sa przyjemne dla otoczenia, uzywam bez przykrosci. Dla mlodych dziewczyn, raczej nie dla 100% kobiet. Osobiscie wole cos bardziej sexy, ale napewno moga sie podobac.

Buteleczka strasznie tandetna, ale ma swoj urok jak to u J.Lo

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Trwałe, to fakt...

Co to jest to upierdliwe, trwające od początku do końca, konwaliopodobne? Bardzo jestem ciekawa, bo drażni mnie niesamowicie, a nie jest to sam kwiat neroli, o nie.

Zapach z tej samej grupy co Lovely, czyli zupełnie nie dla mnie. Choć trzeba mu przyznać, że jak na EDT jest trwały.

Flaszka tandetna.

Używałam tego produktu: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

cudowne:))

sliczne kocham te perfumy pierwszy raz kupilam je w hiszpanii potem miala problem ze znalezieniem ich w polsce ale sie udalo, sa piekne i baaradzo trwale! :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

piekny!

Uwielbiam ten zapach. to zdecydowanie najlepsza kompozycja J.Lo. Zapach jest słodki, ale nie spożywczy. Pobrzmiewają w nim egzotyczne kwiaty ale sa bardzo łagodne. Ten zapach zawsze powoduje, ze się śmieje od ucha do ucha przez cały dzien jak go noszę.
Jest naprawde wyjątkowy i piękny mimo iz nie ma w nim nic nadzwyczajnego... Ale z drugiej strony nie znma żadnego zapachu podobnego choć trochę do Love at first Glow. To jest zapach, który chyba zawsze będe miała na swojej półeczce. Tymbardziej, że flakonik ładny.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:próbka

rozowy i kwiatowy:)

Jest to najlepszy z zapachow Jlo-bynajmniej dla mnie.Delikatny,subtelny,wyczuwalne nuty jasminu,rozy,frezji.Akurat na poczatek wiosny.
Mysle,ze spodoba sie raczej romantycznym duszyczkom.

Używam tego produktu od:7mies

Wiosna

Wg mnie tak pachnie wiosna. Te perfumy J.Lo sa najmniej wyraziste i jednoznaczne, ze wszystkich, ktore "wypuscila" na rynek. Kazdy z jej zapachow jest inny. J.Lo ma tendencje do tworzenia kobiecych perfum, ktore choc nie musza sie podobac kazdemu, nie wzbudzaja skrajnych uczuc. Love at first glow jest slabym punktem, ktory zadowoli osoby lubiace kwiatowe, nieskomplikowane zapachy. Te perfumy przypominaja mi cos, nie sa zbyt oryginalne i chyba zostalo skomponowane z mysla o dosc mlodych osobach, ktore nie przepadaja na agresywnymi, mocnymi zapachami. Ja tu czuje glownie jasmin i orze - na poczatku troche drazniace, ale zapach rozwija sie calkiem niezle. Trwalosc nienajgorsza, ale mogloby byc lepiej. Flakon to dla mnie niestety nic szczegolnego. Nie jest brzydki, raczej przecietny. Nie moze jednak wzbudzic wiekszego entuzjazmu wsrod osob ceniacych klasyke i powage. Rozowy kolor i serduszka kojarza mi sie z Barbie, z mala dziewczynka, ew. gimnazjalistka. Daje 3/3 i nie wiem, czy kiedys kupie te perfumy. Sa jak dla mnie zbyt lekkie, malo wyraziste i "ograniczone".

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy