White Musk Body Spray

White Musk Body Spray

Jest to suchy olejek w sprayu do ciała, wspaniale zachowuje się niczym mgiełka zapachowa. Dzięki zawartości gliceryny, utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry, zmiękcza ją i wygładza. Nadaje skórze zmysłowy zapach. Kompozycja nut:
piżmo, lilia, ylang ylang, bazylia, jaśmin, róża, irys, amber, paczuli, brzoskwinia, mech dębowy, wanilia.
Piękny, klasyczny, inspirowany orientem pudrowo-kwiatowy zapach.

Dawno temu, teraz już nie...

Bardzo fajna mgiełka, do stosowania na lato, ale nie tylko, ponieważ zapach jest dosyć silny, tak jak w przypadku perfum. Bardzo trwała, cieszy mnie to, że jest naturalna. Dosyć droga, ale warta swojej ceny. Zapach po jakimś czasie niestety się nudzi, ale mnie to zajęło kilka lat:) Za bardzo wyczuwalne jest w nim piżmo, zdaje się też być taki mydlany. Używałam też innych produktów z tej linii zapachowej i też byłam zadowolona. Troszkę mdły na dłuższą metę. Estetyczne i poręczne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

uzależniający

Wielbię go jak perfumy :) Co prawda używam balsamu do ciała, nie olejek, ale chodzi o zapach, nie o nośnik. Ten zapach kojarzy mi się niezobowiązująco, ciepło. Dostałam go od mamy zimą, tuż przed Świętami i tak mi się właśnie kojarzy. Początkowo myślałam, że to letni lekki zapach, ale w cieplejsze dni zupełnie mi nie pasował. Nadeszła jesień, a on rozkwitł na mojej skórze. Jest buduarowy, lekko pudrowy, miękki. Piżmo rozgrzewa, dodaje pikanterii. I nie jest słodki. Kupię na pewno. Teraz właśnie olejek.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

Dziwna sprawa

Spray jest IMHO znacznie bardziej udany niż woda o tym samym zapachu której szczerze nienawidzę (zapewne również ze względu na jedną Czeszkę która namiętnie ich używała a nasze stosunki były, jakby to powiedzieć) przede wszystkim rzeczywiście pachnie jak piżmo, tzn jest raczej ciężkawy ale bardzo zmysłowy. Jak na tego typu pachnidło to też bardzo trwały, i niedrogi, zwłaszcza że buteleczka ma 100 ml. Opakowanie jak opakowanie, niczym szczególnym się nie wyróżnia, typowy produkt wyzyskującej farmerów korporacji;) Produkt bardzo udany, aha, zapach się nie rozwija na mnie ani na piżamce, jest taki piżmowy właśnie.

Używam tego produktu od:ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ubytek niewidoczny

Studio fryzur kucyk Beyonce

Delikatna mgiełka na lato

Niegdyś mój ulubiony zapach, idealny na niezobowiązujące okazje, na codzień, nienachalny.
Idealne rozwiązanie na lato dla miłośniczek wody White Musk.

Zapach ładnie się rozwija na skórze, pachnie się czysto.
Niestety musiałam zaprzestać używania, mój partner stwierdził, że go nie znosi (nie lubi zapachu piżma).

Moje ukochane piżmo:D

Jestem zakrecona na punkcie piżmowych aromatów ;) na poczatku podeszlam dosc nieufnie,poniewaz opcja suchego olejku jakos niezbyt dobrze mi sie kojarzyla i jakie bylo moje zaskoczenie kiedy zauwazylam,jak moja skóra reaguje na niego.Nie uczula,nie podraznia,nie zostawia plam na skorze-szybko sie wchlania i....jest diablo trwaly.Pieknie rozwija sie na ciele i otula zmyslowym zapachem :love:
Jest dosc intensywny,nasycony wiec trzeba ostroznie dawkowac;) najczesciej uzywam jak perfumy-na nadgarstki i za uszy;chociaz pare razy zrobilam test na cale cialo i....boska mgielka uwodzacego zapachu mnie otaczala.
Dla wielbicielek piżma pora dnia czy roku nie ma znaczenia,bo ten zapach jest stworzony dla KOBIETY uwodziecielskiej i pelnej zmyslowosci,ktora lubi to podkreslac:D

Posiadam White Musk w wersji EDT i musze przyznac,ze Body Spray wygrywa-jest naprawde trwaly,nuta kwiatowa jest mniej wyczuwalna-ogolnie zapach bialego piżma jest bardziej wydobyty na powierzchnie.

Opakowanie bardzo zwyczajne,typowa butelka z atomizerem jak dla wiekszosci mgielek zapachowych-jednak za bardzo niepozornym i ubogim opakowaniem kryje sie niesamowita zawartosc,ktora potrafi zawladnac Nami od pierwszego niuchniecia:D