Eva Natura, Żel z peelingiem pod prysznic (edycja limitowana)

Eva Natura, Żel z peelingiem pod prysznic (edycja limitowana)

Łagodnie myje i odświeża skórę dając przyjemne uczucie odprężenia. Masuje i delikatnie złuszcza skórę, a także poprawia jej koloryt. Dostępny w czterech wersjach "smakowych" ;)

- czekolada - zawiera ekstrakt z kakaowca, źródło „hormonów szczęścia”, które mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie

- pistacja - zawiera ekstrakt z orzeszków pistacji oraz mentol, dający uczucie przyjemnego chłodu

- cynamon - zawiera ekstrakt z odżywczego cynamonu oraz zamkniętą w mikrokapsułkach witaminę E, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry

- wanilia - zawiera ekstrakt z winogron i wanilii, bogate źródło substancji czynnych i witamin

Cena: 11 zł / 300 ml

niezły.

Skusiłam się na cynamon, który uwielbiam we wszystkim :D Jednak trochę się zawiodłam. Zapach nie jest czysto cynamonowy, raczej trochę rozmydlony z dodatkiem śmietanki ;) Myje całkiem nieźle, choć efektu peelingu nie zauważyłam. Nie wiem też o co chodzi z tymi małymi niebieskimi rozłażącymi się kuleczkami ;) Żel jest mało wydajny, słabo się pieni i trochę topornie rozprowadza - i za to odejmuję drugą gwiazdkę.

to raczej zel, nie peeling

Tak jak poprzedniczki, kupilam ten zel na promocji razem z balsamem. Wybralam wersje cynamonowa i pod wzgledem zapachu byl to strzal w 10. Jest cudowny, ale przebijaja tez w nim karmelowe nuty.
Pod wzgledem konsystencji zel jest dosc gesty i ma w srodku ciemnobrazowe kapsulki. Jednak efekt peelingujacy jest prawie nikly. Jest to bardziej zel pod prysznic do codziennego uzytku niz peeling.
Ale sprawdzil sie bardzo dobrze, a jego stosowanie bylo prawdziwa przyjemnoscia. Zasluzyl na 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:

tak 3,5 *

Kupiłam w komplecie z balsamem ( i maskotką) - wersję czekoladową i waniliową. Na razie oceniam tę pierwszą, choc raczej będą podobne.
Opakowanie skromne, ale przynajmniej widać, ile ubyło, a ubywa szybko. Wydajnośc nie jest dla mnie specjalnie istotna, jednak trochę się zdziwiłam ;)
Zapach i kolor - przyjemnie czekoladowe. Konsystencja dośc rzadka, lecz po zmaganiach z gęstym balsamem waniliowym - to wręcz zaleta. Pieni się wystarczająco, pilinguje bardzo delikatnie, więc to faktycznie kosmetyk częstego użycia. Na ekstremalne wrażenia i wygladzenie nie ma co liczyć. Szkoda również, że zapach jest tak nietrwały.
Ponownie nie kupię, bo jednak wolę żele i pilingi osobno, w dodatku to edycja limitowana...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1

pierwsza depilacja bikini

przyjemne z pożytecznym

Kusił mnie i cynamon, ale ostatecznie zdecydowałam się na czekoladę. Zapach nie jest czysto czekoladowy, ale coś jak czekolada z kokosem i ciaseczkami... Niemniej jednak słodki, przyjemny i faktycznie odprężający. Przyjemnie się nim myje, a do tego jeszcze pożytecznie ;) bo od razu skóra się gładsza i milsza robi. Żel ma dużo drobinek, ale nie są one zbyt ostre, więc z powodzeniem można go używać codziennie, co też czyniłam. W ten sposób starczył na jakiś miesiąc, więc nie jest to szczyt wydajności przy 300ml, ale w sumie też nie ma co narzekać, bo cena przyjazna. Także polecam jak najbardziej :) Jak jeszcze gdzieś dorwę te żele, to tym razem skuszę się jednak na cynamon.

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc / ilość zużytych opakowań: jedno