Sensitive Skin, Krem redukujący zmarszczki na noc do cery wrażliwej, naczynkowej, skłonnej do podrażnień

Unikalna formuła kremu przygotowana specjalnie do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry po 35 roku życia. Łagodzi zaczerwienienia i efekty podrażnień, przeciwdziała ich powstawaniu, przynosi ukojenie. Działa wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych, powodując zmniejszenie ich kruchości i łamliwości. Wyraźnie opóźnia proces starzenia się skóry, spłyca zmarszczki i drobne linie, aktywizując pracę komórek skóry, wspierając ich system ochronny. Głęboko regeneruje i w efekcie odmładza, poprawia elastyczność skóry, przywraca jej zdrowy koloryt i świeżość. Kompozycja zapachowa dobrana pod kątem zastosowań w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Podejrzanie dobry

Od razu mówię, że nie mam własnego - wypróbowałam ukradkiem, będąc kilka dni gościem w czyjejś łazience po tym jak zapomniałam własnego. Jestem bardzo miło zaskoczona. Bardzo miła aplikacja, lekki ale nie tandetnie wodnisty. Daje komfortowy miękki efekt na skórze, która jest po nim miękka przez kilka godzin. Jak gdzieś spotkam to może nawet sobie kupię, żeby sprawdzić długofalowe działanie.

Używam tego produktu od:prze 3 dni
Ilość zużytych opakowań:

KWC!

Wspaniały, bo:
Nawiża!
Dzięki alantolinie działa regenerująco, wiec rano skóra jest zdrowa i zagojona.
Wygadza!
Ujędrnia.
Ma lekką konsystencję szybko sie wchłania, jest wydajny. Pięknie pachnie. Efekt widoczny po pierwszym użyciu. Nie zapycha.
Wad jeszce nie zauwazyłam.
Mimo ze jest dla skóry dojrzaej, swietnie się sprawdza w mojej 20letniej sytuacji.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:próbki!

Przeciętny

Taki sobie zwyczajny, przeciętny kremik. Konsystencja przyjemna, puchata, ale z rozsmarowaniem mogą być kłopoty- krem jest tępawy i raczej trzeba go wklepywać. Nie pachnie, nie podrażnia a rzeczywiście czuję jak moja skóra jest łagodzona i kojona. Niestety nie zauważyłam jakiś znaczących zmian na moich naczynkach ( ale tu raczej w w kremy nie za bardzo wierzę). Po nocy twarz wygląda normalnie, ale bez rewelacji. Ogólnie - nie zaszkodzi, ale i nie pomoże.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

zły nie jest

Nie za bardzo wiem jak ocenić ten krem... Z jednej strony krzywdy mi nie zrobił z drugie nie zauważyłam diametralnej poprawy, a jeszcze do tego jego nijaki zapach sprawia, że jakoś nie mam póki co ochoty na powtórkę... Wiem, wiem w kremach dla wrażliwców nie ma co się spodziewać nut zapachowych jak w perfumach, ale ten zapach jest taki nijaki własnie... Już wolę kremy apteczne, których zapachy mi się bardziej podobają, o dziwo. No ale mniejsza z zapachem, bo przecież nie to najważniejsze w tym kremie. Ważne jest to, że krem nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha porów. Przyznam, że tego ostatniego zwykle się najbardziej obawiam i tu się mile zaskoczyłam, gdyż przez cały okres używania kremu nie zauważyłam niepokojących objawów. Cera cały czas pozostawała gładka :) Krem dobrze nawilża i odżywia, ale czy prasuje zmarszczki to nie wiem, bo nie mam. Pewnie niektórzy stwierdzą, że kupiłam krem na wyrost, ale nic w nim takiego silnie przeciwzmarszczkowego nie ma, a poza tym kto powiedział, że tylko kobiety po 35 roku życia mają cerę naczynkową??? Nikt, no właśnie, a że Miraculu innej serii dla naczynkowców nie ma, to sięgnęłam po tą. Co do działania wzmacniającego naczynka to może i coś tam mi się na tym polu poprawiło, bo akurat zaczęłam stosować ten krem po weekendzie spędzonym w górach, na nartach, gdzie padający zamarzający śnieg podrażnił mi twarz nieźle :/ Po kilku nocach podrażnienie ustąpiło, ale żeby krem jakoś specjalnie koił to nie zauważyłam. Pod tym względem jest to normalny krem na noc, który całkiem nieźle się wchłania i nawet nie jest tłusty :) Raz z braku innego smarowidła użyłam go na dzień, pod makijaż i też się dobrze sprawdził :)
Także krem zły nie jest, zachwycający też nie. Spróbować można, ale czy sama do niego wrócę powiedzieć nie umiem. Chyba prędzej wypróbuję żel czy serum z tej serii...