Pantene, Pro-V, Lśniący Kolor, Szampon

Pantene, Pro-V, Lśniący Kolor, Szampon

Producent obiecuje: Włosy lśnią głębią koloru dzięki delikatnej formule myjącej szamponu, który zapewni podstawę dla ich zdrowego i pełnego życia wyglądu. Szampon ten zawiera specjalne substancje odżywcze dbające o zdrowie i odcień farbowanych włosów jednocześnie minimalizując niebezpieczeństwo skręcania się, matowienia i blaknięcia. Szampon wzbogacony o kompleks Amino Pro-V pomaga uzupełnić aminokwasy, które są kluczowym budulcem struktury włosów.

BEDE DO NIEGO WRACAC

Szampon jest cudny. Zaczne od tego, że mam włosy przesuszone , łamliwe , wiecznie napuszone , elektryzujące się a do tego przetłuszające sie u nasady nie widzialam dla nich żadnego ratunku, az do czasu gdy umylam je tym szamponem
Już po pierwszym zastosowaniu wyglądały dużo lepiej!

PLUSY:
+ WYGLADZA
+ PIEKNIE PACHNIE
+ NAWILZA
+ TAK JAKBY OTULA MOJE WLOSY OCHRONNA WARSTEWKA
+ KONSYSTENCJA
+ULATWIA ROZCZESYWANIE
+ DOBRZE MYJE WLOSY
+ WIEM, ZE WLOSY DOBRZE WYGLADAJA NA ZEWNATRZ, A DO TEGO ODBUDOWANE SA OD WEWNATRZ - NIBY SZAMPON MA TYLKO MYC WLOSY A DO ODZYWKI NALEZA CZYNNOSCI PIELEGNACYJNE OD CZASU UZYWANIA GO TYLKO OD CZASU DO CZASU STOSUJE MASECZKI I ODZYWKI.

I CO NAJWAZNIEJSZE. MIMO POSIADANIA SILIKONOW NIE OBCIAZYL MI WLOSOW, NIE PRZETLUSZCZAJA SIE TAK SZYBKO JAK PRZY STOSOWANIU INNYCH !!!

NAJ NAJ NAJ

Dobry z plusem

Używam zwykle szmaponów kupowanych w salonach fryzjerskich, bo tego bardzo pilnuje mój fryzjer, który sprzedaje też (na szczęście w sensownych cenach) kosmetyki i uważa, że wszystko co sprzedają do włosów w drogeriach to płyny do podłogi.
Jednak zdarzyło się tak, że nie miałam czasu się kiedyś wybrać do fryzjera, a potrzebowałam szamponu, i postawiłam na Pantene. Myłam nim włosy przez około pół roku (co drugi dzień).
Moje obserwacje:
Na minus:
- trochę puszyły mi się po nim włosy (mimo odżywki), a w końcu szampon do włosów zniszczonych/koloryzowanych powinien sobie z tym radzić
- dostałam łupieżu :(
- nie zauważyłam jakiegoś specjalnego blasku włosów
Plusy:
- ładny zapach
- ładnie się pieni
- porządnie myje włosy
I teraz hit - za co dodaję całą gwiazdkę - gdy powędrowałam po pół roku do mojego fryzjera,, powiedział, że stan moich włosów bardzo się poprawił :D

Używam tego produktu od: używałam pół roku co drugi dzień
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa - nie pamiętam

Jak dla mnie masakra

Poza zapachem żadnych plusów w nim nie widziałam-przesuszył mi skórę, pojawił się łupież, plątał włosy niemiłosiernie,bez odżywki ani rusz... lśniącego koloru też raczej nie zauważyłam, także szampon jak dla mnie porażka.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

słaby

Szampon kupiłam, bo poleciła mi współlokatorka, która używa od lat szamponów i odżywek z serii Pantene Pro-V i jest nimi zachwycona. Używałam szamponu w połączeniu z odżywka.
Po 2 miesiącach stosowania włosy były bardzo przesuszone, zniszczone, miały rozdwojone końcówki. Plątały się w trakcie mycia, na głowie wystąpił łupież, z którym nigdy nie miałam problemu, włosy zaczęły się łamac. Musiałam ściąc włosy jakieś 5cm, żeby jakoś lepiej wyglądały.
Zdecydowanie odradzam tą serię.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

opatrunek

Jestem po 3 koloryzacjach miesiąc po miesiącu. Po nich przyszło lato i dużo dużo słońca.

Moja stara zasada "szampon ma myć a odżywka odżywiać" odeszła w niepamięć. Tak szorstkich i sztucznych włosów dawno nie miałam. Postawiłam więc na markę Pantene bo jako jedyne szampony nie mają SLSów.

I nie zawiodłam się bo dzięki temu szamponowi, wraz z odzywką z tej samej serii znów mam włosy miękkie jak jedwab i już się tak nie plączą. Używam albo bezpośrednio do mycia albo po szamponie oczyszczającym. Ale konsekwentnie. Wiem że do tłustej skóry głowy taki szampon jest za bogaty.

