Terracotta, Transparent Self-Tanning Body Spray [Spray Auto-Bronzant Transparent Pour Le Corps] (Samoopalacz do ciała w atomizerze)

Lekki i delikatny płyn, który doskonale i równomiernie rozprowadza się na skórze. Nadaje kolor naturalnej i trwałej opalenizny. Dokładnie i szybko się wchłania nie brudząc ubrań.

cudna opalenizna!

Aksamitna, lekko olejkowata konsystencja transparentnego płynu, bardzo ładnie rozprowadza się na skórze.
Szczerze przyznam,że na początku trochę obawiałam się jego przezroczystości, ponieważ kontrola nad równomiernie rozprowadzaną ilością bezbarwnego preparatu jest lekko zachwiana, w wyniku czego,na ciele mogą wystąpić plamy.
Uff...na szczęście żadne tego typu niespodzianki nie mają miejsca.:D

Niestety przy pierwszej aplikacji samoopalacza (na dość bladą skórę) -efekt subtelnego muśnięcia słońcem pojawił się dopiero... po ok. 4-5h ! :-(
Dłuuuuugo trzeba czekać,ale dla super-satysfakcjonujacego rezultatu, warto!
Uzyskana opalenizna ma piękny, złoto-brązowy kolorek.
Wygląda naprawdę bardzo naturalnie.:)

Cóż, delikatnie wysusza skórę,ale taka już natura samoopalaczy. Należy wówczas ciałko i buźkę solidniej niż zwykle nawilżać,a nie będzie problemu z suchością;-)

Ważne,że nie uczula, co niestety zdarza się przy niektórych tego typu specyfikach.
Ja ostatnio (na starość:-( ) miewam skłonności do wysypek alergicznych,więc lekko drżałam przed użyciem Terracotty, zwłaszcza,że nabyłam ów kosmetyk zupełnie w ciemno,bez uprzedniego testowania.
Nie sprawił mi zawodu. :D

Szalenie istotną rzeczą jest również fakt,że kiedy już nie chcemy podtrzymywać opalenizny,to w sposób niezauważalny schodzi ze skóry.
Podczas procesu blednięcia nie pojawiają się na ciele kolorowe łaty. Rewelacja! :)

Aha,warto także wspomnieć o jego dużej wydajności!
Stosuję dość często,a z buteleczki niewiele ubywa.

Z czystym sumieniem polecam!:)