Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Serum do twarzy

The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Serum do twarzy

Serum stosuje się w celu zmniejszenia niedoskonałości skóry i regulacji wydzielania sebum. Przyspiesza gojenie wyprysków, delikatnie rozjaśnia blizny potrądzikowe. Stosuje się go przed kremem/ cięższym serum. Nie można stosować go razem z witaminą C. Pomocny w leczeniu zmian trądzikowych.

Warte absolutnie wszystkich pieniędzy

Poczytałam sobie trochę na temat tych kosmetyków w internecie, a przez wzgląd na mój trądzik hormonalny stwierdziłam - raz kozie śmierć, kupię.

Ten produkt akurat udało mi się kupić u polskiego dystrybutora, niemniej część musiałam zamówić w UK i jeszcze nie dotarły (w sumie zamówiłam na dobry początek 8 produktów).

Zacznę od tego, że produkt ma naprawdę zacną cenę - bez znaczenia czy kupowany w Polsce, czy zagranicą, choć wiadomo że u nas taniej. Minimalistyczny design - nie uświadczymy tu fikuśnych etykietek, buteleczek, kartoników etc, aczkolwiek to, co do nas przychodzi jest absolutnie piękne i cudowne w swojej prostocie.

W kartoniku kryje się mlecznobiała buteleczka szklana z zakrętką z pipetką i serum. I właśnie to serum jest najważniejsze.

Jak to bywa w trądziku hormonalnym androgennym, wysypuje twarz na jej obrzeżach. Ja mam zajętą całą linię żuchwy z jednej i drugiej strony, i to paskudztwo mi eskaluje na policzki powoli. I w sumie to nawet tak nie drażni, jak fakt, że te niedoskonałości po prostu bolą...

Już po pierwszym użyciu - AUTENTYCZNIE po pierwszym użyciu na noc zniknęła połowa paskudników, a te największe i bolące widocznie się zmniejszyły i przestały boleć. Z każdym kolejnym użyciem stan mojej skóry poprawiał się i nadal się poprawia systematycznie.

Trochę produkt szczypie przy nałożeniu, niemniej nie jest to szczypanie alergiczne. Mnie to się wydaje, że szczypią te umierające paskudniki wydając ostatnie tchnienia :D

Ogromnie polecam, bo za taką cenę (ok. 35 zł z wysyłką z polskiego sklepu) jest to produkt wart uwagi i przetestowania. Zwłaszcza, jeśli cierpi się na niedoskonałości i nic do tej pory nie pomogło.

Ogromne wow dla trądziku różowatego

To serum ma to, co przypisywano mi w formie tabletek przez dermatologów (witamina PP i cynk) i muszę przyznać, że jest boskie dla mojej cery naczynkowej ze skłonnością do okrutnych podskórnych zapaleń. Podczas regularnego stosowania (+ oczywiście dieta i kremy nawilżające na wierzch etc.) moje zapalenia ustąpiły!!! Cera wygląda już prawie normalnie, tylko gdzieniegdzie utrzymują się jeszcze maleńkie podskórne zaczerwienienia. Polecam do cery naczynkowej, ponieważ wierzę w proste produkty (a jeszcze tak tanie? Ta firma ma cudowną politykę!)

cudo za grosze

Mam ponad 40 lat i nadal borykam się z niedoskonałościami cery. Większość produktów jest przeznaczona dla nastolatków i okrutnie wysusza. Ale nie to cudo. Ponadto można łączyć sera z the Ordinary tak więc mogę panować na wykwitami za pomocą tego serum oraz walczyć ze zmarszczkami za pomocą innego.
Rewelacją jest też brak zapachu i koloru, zwłaszcza gdy używa się paru produktów tej firmy
Produkt działa, mi buteleczka starczyła prawie na dwa miesiące codziennego używania dwa razy dziennie. Mam czystsze pory na nosie, a przez ten cały czas pojawił się może jeden, dwa malusie pryszczusie. Już zamówiłam kolejną buteleczkę

marcelina zawadzka o opryszczce

Produkt, który naprawdę działa !

Serum zakupiłam na stronie producenta. Przesyłka dotarła w kilka dni. Jak za taką cenę, naprawdę serum bardzo polecam. Zmniejsza zaczerwienienia i stany zapalne po niedoskonałościach. A przede wszystkich likwiduje ich pojawianie się. Skład ma bardzo podobny do Effeclar Duo+, jednak w tym serum jest mniej niepotrzebnych składników i ich większa koncentracja. Produkt baaardzo wydajny. Szklana butelka posiada bardzo wygodną pipetkę.