Avon, Advance Techniques, Leave-In Treatment (Odżywka do włosów bez spłukiwania)

Odżywia włosy i poprawia poziom ich nawilżenia. Opracowana w oparciu o kompleks witaminowo-proteinowy B2. Sprawia, że włosy są miękkie, zdrowsze i łatwiej się rozczesują. Nadaje się do każdego rodzaju włosów i do codziennego stosowania.

Cena: 16 zł / 250 ml

szkoda gadac

Jak w tytule. Efektu żadnego. Smetne przyklapniecie włosów nad wyraz. Żadnego nawilżenia nie zauważyłam, przetłuszczenie owszem.Zużylam tylko ze skąpstwa (zapłacone, trzeba zużyć jak skóra nie schodzi).

Używam tego produktu od:dawno temu to bylo

taka sobie

Na początku byłam tą odżywką zachwycona. Dobrze nawilżała włosy. Potem jednak zaczęła mnie męczyć, bo efekt jej użycia był widoczny najwyżej z pół godziny a potem włosy wydawały mi się być jeszcze większym 'sianem' niż poprzednio. Na pewno w moim przypadku nie mogła być stosowana zamiast zwykłej tradycyjnej odżywki w kremie, najwyżej jako dodatek do codziennej pielęgnacji.

do układania ok

Kiedy użyłam jej pierwszy raz, zgodnie z instrukcją, efekt był żałosny. Moje (półdługie włosy) były matowe, splątane, "skrzypiące" i niewypielęgnowane. Właściwie miałam ochotę ją wyrzucić, ale zajrzałam do recenzji i znalazłam ocenę Magi. Zasugerowana jej metodą użycia odżywki, odkryłam sposób odpowiedni dla siebie. Odżywkę aplikuję na dłoń (jakieś 3-4 psiknięcia - nie można przesadzić), a następnie rozprowadzam na całej długości włosów. Na koniec koniecznie dokładnie rozczesuję (bardzo ważne !) i układam fryzurę do wyschnięcia.
Efekt jest bardzo dobry - przede wszystkim fryzura "leży" dobrze. Włoski lekko błyszczą i ładnie wyglądają. Dla mnie to przede wszystkim produkt do układania moich puszących się, lekko kręconych włosów.
Odżywka należy do gatunku tzw. niekończących się.

Avon Mark - relacja

nie pielegnuje

Odzywka nie pielegnuje wlosow. Sluzy chyba jedynie temu aby bylo latwiej je rozczesac, choc to tez nie zawsze sie jej udaje. Ladnie pachnie i chocby dla tego zapachu lubilam ja popryskac wlosy, ale wiecej nie kupie, bo nie dziala.

Dobra na splątane włosy

Odżywkę tą kupiłam tylko ze względu na to, że była ona w sprayu i bez spłukiwania, wszystkie spłukiwane odżywki zawodziły. Potrzebowałam jej do rozczesania moich splątanych włosów przez trwałą ondulacyjną. Odżywka Avonu nadaje się do tego świetnie, pielęgnacyjnych i odżywczych jej właściwości nie zauważyłam, ale w końcu nie tego od niej oczekiwałam :) Dość wydajna.

moze byc

Slicznie pachnie i jest wygodna w stosowaniu.Nie obciaza wlosow,ktore sa lekko nablyszczone i swietnie sie po niej rozczesuja.Dzieki nie wlosy sie nie pusza i nie ma efektu'szopy'.

No OK.

Nie jest to produkt, który zregeneruje silnie (a nawet mniej silnie;P) zniszczone włosy, ale taka to już właściwość odżywek bez spłukiwania. Są po prostu dużo słabsze. Jednak kosmetyk ten pozostawia włosy gładkie, przez co bezproblemowo się rozczesują, i ładnie pachnące:) I to na tyle. Żadna rewelacja, ot przyjemny dodatek.

łatwiejsze rozczesywanie

jedynym działaniem tej odzywki jakie zauważyłam to łatwe rozczesywanie.Jest to dla mnie istotne przy moich długich plącżących się włosach, ale przecież nie tylko po to uzywa się odzywek.Krzywdy zadnej mi nie zrobiła, ale efekt, jeżeli chodzi o wygląd włosów prawie żaden.

Rewelacyjna

Odżywka jest wygodna w użyciu, ma ładny zapach, nie obciąża włosów. Przy tym pozwala opanować "szopę" na głowie i włosy mniej się elektryzują, a przy tym wciąż są puszyste i błyszczące. Nie mam z nią żadnych kłopotów i jak dotąd jest to pierwsza odżywka, z której jestem naprawdę zadowolona.

ładny zapach

Ładny zapach to jedyna rzecz, która mi odpowiada w tej odzywce.Poza tym zwykła perfumowana woda.Ani specjalnie nie ozywiła moich włosów ani nie było ( na szczęście ) negatywnych skutków jej uzywania.Kiepska bardzo.

lepiej bez

Włosy myję co drugi dzień i równie często używam tej odżywki.. Efekt jest taki: pierwszego dnia nic specjalnego, drugiego dnia włosy bez objętości, klapnięte. Tak naelektryzowane, że aż wstyd pójść z takimi do fryzjerki, bo nie da się rozczesać porządnie :/Ilość zużytych opakowań: 1

nic specjalnego

Ma nieciekawy zapach a do tego obciąża włosy, które wyglądają jak oklapnięte, przylizane, pozbawione puszystości.<BR>Żadnych rezultatów stosowania nie zauważyłam.<BR>Jak dla mnie-<BR>szkoda czasu i pieniędzy.