Olejek w balsamie 'Kwiat wiśni i olejek jojoba'

Olejek w balsamie 'Kwiat wiśni i olejek jojoba'

Wypróbuj Olejek w Balsamie Kwiat Wiśni i Olejek Jojoba: zawiera drogocenny olejek jojoba, który został starannie połączony z szybko wchłaniajacym się balsamem; obudzi Twoje zmysły delikatnym zapachem kwiatu wiśni; zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie bez uczucia lepkości; sprawia, że sucha skóra staje się gładka i promienna.

Relaks z olejkiem jojoba w balsamie Kwiat Wiśni Nivea

Polecam. Konsystencja jest bardzo delikatna. Balsam wydaje się być bardzo lekki. Fajnie rozsmarowuje się na skórze. Efekt nawilżenia już po pierwszym dniu. Nie klei się, prawie w ogóle go nie wyczuwasz, tylko zapach... Zapach jak dla mnie bardzo zmysłowy, typowy na letnie odświeżenie. Nic tylko się smarować.

Doskonały

Wspaniałe połączenie olejku z balsamem.Po otwarciu butelki w pierwszej chwili zachwycił mnie zapach-delikatny,subtelny i nienachalny,a jednak długo utrzymujący się na skórze.Jestem pod wrażeniem lekkiej,nietłustej konsystencji.Błyskawicznie się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy.Mojej suchej skórze zapewnia ukojenie i nawilżenie.Skóra jest gładka i promienna.Używanie tego olejku w balsamie to prawdziwa przyjemność.

Wspaniały

Super olejek do ciała. Wspaniały zapach wiśni, utrzymuje się na skórze długo i jest wyczuwalny. Dla skóry suchej idealne nawilżenie, szybko się wchłania i super rozprowadza. Sprawdza się w codziennej pielęgnacji, opakowanie poręczne i wygodne.

kosmetyki rituals

Da niewymagających skór.

Nie rozumiem zachwytów tym balsamem.

Powiem szczerze, że jest dość irytujący i mało odżywczy.
Balsam ma dziwną konsystencję- taką lejącą, ale przez to balsam zyskuje na wydajności. Plusem jest to, że szybko się wchłania, ma nienachalny zapach, ale słabo nawilża. Cena jak na taką niską jakość jest wygórowana.

Ja nie kupię ponownie.

Odnalazłam doskonałość

Jak każda kobieta od zawsze poszukiwałam produktu którego działanie, zapach, konsystencja będzie zbliżona do mojego wymarzonego balsamowego ideału.... skuszona jak zawsze obietnicami z reklamy telewizyjnej z dużą dozą nieufności kupiłam w Rossmannie 'Kwiat wiśni i olejek jojoba'. Zapach po otwarciu buteleczki rozkosznie połechtał moje wybredne nozdrza :) Ale to był dopiero początek ;D wieczorem w domowym zaciszu wylałam odrobinę balsamu na dłoń i zaczęłam wcierać w skórę.... w głowie usłyszałam 3 wyrazy YES,YES,YES - odnalazłam doskonałość :D Balsam ma idealny subtelny i nienachalny zapach, lekką konsystencję która w błyskawicznym tempie wpija się w moją suchą skórę, pozostawiając ją doskonale nawilżoną. To balsam do którego chce się wracać każdego dnia :) Polecam całym sercem :)

Bardzo mi odpowiada intensywny,ale nie drażniący zapach. Konsystencja lekka szybko się wchłania i nie pozostawia lepkich ani tłustych śladów na skórze. Balsam jest wydajny,ponieważ już niewielka ilość starcza do nasmarowania całego ciała. Potem skóra przyjemnie pachnie i jest odpowiednio nawilżona. Zdecydowanie mogę polecić ten produkt ponieważ spełnił moje oczekiwania.

Świetny balsam

Mam suchą skórę, jednak jakoś nigdy nie mogę nauczyć się regularnie stosować balsamów. Jednak po otrzymaniu tego produktu wszystko się zmieniło. Codziennie wieczorem nakładam go na swoje ciało i jestem zachwycona. Potrzeba nie wiele produktu aby pokryć duży fragment ciała. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając żadnego tłustego filmu, a skóra pozostaje gładka. Dodatkowo zapach trzyma się dosyć długo na skórze.

