Dr Irena Eris, Pharmaceris A, Krem nawilżający z witaminami A, E, C i B5

Dr Irena Eris, Pharmaceris A, Krem nawilżający z witaminami A, E, C i B5

Delikatny, bezzapachowy, doskonale wchłaniający sie krem zawiera bogaty zestaw składników aktywnych: witaminy A, E, C i B5, alantoinę i olej ze słodkich migdałów. Kompleks witamin działając synergicznie, przyspiesza przemiane materii, zmniejsza złuszczanie się i szorstkość naskórka oraz zapewnia jego regenerację. Witamina A zapobiega nadmiernej keratynizacji i działa stymulująco na komórki skórywłaściwej opóźniając jej wiotczenie. Witamina E, jako aktywny antyutleniacz, chroni włókna kolagenowe przed degradacjąoraz zapobiega przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek. Witamina C uszczelnia naczynia krwionośne, zapobiegając starzeniu i stymuluje produkcję kolagenu skóry. Zestawienie alantoiny z witaminą B5 wyraźnie łagodzi podrażnienia i uczucie napiecia skóry. Olej ze ze słodkich migdałów, bogaty w cenne lipidy, ma doskonałe powinowactwo do naturalnych tłuszczów naskórka, dzięki czemu reguluje i odnawia naturalny płaszcz lipidowy, skóra staje się delikatna i elastyczna.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl-3 Methyl Glucose Distearate, Peach (Prunus Persica) Oil, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alkohol, Octyl Methoxycinnnamate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Retinyl Palmitate, Atelocollagen, Glycosaminoglycan, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Xantan Gum, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Diazolidynyl Urea, Citric Acid, BHA

Poprawny

Kupilam ten krem, poniewaz moja cera zaprotestowala przeciwko roznym silnie dzialajacym wynalazkom.
Kremik nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia. Jest "poprawny", tzn. jest lekki, nie obciaza skory, nie zatyka porow, niezle nawilza, nie podraznia. Ale zadnych cudownych efektow dzialania witamin czy czegos podobnego nie zauwazylam. Plus za tubke, minus za zbyt slabe nawilzenie.
Dobry produkt, gdy cera jest zmeczona nadmiarem pielegnacji.

zdecydowanie nie polecam

Używałam zaraz po lecie przez dwa miesiące, dłużej nie dałam rady, poszedł do śmieci. To miał być krem wyjątkowo łagodny, dla alergików, a zafundował mi zatkane pory i plamki przesuszonej skóry, pieczołowicie odnawiał zaskórniki, nic dziwnego - paraffinum liquidum już na drugim miejscu, zaraz po nim isopropyl m. Strefa T bardzo szybko zaczynała się świecić, była bardzo tłusta.
Witaminy mimo to chyba podziałały, rozświetlił cerę zmęczoną zbytnim opalaniem, ale to tylko tyle.

bardzo dobry

Ten krem jest bardzo solidnym produktem, z którego można być zadowolonym. Bardzo dobrze nawilża, błyskawicznie się wchłania. Jest leciutki, delikatny. Jego konsystencja jest śmietankowa, mlecznobiała. Plus za bezzapachowość. Stosowany razem z serum z tej serii przynosi naprawdę spetakularne rezultaty za niewielkie pieniądze. Wydajny.

depilacja bikini rodzaje

Bez rewelacji

Zacznę od tego, że bardzo ciężko jest mi wybrać dobry krem. Mam suchą skórę, która w dodatku ma skłonności do alergii.
Ten poleciła mi sprzedawczyni w sklepie. Z uwagi na to, że jest to krem z serii ALERGIA - kupiłam (wszystkie wcześniej zakupione kremy lądowały po pierwszym użyciu w śmietniku)

Krem dość dobry, nie uczula, lekki, ładnie się wchłania, ale jak dla mnie słabo nawilża.
Ogólnie rzecz biorąc - bez rewelacji.

to mogła być ... miłość

Krem ten jaest moim towarzyszem od ładnych paru miesięcy.
* bardzo dobrze nawilża, choć poczatkowo może się wydawać że nic nie robi, dzięki niemu skończyły się problemy z suchymi, łuszczącymi się plackami na mojej twarzy
* ładnie się wchłania - może nie błyskawicznie, ale po prostu odpowiednio :) ma zdecydowanie konsystencję nie-lekką (osoby z tłustą cerą mogą narzekac)
* łagodzi, uspokaja skórę, nie powoduje podrażnień,nie uczula - idealny dla alergików
* zdecydownie poprawia kondycję skóry, staje się ona "silniejsza", z odbudowaną warstwą lipidową - koniec ze ściągniętą, wysuszoną skórą w minutę po umyciu

