White Musk EDT

White Musk EDT

Piękny, klasyczny inspirowany orientem pudrowo-kwiatowy zapach. Dla miłośniczek aromatu białego piżma.Nuty zapachowe:Nuta głowy: piżmo, lilia, ylang-ylang, bazyliaNuta serca: piżmo, jaśmin, lilia, różaNuta bazy: irys, ambra, paczuli, mech dębowy, waniliaSklad: Alcohol Denat., Water, Fragrance, t-Butyl Alcohol, Denatonium Benzoate.

50 - 100ml

Kiedyś tak, dzisiaj nie

Nie przepadam za tym zapachem, bo po prostu mnie znudził, używałam go bardzo często kiedy byłam małą dziewczynką i wtedy naprawdę go uwielbiałam, jednakże dzisiaj wydaje mi się o wiele za ostry, jakiś taki toporny, w ogóle ani trochę delikatny, dlatego flakon oddałam bez bólu, przerzuciłam się na lżejsze i bardziej kobiece zapachy. Butelka wygląda ładnie, niby nic szczególnego, ale dobrze prezentuje się na półce. Trwałość niesamowicie dobra, zapach utrzymuje się dłużej niż długo:) Polecam paniom, które lubią mocne i wyraźne zapachy.
Dla mnie te perfumy należą do kategorii bardzo mocno mydlanych i na chwilę obecną nie mogę już tego znieść, bo one są po prostu tak intensywne, że czuć je na kilometr, nawet po jednym psiknięciu. Piżmo zdecydowanie dominuje. Opisowo: należy zgnieść kostkę taniego mydła, takiego bardzo mocnego, zalać to piżmem i włożyć jedną konwalię.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

ciepły, przyjemny zapach

Kupiłam dzisiaj okazyjnie 60ml za 29 zł. Bardzo zdziwiła mnie cena bo wcześniej były conajmniej 2 lub 3 razy droższe. Kiedyś był to dla mnie zapach mydlany - moja koleżanka go uwielbiała i prosiła zawsze kogoś kto jechał do Barina aby je jej przywiózł. Były to czasy kiedy w Polsce nie było Body Shopu.
Zapach jest przytulny, miękki dość wyraźny, piżmowy ale już nie mydlany jak dla mnie. Lekko słodki, lekko pudrowy wudług mnie idealny na jesień i zimę. Może nie jakos bardzo rozgrzewający jak np słoń kenzo ale taki delikatnie ciepły. Po nieudanym zakupie Youth Dew kilka dni temu ukoił moje nerwy po zakupach w ciemno przed którymi zaczynam przestrzegać:)

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze opakowanie 60ml

Mój KWC

Cudowny zapach, który oczarował mnie od pierwszego powąchania. Od dawna bezskutecznie poszukiwałam perfum, które przywodziłyby na myśl zapach palonych kadziedełek- nie ciężkich, smolistych kościelnych kadzideł ani slodkich orientalnych woni, ale popularnych indyjskich patyczków Darshan , Patchouli itp. - White Musk to kwintesencja takiego zapachu, to sporo orientu zmieszanego z zapachem świeżego, powiewającego na wietrze prania. Zapach zmysłowy i czysty. Troszkę kuleje mu trwalość, ale w końcu to EDT, dla bardziej wybrednych jest wersja EDP. Buteleczka bardziej niz średnia, ale zawartość - cudo.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

miły zapach

dostałam je w prezencie na urodziny wraz z mgiełką kremem i żelem pod prysznic bardzo lubię każdy z produktów Woda jak i reszta pachnie świerzo,miło przytulnie jak ja to mówię czystą czystościa, jedne z moich ulubionych wód toaletowych do pracy itp. cała reszta serii jest też bardzo dobra pomijając roll on.
Jedynie trwałość tej wody nie jest pierwsza klasa ale czego można wymagać od edt.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

piżmowe mydełko

Prosty zapach piżmowego mydełka,kiedy przeczytałam skład to się szczerze zdziwiłam że ma w sobie tyle kwiatków,ja ich nie czuję.
Zapach kojarzy mi się ze świeżością z takim czystym ciałkiem prosto z pod prysznica,jak ktoś lubi ciepłe mydlane zapachy-będzie zachwycony :)
Zapach trzyma się blisko ciała,trwałość jak dla mnie całkiem niezła jakieś 4 gdz.
Jedna gwiazdkę odejmuję za to że jednak szybko się nudzi i trzeba co jakiś czas od niego odpocząć.

