Essence, Eye Makeup Remover (Preparat do demakijażu oczu 2-fazowy)

Essence, Eye Makeup Remover (Preparat do demakijażu oczu 2-fazowy)

Formuła dwufazowa dla podwójnej efektywności. Niebieska część delikatnie usuwa nawet wodoodporny makijaż, podczas gdy druga przezroczystka część odświeża obszar wokół oka. Preparat bezzapachowy.

Cena: 11,90zł / 120ml

Bardzo fajna formuła dwufazowa:)

Preparat bardzo mi się podoba. Nie podrażnia oczu, dobrze usuwa makijaż- także wodoodporny. Jest dość wydajny. Polecam wszystkim, którzy mają wrażliwe oczy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nie polecam

Napewno nie kupie ponownie. W moim przypadku bardzo zle usuwal maskare, a ja nie uzywam wodoodpornych tuszy. Moze jego wlasciwosci dzialaja tylko na wodoodporne maskary... Czasami rowniez lekko podraznial oczy, a czego najbardziej nieznosilam to tlustej powloki ktora zostawial. Wydajnosc calkiem ok.

Uczula, oczy puchną

Uczulił mnie :((
Po użyciu powieki mi puchną jak baloniki :(
Muszę zaznaczyć, że nie ma wrażliwych oczu ani nie jestem alergiczką.
Jeśli Ty Droga Wizażanko masz tendencję do uczuleń to nie ryzykuj z tym produktem.
Po wieczornym demakijażu rano nie poznasz się w lustrze...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Rewelacja!

Odkryłam superfajny produkt za niecałe 12 zł. Zmywa bezproblemowo KAŻDY tusz (kupiłam sobie ostatnio mascarę wodoodporną i z nią radzi sobie w 5 sekund), nie uczula, nie szczypie w oczy, subtelnie pachnie. No i wygląda bardzo ładnie, co jest raczej ewenementem w produktach niskopółkowych.

Niby tak niby nie

Liczylam, ze zastapi mi drogiego 2-fazowego L'oreala. Troche sie przeliczylam. Owszem zmywa prawie wszystko, a z moim wodoodporna maskara sobie nie poradzil. Coz innym uzytkowiczna powinnien odpowiadac - ja jestem wyjatkowo wymagajaca.