Avon Naturals, Cocoa & Lotus Flower, Conditioning Body Lotion (Balsam do ciała `Kakao i kwiat lotosu`)

Wyciąg z kakao działa odżywczo i nawilżająco, zapewniając skórze zestaw witamin niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania i zachowania młodzieńczego wyglądu. Kwiat lotosu wygładza ciało, wzmacniając skórę i sprawiając, że staje się niezwykle delikatna i miła w dotyku. Balsam zapewnia zdrowie i piękno, dodatkowo łagodząc zmysły niezwykłym, delikatnym kwiatowym zapachem.

Wspomnienia...

To był mój pierwszy balsam jaki sobie kupiłam dla siebie :) miło go wspominam. Przede wszystkim jego zapach był śliczny, rewelacyjny!!! Urzekł mnie właśnie swoim zapachem.
Działanie..hmm... nic nie działał ;p jedynie pozostawiał na ciele miły, ciekawy zapach który utrzymywał się bardzo długo!!!

Używam tego produktu od: 7 lat temu...hmm

Pozytywnie

To był mój pierwszy balsam jaki kupiłam w życiu dla siebie ;). Pamiętam, że byłam zachwycona zapachem. Konsystencja i działanie jak w większości kosmetyków serii- czyli bez rewelacji, ale również bez specialnych problemów. Ciężko było zużyć końcówkę kosmetyku.

Używam tego produktu od: daaaawna
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Piękny zapach...!

Używałam tego balsamu dawno, dawno temu... Głównym jego atutem był wspaniały zapach. Długo utrzymywał się na skórze. Rozumiem, że nie każdemu się podobał, bo był dość specyficzny, ale osobiście uważam, że to była jedna z najlepszych linii "naturalsa".
Mam skórę normalną, więc nie potrzebuję jakiegoś super-nawilżenia. Dla mnie działanie tego balsamu było wystarczające, chociaż zdaje sobie sprawę, że dla suchej skóry mógł być za słaby.
Wydajność dobra. Dałam za niego jakieś grosze. Zamówiłam podczas wyprzedaży.
Jeszcze raz podkreślam, zapach oryginalny, wspaniały.
Szkoda, że Avon wycofał te serie.

Używam tego produktu od: dawno

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

lubiłam

Bylam z niego zadowolona.Zzaznaczyłam że więcej go nie kupie dlatego że już go nie ma w ofercia.Balsam był wydajny miał delikatny zapach leciutko nawilżał nie przesuszał.Nie uczulał lekko się wchłaniał

Używam tego produktu od:używałam dawno

Średniaczek

Balsam zamówiłam po przetestowaniu kremu do rąk z tej samej linii - tak bardzo urzekł mnie jego zapach - nie za słodki, nie nazbyt kwiatowy. Niestety oprócz tegoozapachu balsamy Naturals nie wyróżniają się niczym szczególnym - oprócz krótkotrwałego nawilżenia skóry.
Dodatkowo, akurat ten mnie uczulił :(

Używam tego produktu od: 1 mc

oo co za zapach!

Często zmieniam balsamy (tak jak i inne kosmetyki-rzadko przy 1 zostaje) i ten trafił w moje ręce. Dostałam go od mamy...która miała za dużo balsamów na półce i tak.
Zapach przecudny. *,*
Czuć w nim kakao...Ale przełamane czymś jeszcze. Nie jest to jednak przesłodzony zapach (jak to często się zdarza-nie lubię zbyt słodkich zapachów) Idealny na wiosnę lub poprawę humoru.
Nawilżanie- przeciętne.Jak to u Avonowskich Naturalsów. Ale do cery normalnej będzie jak znalazł.
Wchłania się w miarę szybko i ... nie lepi się :)
Polecam osobom niezbyt wymagającym.

Używam tego produktu od:o dokładnie nie pamiętam

średni

Zużyłam jedno opakowanie tego balsamu i muszę stwierdzić że już pod koniec męczyłam się z nim. Zapach jest bardzo przyjemny ale oczekuje od balsamu nie tylko ładnego zapachu ale przede wszystkim nawilżania, a ten bal;sam sie nie sprawdził. Po wchłonięciu -co następuje dość szybko- skóra była nawilżona przez ok 3h a później dalej sucha. Tak więc nie polecam chyba ze ktoś chce tylko ładnego zapachu i krótko trwałego nawilżenia.

Używam tego produktu od:2 miesiące

miłe zaskoczenie

Kupiłam go z wyprzedaży bo jakoś nie zdążyłam gdy był w katalogu :> Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się ze ten balsam w przeciwieństwie do innych naturalsów naprawdę potrafił nawilżyć moją skórę! Zwłaszcza ze kupiłam go za jakieś grosze chyba 3,90 :D Jeśli się znowu pojawi na jakiejś wyprzedaży to będzie mój :P Zapach na pewno nie jest kakaowy ale bardzo mi się podoba bo nie słodki ani nie mdły, przyjemny :)

Używam tego produktu od:1 mc

sama nie wiem...

Według mnie ten balsam ma ...jakby najtłustszą konsystencję wśród wszystkich balsamów z serii Naturals...Tak uważam...

Świetny zapach...szybko się wchłania...nie pozostawia tłustego filmu...moja skóra go chłonie jak gąbka!
Zapach, po nasmarowaniu się po kąpieli, utrzymuję się aż do rana...Za co ogromny plus...

Ale niestety...po nasmarowaniu jest wszystko git...ale na drugi dzień moja skóra jest tak samo sucha...

Używam tego produktu od:miesiąca

komfort-tak, jakość-nie

Balsam starczył mi na ok. miesiąc. Najbardziej podoba mi się w nim piękny zapach, leciutka, wodnista konsystencja. Szybko się wchłania, ale niestety za słabo nawilża ( atym samym zbytnio nie wygładza) i za to tylko ***. Naprawdę można odczuć komfort używając go, ale jakościowo balsam ten nie jest zbyt dobry...
Lubię w nim też małe, poręczne opakowanie - w sam raz na podróż. :)

Używam tego produktu od:

na lato jak znalazł

Jestem zachwycona! Nie spodziewałam się po serii Naturals tak dobrego balsamu (bije na głowę SSS przeciwstarzeniowy).
Po pierwsze zapach-ja czuję piękne kwiaty przełamane słodkością-nie potrafię określić czy to kakao ale ta słodka nuta wciąż wibruje między kwiatami wiec jak dla mnie niech będzie kakao.
Konststencja mleczka a nie balsamu-aksamitna
Wchłanialność dość słaba ale w końcu się wchłania
Skóra po nim jest tak cudownie zmiękczona i wygładzona że nie pamiętam który balsam Avonu tak robił.Nie zostawia tłustej wartwy tylko lekką pudrowo-nawilżającą.
Cena niska
Opakowanie śliczne choć wolałam te stare.
Polecam w ciepłe dni bo na zimę napewno będzie za lekki

oj, nie...

Właściwie mogłabym w tym miejscu przekopiować swoją ocenę balsamu czereśniowego Avonu, bo tak samo nie pielęgnuje, ale wysusza i ściąga skórę :-(. Różnica między tymi dwoma balsamami jest taka, że czereśniowy ma bardzo fajny, ciekawy zapach, czego nie można powiedzieć o balsamie kakao i kwiat lotosu. Nie chodzi mi nawet o to, że zapach nie ma w sobie ani trochę kakao (na zapachu lotosu się nie znam :-) ), ale o to, że balsam pachnie zupełnie inaczej niż strona zapachowa w katalogu :-(. Moim zdaniem to zwykłe oszustwo Avonu, skądinąd nie pierwsze :-(.