Olejek w balsamie 'Kwiat wiśni i olejek jojoba'

Olejek w balsamie 'Kwiat wiśni i olejek jojoba'

Wypróbuj Olejek w Balsamie Kwiat Wiśni i Olejek Jojoba: zawiera drogocenny olejek jojoba, który został starannie połączony z szybko wchłaniajacym się balsamem; obudzi Twoje zmysły delikatnym zapachem kwiatu wiśni; zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie bez uczucia lepkości; sprawia, że sucha skóra staje się gładka i promienna.

Świetny produkt

Swietne rozwiazaniw dla suchej skory. Olejek zawarty w produkcie widocznie nawilza skore, balsam ma sliczny zapach dobrrze sie rozprowadza. Bardzo przypadl mi do gustu, cena dobra i chetnie siegne po inne zapachy z tej serii

Spełnił wszystkie moje oczekiwania:)

Gładka, miękka skóra to coś, czego pragnęłam od dawna. Ciężko było mi to osiągnąć, bo bez przerwy coś nie pasowało mi w kosmetykach pielęgnacyjnych. Chciałam by balsam, którego będę używała był lekki, nie tłusty, szybko się wchłaniał i działał jak pielęgnacyjny olejek. Ale miał także nie pozostawiać na skórze lepkiej czy tłustej warstwy, która nie chce się wchłaniać i brudzi ubrania… Ale sobie wymyśliłam, pomyślałam? Przecież nie ma takiego produktu. I w takim przekonaniu tkwiłam do momentu, gdy dostałam do przetestowania nowość od Nivea pielęgnacyjny olejek w balsamie. I moje marzenie się spełniło. Moja skóra pokochała ten produkt od pierwszego użycia. A wszystko to o czym marzyłam stało się rzeczywistością. Dodatkowo wygodne opakowanie z praktycznym zamknięciem typu klik i cudowny delikatny zapach soczystego kwiatu wiśni, sprawiają, że używanie kosmetyku jest czystą przyjemnością. A efekty stosowania balsamu są takie, że moja skóra nabrała miękkości i gładkości i jest bardzo przyjemna w dotyku. Polecam wszystkim, którzy od kosmetyku do pielęgnacji ciała oczekują czegoś więcej….

Zapach <3

Kolejny produkt, który zwabił mnie zapachem -oj jest cudowny. Słodki, kwiatowy, który po prostu działa na mnie jak narkotyk. Ilość produktów Nivea stanowi ponad połowę moich kosmetyków do pielęgnacji! I kupione są przeważnie ze względu na zapach...

Balsam ma bardzo lekką konsystencję, nieco zbliżoną do żelu. Z łatwością się rozprowadza i dość szybko wchłania. Nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy.
Skóra w efekcie jest miękka i bardzo głodka. Poziom nawilżenia nie jest aż tak duży, jednak mi wystarczy. Zapach utrzymuje się jeszcze przez dłuuuugi czas.

Opakowanie przykuwa wzrok (tak jak każde). Zamykane jest na ,,klik" i jest trochę ukośne (nie wiem czemu miałoby to służyć) Można go postawić do góry nogami dzięki czemu nie musimy bawić się w wyciskanie. Nie jest aż tak duże, więc wszędzie mi się zmieści.

Balsam służy mi w codziennej pielęgnacji. Nie zaoferuje nam odpowiedniego poziomu nawilżenia, jednak odżywienie i wygładzenie skóry mamy zapewnione. Bez problemu mogę go użyć przed każdym wyjściem, bez obaw że odbiją mi się tłuste plamy na ubraniach.
Polecam każdemu !

+zapach
+lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja
+opakowanie
+odżywienie skóry
+/- słaby efekt nawilżenia

O botoksie mity

Cudowny

Kiedy zobaczyłam go na półce w mojej ulubionej wersji zapachowej nie mogłam nie wziąć go do koszyka. Kończę właśnie 2 opakowanie, ale na pewno jeszcze do niego powrócę. Jest to świetny kosmetyk w bardzo dobrej cenie spełniający obietnice producenta.

OPAKOWANIE

Bardzo ładna szata graficzna kusi i zachęca do zakupu. Delikatna, dobrze skomponowana kolorystyka wpływa na pozytywny odbiór kosmetyku. Opakowanie jest z zamknięciem na klik - bardzo wygodnym i praktycznym, jest dosyć miękkie mimo, że to plastik, a otwór nie jest zbyt duży, dzięki czemu łatwo dozować produkt.

BALSAM

Ma cudowny zapach! Kwiat wiśni - naturalny, czysty, delikatny i utrzymujący się przez dłuższy czas po aplikacji sprawia, że używanie go to prawdziwa przyjemność. Balsam ma dosyć lekką acz treściwą konsystencję, wyczuwamy obecność olejku podczas aplikacji. Bardzo dobrze się go rozsmarowuje, wchłania się dosyć szybko pozostawiając skórę miękką, gładką i nawilżoną. Miejsca mające tendencję do przesuszeń (łokcie, kolana) są idealnie nawilżone - zero przesuszeń. Balsam bardzo dobrze odżywia skórę i dlatego jest jednym z moich faworytów. W okresie letnim gdy moja skóra nie potrzebuje intensywnego nawilżania sprawdza się bardzo dobrze. Często można kupić go w korzystnej promocji, jest wydajny dzięki swojej konsystencji, dzięki czemu zakup się opłaca. Nie lubię tłustej warstwy jaka pozostawiają olejki - tutaj balsam + olejek to połączenie idealne, które pozwala mi cieszyć sie zaletami olejku i balsamu.