Krem ma natomiast jedną zasadniczą wadę, przed co nie uzyskuje ode mnie 5*: brak kompletu filtrów. Co prawda producent pisze o filtrze UVB, ale bez podania faktora, no i brak filtru UVA

Satysfakcjonujący produkt

Używałam tego kremu w lecie, ponieważ w chłodniejsze pory roku potrzebuję czegoś bardziej tłustego. Krem jest idealny na lato, ponieważ nie pozostawia ani tłustej warstwy ani połysku. Krem bardzo szybko się wchłania i pierwsze wrażenie jest takie, że nie ma żadnego efektu. Ale za chwilę pojawia się uczucie ukojenia i nawilżenia skóry jakby od wewnątrz. Nie klei się, ma bardzo przyjemną konsystencję. Bezzapachowy, a ja lubię, jak krem pachnie, dlatego 4 gwiazdki.

Dobry ale

moglby byc jeszcze lepszy. Generalnie - dobrze, choc dosc wolno sie wchlania, wygladza, odzywia i zmiekcza cere. Swietnie ja "uspokaja". Niestety zostawia polysk, trudno mi to nazwac tlusta warstwa bo w sumie sie nic nie slizga, ale blysk jest. Tlusty.
Gdyby krem byl na noc dostalby spokojnie 4* (albo i wiecej), ale za to ze jest na dzien beda tylko trzy. Choc i tak go sobie kupie. Jako krem na noc ;-). Polecam osobom o skorze suchej lub przesuszonej!

23.07.2004 w tak zwanym miedzyczasie troche zmienila mi sie skora - teraz jest raczej normalna z silna tendencja do przesuszania - i prosze bardzo, krem rewelacja! Polysk zniknal - fakt, nie wchlania sie blyskawicznie, ale -> podoba mi sie. Uzywam go glownie na noc, czasem na dzien gdy cera domaga sie dodatkowego odzywienia. Polecam serdecznie wszystkim wrazliwcom o suchej lub przesuszonej cerze!

13.03.2005 maly ping-pong, moja skora jest w tej chwili <b> naprawde wrazliwa</b> i niestety kremik zaczal mnie podgryzac. Przypuszczam ze to ten nieszczesny i calkowicie zbedny filtr UVB :-(. Zabieram *.

Zuzywam drugie opakowanie i jestem zmuszona poki co zaprzestac aplikacji.

lubimy się

Używałam go kiedyś, niedawno z okazji odnowienia serii powróciłam do niego, dodatkowo w aptekach dają teraz jego próbki. Lekki, dobrze się rozprowadza. Nie jest całkiem bezzapachowy, ale pewnie zapach pochodzi od składników. Nie zostawia tłustej warstwy, twarz jest taka jedwabista i miła w dotyku. Nieźle nawilża, choć bez rewelacji, ale daje mi witaminki. Wydajny. Dobry dla młodej cery bez większych problemów.

Wykorzystała: kilka próbek

średni

Wydaje mi się, że jedynie młode osoby z cerą bez większych problemów będą z tego kremu zadowolone (cena!). Nie ma on jakichś nadzwyczajnych cech pielęgnacyjnych. a pod rząd i moja cera uczuliła się lub "znieczuliła" na jego działanie (pełna susza na twarzy nawet tuż po wklepaniu); musiałam przerzucić się na inny. Być może należy go stosować naprzemiennie z innymi kremami.

lekki, dobrze nawilża

Dobry i łagodny kremik dla młodych dziewczyn o delikatnej,<BR>alergicznej skórze. Ma bardzo dobre właściwości nawilżające, wchłania się przyzwoicie, ale po nałożeniu skóra pozostaje lekko błyszcząca. Polecałabym więc jednak na noc, lub pod matujący podkład. Wydajny.

Oceniam na 3.00

Dobry lecz nie rewelacyjny krem nawilżający, nie powoduje żadnych przykrych historii, bezzapachowy, cera jest utrzymana w dobrej kondycji podczas stosowania - nawilżona, rozjasniona, ale...wchłania się niby dobrze, ale zostawia za tłustą, świecącą warstwę. Niby lekki, ale nie za bardzo. Wolę go na noc niż na dzień. Bez spektakularnych efektów, choć bardzo przyzwoity, zwłaszcza, że cena oscyluje w granicach 17 zl.