Gdy już wrócę do naturalnych włosów, szampony Pantene nie będą dla mnie odpowiednie ale dla mnie są one jak opatrunek na zniszczone włosy. Jak się użyje zgodnie z przeznaczeniem to nie może być rozczarowania.

Na plus jeszcze:
- wydajność
- cena
- dostępność
- brak plątania w czasie mycia

średnio lubię zapach.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Taki se

Po zastosowaniu szamponu razem z odżywką z tej samej serii włosy rzeczywiście nabierają połysku, ale rzeczą niemożliwą jest rozczesanie ich po umyciu.
Są bardzo zkołtunione i co mnie dziwi nie są taki przyjemne i gładkie w dotyku, jak gdy stosowałam inne szampony pantene.

Używam tego produktu od:pare miesiecy

ok

Bardzo lubię kosmetyki Pantene,jednak wersja "lśniący kolor" chyba najmniej przypadła mi do gustu.Szampon nie jest najgorszy,ale też nie powala na kolana.Dobrze myje,ale mam wrażenie,że plącze włosy i jakby lekko je przesusza.
Zaznaczyłam,że nie kupię ponownie,ponieważ dla mnie lepsza jest wersja "intensywna regeneracja".

Używam tego produktu od:sierpień 2009

srednio

po szamponie "geste i mocne" sprobowalam tego i rozczarowalam sie. Wlosy nie sa odzywione, takie gladkie. Ogolnie slabo sie ukladaja i wygladaja. Bez odzywki ani rusz. Moze byc, ale bez rewelacji. Przeluszczaly mi sie po nim wlosy troche szybciej niz po innych szamponach.

Używam tego produktu od:2 miesiace

strasznie plącze

Zachwycona odżywką z tej samej serii, która jest jednym z moich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji włosów postanowiłam dokupić szampon. Myślałam, że razem stworzą dobry duet, a tu klapa:(
Po umyciu włosy owszem są lśniące, jednak w czasie mycia strasznie się plączą i gdyby nie odżywka nie ma mowy o rozczesaniu. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Po spłukaniu kosmetyku włosów nie da się nawet przeczesać palcami. Szampon nie ma również właściwości wygładzających, co jest tak ważne przy farbowaniu.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:3 tyg

Super!!! [Edycja]

Używam wraz z odżywką, w duecie radzą sobie doskonale, ale podobno osobno również. Szampon ma gęstą konsystencję, typowo panteinowski-ładny zapach, bardzo dobrze się pieni :D no i bardzo wydajny ;) Włoski są dokładnie takie, jak zapewnia producent-miękkie, lśniące, gładkie, mocniejsze, odbudowane, nie puszące się...itd. itd. :D
EDYCJA!!! tak, tak...napiałam się nad tą firmą co nie miara...nad różnymi jej rodzajami...czytałam recenzje o szkodliwości tej marki na polskich, jak i zagranicznych forach i sobie myślałam-co za bzdury...nie znałam się wtedy na składach, silikonach, jakie dają efekty i myślałam, że gładki i błyszczący jak lustro włos po niej, to już uzdrowiony włos...do czasu kiedy użyłam szamponu i odżywki 400ml 2 tygodnie z rzędu codziennie i doczekałam się o to wysuszonych na wiór włosów!!! owszem-na początku-super włosy, stąd dawna recenzja, ale z użycia na użycie coraz gorszy stan włosów...nie dziwne, jak w składzie sama chemia i silikony, zero ekstraktów i ten chemiczny zapach..., a teraz jak widzę w reklamie Panią Martę Ż. z niby to ulepszoną serią, to ogarnia mnie śmiech-zerknęłam na składy w sklepie i są tak tragiczne, że już gorsze nie mogą...już nawet nie chodzi o same silikony, bo używam ich, ale wiem, jak się z nimi już obchodzić i jeżeli są w składzie obok ekstraktów roślinnych, olejków, to ok, ale tu...sama chemia...to nam z pewnością włosów nie odżywi i mówi Wam to osoba, która kiedyś wzniecała się nad tą firmą, co widać przed edytowaniem Obniżam na 1 gwiazdkę za to potworne wysuszenie...po zmianie odżywki-włosy odżyły...
Używam tego produktu od:miesiąca

jednak nie..

W sumie to nie robił nic, oprócz wypłukiwania koloru i plątania włosów. Nie odżywiał, nie nawilżał, a tymbardziej nie wzmacniał koloru! Nie ma mowy o uzyciu go bez odżywki! Kurowałam po nim włosy przez 2 tygodnie. Dwie gwiazdki chyba tylko ze względu na sentyment do Pantene. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam w maju

bardzo dobry

Po zrecenzowaniu odżywki i maski z tej serii przyszedł czas na szampon. On nie odbiega jakością od odżywek. Bardzo przyjemnie się go używa, dobrze się pieni, mam wrażenie że włosy są porządnie umyte i oczyszczone. Zdarza mi się, ze się spieszę i nie użyję odżywki i wtedy okazuje się, ze sam szampon świetnie sobie radzi. Włosy są mięciutkie, wygładzone, lśniące i dobrze się układają. Minusem jest trochę zbyt chemiczny zapach.
Polecam!