PLUSY

+ piękny zapach
+ bardzo dobre nawilżenie
+ wygładzenie i miękkość skóry
+ szybkość wchłaniania
+ wydajność
+ opakowanie
+ cena

Kompleksowa pielęgnacja ciała na szybko :)

Olejek w balsamie sprawdza się idealnie, gdy chcemy połączyć kompleksową pielęgnację ciała z szalonym i szybkim tempem życia.
Kosmetyk wchłania się bardzo szybko, a pozytywne skutki jego stosowania są widoczne od razu. Ciało jest wygładzone, bardzo miękkie w dotyku,
przepięknie pachnie. Podczas stosowania balsamu moja skóra była doskonale nawilżona, a na nogach i rękach potrafi się przesuszać - generalnie, moja skóra kocha pielęgnację do ciała od Nivea. Największym atutem balsamu jest fakt, że roztacza wokół siebie przyjemną, nienachalną woń słodkiej wiśni. Ostatnio mój faworyt. :)

Niesamowity!

Kupiłam balsam w Rossmanie przypadkowo - zwróciłam uwagę na to, że jest nowość, ale najbardziej zachęciła mnie wiśnia. Jej kwiaty uwielbiam i nie mogłam obok przejść obojętnie. Szczerze powiedziawszy na początku nawet nie zwróciłam uwagi co to jest za produkt. Dopiero podczas użycia zauważyłam, że jest to balsam z olejkiem - wspaniałe połaczenie, jest miły, delikatny i nie pozostawia skóry tłustej jak w przypadku olejku. Szybko się wchłania i przede wszystkim przepięknie pachnie! Zapach utrzymuje się dość długo jak na balsamy. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

Ani to olejek, ani to balsam ;)

Jak dla mnie produkt ma formułę lekkiego mleczka.
Balsam gładko sunie po skórze i szybko się wchłania. Delikatny zapach, odrobinę kwiatowy, ma w sobie ciut ze słodyczy. Swoją drogą szkoda, że nie jest intensywniejszy.
Nie podrażnia skóry po depilacji a wręcz ją wygładza i delikatnie nawilża :)
Idealny dla skóry normalnej, na co dzień, kiedy pragniemy, by nasza skóra wyglądała zdrowo i była przyjemnie gładka w dotyku. Efekty widać, od razu po aplikacji balsamu. Przyjemnie wygładza skórę bez uczucia lepkości, którego nie lubię. Z chęcią wypróbuję jeszcze inne warianty.

Relaks z olejkiem jojoba w balsamie Kwiat Wiśni Nivea

Polecam. Konsystencja jest bardzo delikatna. Balsam wydaje się być bardzo lekki. Fajnie rozsmarowuje się na skórze. Efekt nawilżenia już po pierwszym dniu. Nie klei się, prawie w ogóle go nie wyczuwasz, tylko zapach... Zapach jak dla mnie bardzo zmysłowy, typowy na letnie odświeżenie. Nic tylko się smarować.

Doskonały

Wspaniałe połączenie olejku z balsamem.Po otwarciu butelki w pierwszej chwili zachwycił mnie zapach-delikatny,subtelny i nienachalny,a jednak długo utrzymujący się na skórze.Jestem pod wrażeniem lekkiej,nietłustej konsystencji.Błyskawicznie się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy.Mojej suchej skórze zapewnia ukojenie i nawilżenie.Skóra jest gładka i promienna.Używanie tego olejku w balsamie to prawdziwa przyjemność.

Wspaniały

Super olejek do ciała. Wspaniały zapach wiśni, utrzymuje się na skórze długo i jest wyczuwalny. Dla skóry suchej idealne nawilżenie, szybko się wchłania i super rozprowadza. Sprawdza się w codziennej pielęgnacji, opakowanie poręczne i wygodne.

Da niewymagających skór.

Nie rozumiem zachwytów tym balsamem.

Powiem szczerze, że jest dość irytujący i mało odżywczy.
Balsam ma dziwną konsystencję- taką lejącą, ale przez to balsam zyskuje na wydajności. Plusem jest to, że szybko się wchłania, ma nienachalny zapach, ale słabo nawilża. Cena jak na taką niską jakość jest wygórowana.

Ja nie kupię ponownie.

Odnalazłam doskonałość

Jak każda kobieta od zawsze poszukiwałam produktu którego działanie, zapach, konsystencja będzie zbliżona do mojego wymarzonego balsamowego ideału.... skuszona jak zawsze obietnicami z reklamy telewizyjnej z dużą dozą nieufności kupiłam w Rossmannie 'Kwiat wiśni i olejek jojoba'. Zapach po otwarciu buteleczki rozkosznie połechtał moje wybredne nozdrza :) Ale to był dopiero początek ;D wieczorem w domowym zaciszu wylałam odrobinę balsamu na dłoń i zaczęłam wcierać w skórę.... w głowie usłyszałam 3 wyrazy YES,YES,YES - odnalazłam doskonałość :D Balsam ma idealny subtelny i nienachalny zapach, lekką konsystencję która w błyskawicznym tempie wpija się w moją suchą skórę, pozostawiając ją doskonale nawilżoną. To balsam do którego chce się wracać każdego dnia :) Polecam całym sercem :)