Ilość zużytych opakowań: dwa

dla wielbicielek

perfumy kupiłam dla mamy, ale oczywiście nie mogłam sama ich nie wypróbować
o ile mamie się podobają (szukała czysto piżmowego zapachu) to mi zupełnie nie
najpierw uderza nas mocna nuta kocura w rui vel starych perfum zmieszanych z czymś skiśniętym
kiedy to przetrwamy (parę minut) pojawia sie czyste piżmo
ciepłe, miłe, słodkawe
typowy czysty zapach o jednej nucie, która trwa jakieś 3 godziny
dla mnie nie, ale jeśli ktoś poluje na piżmowe zapachy to polecam

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: parę testów z butelki

nieciekawy

Jak ja nie lubię tego typu zapachów. Pierwsze co mi się skojarzyło - to lata 80-te i już zapach całkowicie był dla mnie spalony. Nie dlatego, że mam jakiś uraz, ale przede wszystkim za to, że zapach pobrzmiewał jakimś staroświeckim dezodorantem! Klimat i nuty - wypisz wymaluj PRL.
White Musk to zapach bardzo rozmyty, niewile czuć, ale w tle coś tam gra. Zero treści, zero formy. W ogóle nie wyobrażam sobie, że ktoś chce w dzisiejszej dobie czymś takim pachnieć. No ale są tacy (takie) :)
Butelka skromna, teraz widzę, że pasuje do zawartości.
Już chyba niczego nie kupię tej firmy, jeśli to ma być takie coś... pffff.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: troszkę z 30 ml i szybko poleciało dalej

uwielbiam!

Pierwszy raz dostałam go w prezencie kiedy mieszkałam w Bristolu. Bałam się "syndromu odstawienia", ale ku mojej radości okazało się że jest dostępny również u nas:)

Na codzień nie przepadam za perfumami i raczej ich nie używam. Ale w tym zapachu zakochałam się od "pierwszego wejrzenia"! Niezwykły zapach dla baby doll z charakterkiem - delikatny, subtelny, jednocześnie zmysłowy i absolutnie niebanalny.

Z obserwacji praktycznych: nie uczula, jest dość trwały- na mojej skórze spokojnie wytrzymuje kilka godzin. Małą buteleczkę można bez problemu wrzucić do torebki.

Zdecydowanie mój KWC, zapach z którym w pełni się identyfikuję. Od kilku lat niezmiennie mnie zachwyca a nasze uczucie jest równie silne co na początku:D

Ilość zużytych opakowań: ?

Za tę cenę - hit!

Po raz pierwszy kupiłam zapach z tzw. niższej półki, bo zawsze wydawało mi się, że tylko wysoka cena i znana perfumiarska marka gwarantują jakość i odpowiednie doznania węchowe ;) Otóż nie! TBSowy White Musk jest przepiekny - słodkawy, ciepły, otulający, po prostu mój ideał na nadchodzącą ponurą jesień. Firma tym razem miło mnie zaskoczyła - nie jest to kolejna słodka "owocówka" dla nastolatek, tylko naprawdę kobiecy i zmysłowy zapach.
Wady - niestety z trwałością nie jest najlepiej :( Na skórze utrzymuje się ok. 3 godzin, dużo dłużej na ubraniach.
Flakonik estetycznie neutralny, ale bardzo poręczny.
Chętnie wypróbuję też EdP.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 30ml

Przytulny

Bardzo przyjemny zapach, o wiele ciekawszy, niż się spodziewałam. Piękne kwiaty, głównie lilie i frezje ujęte w bardzo naturalny sposób, w bazie rozkoszne, łagodne, mydełkowe piżmo. Zapach, który chętnie czułabym w zimie z szalika :)
Buteleczka raczej niepiękna niestety...

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka

ładny(:

Bardzo ładny zapach w którym byłam do niedawna zakochana, znudził mi sie niestety i czuje ogromny przesyt tym zapachem. Raczej go nie kupie chyba, że za jakiś dłuższy czas żeby przypomnieć sobie fajne chwile w moim życiu(:

Używam tego produktu od:2 lat

Zapach na codzień

Niegdyś mój ulubiony zapach, idealny na niezobowiązujące okazje, na codzień, nienachalny.
Małe opakowanie sprawiał, że można ten mały flakonik zabrać ze sobąw torebce.
Zapach ładnie się rozwija na skórze, pachnie się czysto.
Niestety musiałam zaprzestać używania, mój partner stwierdził, że go nie znosi (nie lubi zapachu piżma).