Przyjemny kosmetyk do suchej skóry

Bardzo go polubiłam - jest cudowny w aplikacji (lekki, pachnący, bardzo delikatny w konsystencji) i skuteczny.

Mam suchą skórę i u mnie balsam powinien przede wszystkim nawilżać, i to długofalowo, a nie tylko na chwilę. Ten spełnia moja oczekiwania - nawilżenie skóry odczuwa się długo, pomimo że balsam bardzo szybko się wchłania.
Koi suche miejsca, nie podrażnia, skóra jest elastyczna i komfortowo "nakremowana", miękka.
Nie wiem, czy sprawdziłby się zimą (wolę wtedy zdecydowanie bardziej kremowe kosmetyki, jak masła do ciała), ale na lato jest idealny.

Ma rzeczywiście konsystencję olejkowo - balsamową, trochę jak rzadkie mleczko do ciała, ale w dotyku na skórze jest już jakby kremowy. Błyskawicznie wnika w skórę, zostawia na niej ochronną (ale nie tłustą - tu zupełnie nie przypomina olejków!) warstwę.
Przepięknie pachnie, kwiatowo - zapach wyraźny, słodki, ale nie nużący, delikatny, bardzo kobiecy.
Butelka jest wygodna, łatwo dozować zawartość. Pomimo że zamkniecie jest ukośnie ścięte, da się ją stawiać do góry dnem pod koniec użytkowania.
Trochę mała pojemność - jestem przyzwyczajona do pojemności 250 ml, wolałabym balsam w trochę większym opakowaniu. Przez to jednak jest funkcjonalne i praktyczne w podróży.

Piękny zapach, dobre nawilżenie na długo, ukojenie suchej skóry - nie ma się do czego przyczepić, przyjemny codzienny balsam.

Delikatny i skuteczny

Olejek w balsamie to coś czego nigdy wcześniej nie używałam i jestem pod ogromnym wrażeniem działania tego cuda. Po pierwsze zapach (jak zauważycie we wszystkich moich recenzjach zapach odgrywa dla mnie kluczową rolę) jest obłędny, mega słodki, przypominający rzeczywiście kwiat wiśni. Jedynym minusem przy zapachu jest to, że nie utrzymuje się on zbyt długo na ciele, mam na myśli, że szybkie wietrzeje zapach. Konsystencja tego balsamu jest bardzo delikatna, nie za gęsta ani nie za rzadka, jak dla mnie idealna. Oczarowało mnie również to, że balsam ten na bardzo długo nawilżył moją skórę, pozostawiając ją gładką i miękką. Opakowanie jest estetyczne i praktyczne w użyciu. Jestem jak najbardziej na tak ! :)

Gwarancja skutecznosci ;)

Balsam do ciała Kwiat Wisni zdecydowanie spelnił moje oczekiwania ;) Aplikacja szybka i bardzo łatwa , a zapach utrzymuje sie na skórze bardzo długo ;) Pozostawia skóre gładka i aksamitnie miękką oraz pełna blasku . Efekt i gwarancja nieskazitelnej skóry niczym jedwab . Opakowanie bardzo poreczne a grafika bardzo przypadła mi do gustu . Konsystencja na duzy plus , gdyż szybko sie wchłania i nie pzozostawia tłustej warstwy na skórze ciała . Polecam kazdej kobiecie :)

Świetny balsam

Świetny balsam na każdą porę roku. Konsystencja jest idealna, szybko się wchłania i dobrze rozprowadza pozostawiając skórę nawilżoną i wypielęgnowaną. Zapach to kolejny atut, nie jest za mocny, ani za słaby.

Cudowny zapach

Cudowny zapach, delikatna i dobrze nawilżona skóra. Kupiłam zachęcona reklamą w gazecie. Nie żałuję, idealny kosmetyk na lato i wysuszoną słońcem skórę. Z pewnością kupię drugie opakowanie. Szybko się wchłania.