Looks, Push Up Look, Pianka do włosów nadająca objętość - supermocna

Looks, Push Up Look, Pianka do włosów nadająca objętość - supermocna

Pianka nadaje fryzurze ekstremalną puszystość. Super lekka, nie obciąża włosów i nawet z delikatnych włosów potrafi stworzyć trwałą lwią grzywę.

Cena: ok. 11 zł / 200 ml

Dla mni dobry

Mam cienkie i przetluszczające się włosy. Po umyciu rozczesuję włoski, nakładam piankę (nie za wiele! malutkie jabłuszko na dłuższe włosy)i suszę głową na dól. Następnie łepek podnoszę i tylko układam :)

Efekt jest fajny. Rozwiane i nieco potargane włoski z wyraźni większą objętością (moje włosy normalnie są mega ulizane). Poza tym przysusza włoski więc u mnie się lepiej ukladają, nie tworzą zwyczajowego hełmu tylko są takie potargane , całkiem sexy :)

Fryzura mi po paru godzinach opada, ale nie powraca do pierwotnej wersji moich kosmyków tylko nadal jest pewna miła objętość.

Na drugi dzień włoski nadal odstają od głowy :)

Więc całkiem godny polecenia, ale dla pewnych typów włoskow jak widać

Używam tego produktu od:4 lata

bardzo dobra

Idealna dla kogoś kto ma włosy cienkie z tendencją do przetłuszczania. Dzięki tej piance moje włosy w dobrej kondycji wytrzymują dłużej. Fakt , że wysusza włosy , ale dla mnie to akurat wielka zaleta. Włosy lepiej się po niej układają i naprawdę wizulanie jest ich więcej.

Używam tego produktu od: 2 mies

całkowita beznadzieja :/

całkowita beznadzieja :/ nie kupujcie tego nigdy, skusiłam się i użyłam raz i nigdy więcej tego nie zrobie... ;/ zlepia włosy, robią się strąki, są suche, wogóle nie ma połysku... włosy są okropne po niej.... a OBJĘTOŚCI NIE MA WOGÓLE!! jednym słowem nie kupujcie tego, szkoda niszczyć włosy i wydawać kasę

Używam tego produktu od:dnia
Ilość zużytych opakowań:na szczęcie żadnego

Makijaż Maybelline

wysusza ;/

Zalety:
dodaje objętości włosom
ładnie unosi włosy

Wady:
wysusza włosy !!!
Włosy nie chcą się po niej układać ;/
nadaje dziwną sztywność i szorstkość
Włosy są obciążone
Po całym dniu mnóstwo złamanych włosów

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Do kosza! :(

Okropna pianka, która pozornie przedstawiała dobry efekt stylizacji. Włosy mam cienkie i delikatne.

PLUSY:
+ zapach w porządku
+ wydajna

MINUSY:
- obciąża!!!!! Mimo, że pianki wyciskałam zalecaną ilość - kulka mandarynki, dodatkowo wczesywałam grzebieniem, by była rozprowadzona równomiernie - marne wysiłki: włosy i tak były oklapnięte
- powodowała, że włosy wcale nie chciały się układać, zero poddatności
- dziwnie zlepia
- powoduje, że włosy są matowe, zero połysku i naturalnego blasku :(
- kosmyki po jej zastosowaniu wyglądają na niezdrowe :(

Ogólnie beznadziejny kosmetyk i wielkie rozczarowanie. Szkoda. Produkt idzie do kosza, chyba, że jakaś koleżanka ją zechce.

srednia

plusy:
-dosc ladny zapach
-nie skleja wlosow
-niezle utrawala
minusy:
-jakiej wielkiej objetosci nie zauwazylam, zwykla jak po kazdej piance
-przy odrobinie wilgoci z wlosow robia sie strąki fuj :(
-"odbiera" wlosom polysk
za te cene znam lepsze

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Mocno średnia

Pianka w sumie jest ok. Jest lekka, nie obciąża włosów, optycznie może i jest więcej włosów. Utrzymuje się znośnie, znaczy się zbyt szybko przy skórze nie oklapują. Ale ma jedna wadę, która dyskawlifikuje ją na tyle, że już nie zamierzam do niej wracać. Gdy na dworze jest deszcz lub wilgoć, mgła dzięki piance robią się sklejone strąki gdzieniegdzie! oburzające! szczególnie o tej porze roku. Mam włosy delikatne, podatne na układanie i lekko kręcone i tego nie znoszę. Nie puszy włosów, układa, ale jak się trafi na taką pogodę strąki murowane :( grr.
Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: prawie m-c
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte chyba w połowie albo i w mniejszej części. Czeka na słońce ;)

niezła

nie jestem przywiązana do żadnej marki i za każdym razem kupuję inną piankę; tym razem padło na tą właśnie:P(:. ma ładny owocowy zapach, a po wysuszeniu włosy są faktycznie uniesione, ale efekt nie utrzymuje się niestety zbyt długo:>. właściwie jestem z niej raczej zadowolona:>, chociaż żadna rewelacja.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

delikatny efekt

Zazwyczaj kupuje pianke zielona taft, ale poniewaz obie byly w promocji i obie push up wiec postanowilam sprobowac czegs nowego. Pianka nie jest zla, delikatniejsza w dzialaniu niz zielona w efekcie push up, mniej skleja, mniej wysusza. I to jest jej sporym plusem. Ale wydaje mi sie ze tak to moga dzialac zwykle pianki(po suszeniu wlosow z glowa w dol), a nie takie ktore powinny dawac "lwia grzywe" jak to poprzedniczka okreslila. Jesli ktos szuka oszalamiajacego efektu to nie tedy droga.

Używam tego produktu od:

dla efektu lwiej grzywy?nie:|

pianka daje lekki efekt podniesionych włosów,raczej sprawia że wydaje sie ich wiecej
szkoda mi jej używać na świeżo umyte włosy, gdyż jest bardzo ciężka,wręcz-smalcowala

przedłuża świeżość włosów
zapach ma nieciekawy

po zaaplikowaniu musi sie jakos tak dłużej wchłaniać, a ponieważ nie używam w ogole suszarki do włosów uzytkowanie jej mam nieco utrudnione

Używam tego produktu od:3 miesiace

Pozytywne zaskoczenie

Uważam, że pianka nieźle, a nawet bardzo dobrze wywiązuje się ze swojego zadania: włosy mają naprawdę większą objętość, łatwo się układają, a fryzura wytrzymywała cały dzień. Poza tym moje włosy nie wyglądały jak siano ;) Jeżeli chodzi o wady, to nie bardzo odpowiadał mi zapach, na szczęście szybko ulatnia się i nie towarzyszy przez cały dzień.
Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, jak się zachowuje na następny dzień, ponieważ myję włosy codziennie :)
Daję pięć gwiazdek, ponieważ dobrze wywiązuje się ze swojego zadania, byłam zadowolona, no i jeszcze cena niewygórowana. Polecam

super!!!

Najlepsza pianka, jaką do tej pory miałam :). Świetnie spełnia swoje zadanie, ja używam razem z wałkami do włosów, więc efekt uniesienia nie jest tylko wynikiem działania tej pianki, ale próbowałam już wiele innych i nigdy efekt objętości nie utrzymywał się tak długo :). Na dodatek włosy są miękkie w dotyku i puszyste. Naprawdę jestem pod wrażeniem!!!