Coconut, Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Coconut, Hot Oil (Kokosowy olejek do włosów suchych na gorąco)

Intensywna kuracja regenerująca do włosów suchych. Dokładnie odżywia, zmiękcza i wygładza włosy, nadaje im połysk. Z olejkiem kokosowym. Stosuj raz w tygodniu lub doraźnie, gdy zauważysz, że włosy błyskawicznie potrzebują pomocy.

Fajny kosmetyk do olejowania

Zalety:
- ma bardzo wygodne opakowanie - jedna tubka wystarcza na jedno - dwa zastosowania
- ma ładny zapach
- odżywia włosy, nie obciąża ich, łatwo sie spłukuje
- sprawia ze włosy są wygładzone i miękkie
- łatwo sie układają
- ma egzotyczny kokosowy zapach
- cena za trio to 12 zł - opłaca się

Wady:
- rzadko spotykane w katalogach Oriflame

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348051].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zachwyca.

Olejek dostałam jako gratis do zamówienia. Zastosowałam zgodnie z instrukcją.
Bardzo ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza, szybko spłukuje. Nadaje włosom połysk i sprawia, że lepiej się układają. W dotyku są jednak szorstkie, słabo nawilżone.
Zastosowanie na raz, w dodatku w tubce znajduje się bardzo mało produktu - wystarczyło go tylko na końcówki, a mam włosy średniej długości.
Nie planuję go kupić. Wolę naturalny olej kokosowy. ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046696].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na TAK!

Zanim zostały wycofane :( kupowałam je regularnie na promocji w katalogu.
Całkiem przyjemny, dobrze nawilża i wygładza włosy.
Jak dla mnie troszkę za wodnista konsystencja jak na olejek.
Pięknie pachnie, trochę nie praktyczne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901818].usefull || 0 }}% pomocna.
Co zrobić z włosami pod czapką?

Koszmarek

Rozczarowałam się tym olejkiem. Poza poprawą w rozczesywaniu włosów nic nie robi. Strasznie obciąża włosy i elektryzuje je o zgroz0 (!). Co więcej, aplikacja jest do bani - poparzyłam dłonie za każdym razem nakładając to cudo na włosy. Cieszę się tylko, że nie wydałam na niego pieniędzy, a dostałam go jako gratis.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863856].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Kupiłam ten olejek jako kuracje dodatkową dla moich włosów.

Zalety:
-cena
-dobrze nawliża
-włosy są po nim miękkie i miłe w dotyku
-zapach

Wady:
-jest to kosmetyk na 1 raz-jak go otworzysz musisz zużyć ,ponieważ nie da się go zamknąć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[741213].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie popisał się jakoś...

Dawno temu stosowałam ten olejek zachęcona niska ceną, chodź jak teraz na to patrze to jak na jeden raz czy tam dwa to i tak nieźle biorą... Olejek na gorąco ma fajne opakowanie i wspaniały zapach tym bardziej jak się go weźmie do bardzo ciepłej wody:) Zmian po użyciu jakoś z tego co pamiętam nie zauważyłam. Także raczej nie polecam, no chyba że dla zapachu:)

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718669].usefull || 0 }}% pomocna.

dziala cuda

recenzje tego produktu powinno się wystawiac po min. miesięcznej kuracji. Wlosy zniszczone rozjaśnianiem i prostownicą dzieki niemu są odżywione, lśniące, zapobiegał łamiącym się końcówkom. Ja nakładałam go na minimum 30 min po czepek i ręcznik. gdzie WAX sobie nie radził - olejek zdzialał cuda :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[658057].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba nie warto

Jak powiedziałam w tytule chyba nie wato w to inwestować (chociaż to niby coś ok. 5zł) Opakowanie starcza na 2-3 razy. Obsługiwałam się z olejkiem według instrukcji ale efektów nie było widać (chociaż może były odrobinkę przyjemne w dotyku ale efektu nie określiłabym nawet jako średniego). Czyli podsumowując naprawdę produkt nie jest wart zainteresowania.

Używam tego produktu od: 1 dnia....?

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[640348].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie

Stosowałam go dawno temu i od tamtej pory do niego nie wróciłam. Po zastosowaniu olejku nic się nie zmieniło, na moje włosy nie był skuteczny. Były wtedy bardzo suche, więc możliwe, że na normalne działa korzystnie.

Używam tego produktu od: dość dawno temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[624368].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nadzwyczajnego

Zużyłam dwie tubki tego olejku i nie byłam z niego zadowolona.
Konsystencja płynna, piękny zapach ale nic poza tym.
Z włosami nie robi nic lepszego niż najtańsza odżywka!
Na pewno ich nie regeneruje!
Zapach utrzymuję się dwa dni po myciu na włosach.
Więcej nie kupie!

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610036].usefull || 0 }}% pomocna.