Oriflame, Daydream, Eye shadow stripes (Potrójne cienie do powiek)

Oriflame, Daydream, Eye shadow stripes (Potrójne cienie do powiek)

Żywe, radosne kolory dodają oczom blasku, a całej twarzy - dziewczęcego wdzięku. Możesz nakładać cienie suchym lub zwilżonym aplikatorem, osiągając różne efekty. 2 warianty kolorystyczne: żółto-zielono-różowy "sweet love" i brązowo-biało-turkusowy "sweet dreams".

mogą być

Używam do dziś, jednak tylko różowego koloru, który już się kończy. Bardzo nietrwałe, blade kolory, których praktycznie nie widać i ciężko się je rozprowadza. Zbierają się na powiekach, wymagają ciągłych poprawek. Za połowę tej ceny można kupić naprawdę świetne cienie, a to jest trochę pomyłka.. ale jak już pisałam, ten różowy kolor czasem mi się sprawdza, kiedy zależy mi na delikatnym, prawie niezauważalnym makijażu.. ;)

bez komentarza

mam żółto niebiesko różowe dostałam je w prezencie, robiłam kilka podejść do nich. są one twarde i słabo napigmentowane szybko znikają z powieki, nie potrafiłam nimi wycieniować oka kolory nijak się nie chcą ze sobą połączyć. totalnie nieudane cienie, poprzednie cienie ori te w owalnych opakowaniach były dobrze napigmentowane i trwałe więc czemu teraz taki bubel?

Używam tego produktu od:nie wiem

nie !!!

Robiłam 2 podejscia do tego cienia i wystarczy- jest tak twardy, że nie chciałam już męczyć nim powieki, aby go jako tako rozprowadzić!.Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: ok poł roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2 razy użylam i oddalam

Oriflame tutorial 2 konwertowany

znikają

Szkoda ze ich trwałość na powiece wynosi mniej więcej 60 min, bo gdyby nie to to bym je uwielbiała. Kolory są prześliczne, bardzo odpowiada mi to zestawienie-mam wersję żólto-zielono-różową. Gdybym je kupiła bez promocjito bym była bardzo zła z tę jakość, ale tak to jeszcze jakoś przeżyję.
Zaznaczam ze nie wiem czy kupię bo może:))) poprawią ich trwałość w co osobiście wątpię :(

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 rozpoczęłam

przeciętne

Mam obydwie wersje tych cieni i z kazda jest ten sam problem: topornie sie nakladaja, aplikatory sa nieporeczne, bardzo szybko znikaja z oka. Nie zalamuja sie na powiece, jednak po jakims czasie bledna i po prostu "wyparowuja".
Na plus: bardzo ladne opakowania i super zestawienia kolorów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Co to w ogole jest?!

Nie spodziewalam sie po tych cieniach zadnego szalu, bo mam raczej nieufne podejscie do Oriflame. Mialy po prostu nadac kolorek, troche blyszczec, wiosennie odswiezyc moj makijaz. Tymczasem okazalo sie, ze po pierwsze - sa tak twarde, ze nie da sie ich nalozyc na oko, ba w ogole nie da sie ich umiescic ani na pacynce ani na palcu. Na mokro robia sie maziste i bardzo wodniste, wiec efekt jak wyzej. Po drugie - mimo kilku prob nie udalo mi sie ich porzadnie zaaplikowac i nie wiem ile warstw mialabym nakladac, zeby cokolwiek bylo widac na oku, wiec nie wiem jaki daja efekt (wedlug mnie zadnego). Po trzecie - niby ta sama polka co Avon, ale Avon przynajmniej da sie normalnie na oko nalozyc i na bazie calkiem sobie radza. Pieniadze wyrzucone w bloto i tyle.

ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, nie jestem w stanie go zuzyc z wyzej opisanych wzgledow

Nigdy więcej!!

Kupiłam paletkę pastelową, z uwagi na piękne wiosenne odcienie. Na powiece stają sie niewidoczne, wodny efekt. Po ghodzinie cieni zniknęły kompletnie (nie osypały się, nie zwałkowały, ale jakby wchłonęły się w powiekę). Najgorsze cienie jakie miałam w życiu. Żałuję tych 25 zł, oj żałuję. Jedynym plusem jest przyjemne opakowanie.

Sama nie wiem...

Mam zestaw "Sweet dream" (biało - brązowo - trurkusowy). Cienie są bardzo twarde i na sucho dają jedynie delikatny kolor (biel jest właściwie niewidoczna, zresztą to taka "brudna", lekko pożółkła biel!). Nakładane na mokro są wyraźniejsze. Nie osypują się, aplikatory malutkie ale wygodne. Za opakowanie dałabym i pięć gwiazdek, szkoda tylko, że same cienie nie do końca mi pasują.