Lumene, Unique Liner

Lumene, Unique Liner

Tusz do kresek w płynie zapewniający intensywny, trwały efekt kreski o nasyconej barwie, ze względu na wysoką zawartość pigmentu. Wyraźnie wyprofilowany twardy szpic aplikatora zapewnia delikatny i precyzyjny kontur. Produkt wodoodporny, szybkoschnący, łatwy w demakijażu.
Przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny, może być używany przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny w czterech intensywnych odcieniach: czarnym, brązowym, ciemnoszarym i granatowym.

Prawie idealny bo niestety po paru godzinach sie troche rozmazuje.Kreska wychodzi idealna,płynna w intensywnym kolorze.Nie musze godzinami kombinowac przy kresce,wysarczy jedno maźniecie i gotowe.Uwielbiam :D

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

tak tak tak

uwielbiam ten eyeliner!

wszystko jest w nim idealne, trwałość, wydajność,aplikator.
Używam szarego odcienia, i baaaaaaardzo dużo osób chwali efekt końcowy :) ABSOLUTNY KWC. Kupie go nawet, gdy cena podskoczy do 100zł. :D

niezły

Miałam kolor czarny, bardzo intensywny i nasycony (nie zadne tam sprane skarpetki;). +
Na moim oku wytrzymywal cały dzień w stanie niezmienionym.+
Dosyc łatwy w obsludze, wydajny (starczył mi na ok.roku),+jednak pędzelek troche sie rozwarstwił na kłaczki ostatnimi czasy. -
Jedyna wada to trudna zmywalność. Czesto na drugi dzien po jego użyciu , budziłam sie z czarnymi obwódkami dookoła oczu :)-
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:1 rok

Glov

polubiliśmy się

uwielbiam ten pedzelek! jest swietnie wyprofilowany, nie za twardy, zatrzymuje tylko tyle tuszu ile potrzeba, nie wylaza zadne wloski. oprocz tego ladna i poreczna buteleczka, gleboki kolor (czern), bardzo wydajny

jedynym mankamentem jest trwalosc, po kilku godzinach linia zaczyna tracic ostrosc...ale to moze kwestia tego, ze zwykle uzywam go na imprezy, moze to od wilgoci

nie wiem,czy jeszcze kupie bo jest drogi. moze sprobuje teraz czegos nowego.

Używam tego produktu od: hmm...4 lata

nic specjalnego

Ponieważ dosyć trudno dostać jest eye linery w kałamarzach, nie w pędzelku i to na dodatek brązowe, kupiłam go... i nie był najgorszy - dosyć trwały, poręczny, raczej się nie rozmazywał i cenę ma raczej znośną... Poza tym bardzo wydajny

Jednak podrażniał oczy (niedajbóg żeby do oka się dostał, bo wtedy to można sie załzawić na śmierć...). Aplikator niestety nieco za twardy i dosyć gruby, więc, sama nie wiem, nie do końca wygodny.
Natomiast jeśli chodzi o kolor brązowy, który był głównym bodźcem do zakupu..., to wygląda jak taki zmętniony czarny - zdecydowanie za ciemny...

raczej nie warto go kupować. za 15 zł więcej można mieć z tych dostępniejszym firm Iza Dorę, która jest o niebo lepsza...