1 minute Cuticle Repair (1-minutowa odżywka do skórek)

1 minute Cuticle Repair (1-minutowa odżywka do skórek)

Innowacyjny pielęgnujacy żel z ekstraktem z jedwabiu odżywia suche i chropowate skórki. Efekt - skórki miękkie jak aksamit.

efektownie nieefektywny

Nie wiem co mi przyszło do głowy, musiała mnie ponieść ułańska fantazja podczas zakupów w SuperPharm ;]

Ten żel równie dobrze mógłby być końską maścią albo źle przyrządzonym kisielem - w każdym razie działanie na skórki byłoby takie samo. Odżywka? Pff, zwykłe smarowidełko na nudną jazdę w tramwaju albo serial przed telewizorem.

Nie odżywia, nie zmiękcza; nie robi nic poza lekkim lepieniem się i gryzieniem w sumienie, że wydało się na to pieniądze. Nie polecam, bardzo nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno i nieprawda
Ilość zużytych opakowań: jedno, niestety

gadżecik.

baaaardzo delikatnie nawilża, a poza tym - nie robi kompletnie nic. nie odżywia, skórki nie stają się zdrowsze, gładsze.
zabaweczka, która w błyskawicznym tempie się kończy.
nie polecam.
plusy? tylko wygodna forma pisaka i śliczny zapach. ale to jednak za mało..

nie dobrze ale też nie źle

Taka średnia - aż zła nie jest :D Ładnie pachnie, wydajna - bardzo poręczna można zabrać ją ze sobą wszędzie - według mnie poprawia optycznie wygląd skórek - efekt nie jest długotrwały - może kiedys kupie - jednak teraz poszukam tej bardziej zbliżonej ideałowi :D ;)

Używam tego produktu od: troszkę :D

depilacja czego nie wolno

hm...

Kupiłam ten produkt, bo od czasu do czasu mam "zadarte" skórki. Muszę przyznać, że ma dwie zalety: piękny zapach (jak dla mnie) i wygodną formę pisaka. ALE. Po pierwsze nie widzę, żeby nawilżał, dla mnie to on skleja te odstające skórki. Po drugie muszę kręcić pokrętłem z 50 razy, żeby coś wypłynęło, a mam tę odżywkę od niedawna. Poza tym jeśli go zostawię leżącego na jakiś czas, odżywka wypływa sama z pędzelka. Mogliby lepiej zrobić to opakowanie, bo na razie wygląda na 1-minutowe:]

Daję dwie gwiazdki, bo mimo że nie nawilża (a jeśli to jest nawilżenie to i tak utrzymuje się nawet nie do pierwszego mycia), to skórki po użyciu go ładnie wyglądają - efekt na minutę, ale czasem tego potrzeba:)
Używam tego produktu od:miesiące
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego, ale traktuję go jako produkt awaryjny, a nie pielęgnacyjny

powtarzam: gadzet

Rzeczywiscie fajny gadzet! Forma pisaka genialna - koniec z zatluszczonymi lapkami i opakowaniami, ale niestety wlasciwosci pielegnujace sa znikome. Skorki na chwile staja sie doskonale nawilzone, a potem to samo co zwykle. Bardzo NIEwydajny:(

ot, gadżecik...(?)

Nie mam w zasadzie konkretnych problemów ze skórkami, kupiłam z ciekawości, zaintrygowana formą pisaka. Zresztą bardzo poręcznego i praktycznego :) Zel nakładam na noc, nie zmywam go. Rano mam nawilżone, gładkie i miękkie skórki, ale czy to faktycznie taki genialny, odkrywczy, rewelacyjny kosmetyk spod znaku "Doskonałosci Twojego Stylu"...?? Chyba nie. Jeśli masz problem z przesuszonymi skórkami, to raczej nie zadziała. Pisak zużył mi się zresztą po raptem kilku maźnięciach...

pic na wode... :|

Kupiłam sugerując się tytułem "Doskonałości TS" i niestety sie rozczarowalam... Odżywka ładnie pachnie, a aplikacja w formie pisaka jest b.poręczna. Niestety, właściwości odżywczych nie zauważyłam. Owszem, skórki na chwilę "znikają", jednak pożądany efekt jest b.krótkotrwały; po chwili skórki wyglądają tak, jak przedtem, żadnej poprawy. Miałam wręcz wrażenie, że są jeszcze bardziej przesuszone. Fajny gadżet, nic więcej. Nie polecam.

Używam tego kosmetyku: kilka tyg/ ilość zużytych opakowań: 1