Professional Hair Care System, Added Shine, Cream for Fine & Dull Hair (Nabłyszczający krem do włosów cienkich i pozbawionych połysku)

Nadaje włosom piękny blask i zwiększa objętość fryzury. Dzięki zawartości prowitaminy B5 i protein pszenicy skutecznie regeneruje włosy. Rozprowadzić krem na włosach, po 5 minutach dokładnie spłukać.

Bardzo OK

Używam tej odżywki od czasu do czasu , nie ma mowy o żadnej regularnośći , ale czasem chcę żeby włoski wyglądały lepiej niż zwykle.Ta odżywka to zapewnia,jednak trzymam ją zawsze około 10-15 minut.Włoski są nabłyszczone, lśnią, ładnie sie układają. Minus to oczywiście cena ( za takie opakowanko to trochę dużo) no i fakt , że włosy się szybciej przetłuszczają.Sporadycznie jednak lubie jej użyć.

Szkoda zachodu..

eee.. no nie.. myslałam, ze nabłyszczy mi sianko na głowie ;) a tu w sumie zadnych rewelacji..zeby jakos specjalistycznie błyszczały? niekoniecznie.Drogo jak na saszetke, nei wygodnie uzywac tego czegos..Włosy rozczesują się ok, lekko błyszczą i to wszystko co ona daje. No moze jeszcze w miare miło pachnie. Wiecej zalet nie ma. Niestety.Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Swietny

Jest drogi. Kolo 5 zlotych za jednorazowa odzywke to duzo.Ale ja go kupuje regularnie i namietnie.Wlosy sa rzeczywiscie BARDZO lsniace i takie sypkie i puszyste. nadaje sie nawet do wlustych wlosow - nie obciaza i nie przyspiesza przetluszczania.

Cellulit adipocyty

Przecietny

Dziala, jak bardzo przecietna odzywka. Nie zauwazylam by po uzyciu tego kremu wlosy blyszczaly sie bardziej niz po innych odzywkach. Nie ukladaja sie tez lepiej.<BR>Opakowanie ( saszetka ) jest bardzo niepraktyczne. Nie potrzebuje calej saszetki na jeden raz, a niewygodnie przechowuje sie napoczeta torebeczke.<BR>Nie polecam.

Za drogi i za słaby

Mam słabość do włosów błyszczących i zarazem lekkich i miękkich. Ta maseczka zapewnia błysk, ale przy nieumiejętnym użyciu (ja jej nałożyłam za dużo, całość na jeden raz, mam włosy półdługie) obciąża. Porównanie jakość - cena - wydajność maseczki Oriflame i jakość - cena - wydajność np odżywki nabłyszczającej Joanna (ok 4 zł) - wypada na korzyść Joanny. <BR>Generalnie - lekko nabłyszcza, ale jest niewygodna w użyciu i nie opłaca się.

ciekawy

Dodaje intensywnego blasku (spodziewałam się trochę innego efektu nabłyszczenia). Włosy są miękkie i łatwo się rozczesują. Szkoda jednak, że saszetka przy długich włosach starcza tylko na jeden raz, co przy cenie (o ile pamiętam ponad 5 zł.) jest dużym minusem.

naprawde nablyszcza:)

nakladam ten krem na wilgotne i umyte wlosy i splukuje po 10 min....wlosy naprawde bardzo ladnie lsnia i super sie ukladaja..polecam!