Luksja Fruity, Izotoniczny żel pod prysznic (różne rodzaje)

Luksja Fruity, Izotoniczny żel pod prysznic (różne rodzaje)

Receptura żelu wzbogacona naturalnymi ekstraktami owocowymi pozostawia uczucie zadbanej i zdrowej skóry oraz pomaga utrzymać naturalny efekt nawilżenia skóry. Żel jest dostępny w kilku wersjach zapachowych:- gruszka- melon- różowy grejpfrut- brzoskwiniaSklad: /Gruszka/ Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-39, Glycol Distearate, Parfum, Propylene Glycol, Pyrus communis, Methyldibromo Glutaronitrile, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Citric Acid, Geraniol, CI 19140.

zdecydowanie na tak! ; )

Zdecydowanie jeden z moich faworytów!
Konsystencja idealna nie za gęsta, nie za rzadka, uczucie świeżości przez dłuższy czas, mega wydajny, niska cena no i zapach, mój ulubieniec to gruszkowy, aczkolwiek inne zapachy też są superanckie ;)
Niestety nigdzie już nie można go dostać, a szkoda. ;>

Używam tego produktu od: 3 lata.
Ilość zużytych opakowań: oj dużo, dużo ;)

przeciętny

Sama raczej bym się nie skusiła,jednak miałam dwa z nich- melon i brzoskwinię. Melon był kiedyś jako dodatek do świata kobiety a brzoskwinię kupiłam w kryzysowej sytuacji,na wycieczce gdy zapomniałam zabrać swojego a ten był jedyny oprócz męskiego fa w miejscowym sklepie

plusy:
- zapach
- cena
- wydajny
- fajnie oczyszcza

minusy:
- chyba wysusza,ale i tak stosuję balsam do ciała

Używam tego produktu od: dwóch lat lub więcej
Ilość zużytych opakowań: dwa

fajny

Miałam gruszkę,limonkę,brzoskwinie i wiśnie.
Bardzo fajnie sprawdzają się na upalne dni szczególnie limonka ten zapach niesamowicie orzeźwia.
+Dobrze się pienią
+nie wysuszają
+niska cena
+łatwo dostępne i wydajne
+przyjemne zapachy

Minusem jest to,że ekstrakty w składzie są po zapachu czyli w małych ilościach.

Ilość zużytych opakowań: sześć

Cellulit składniki

koszmarek

Używałam wersji o zapachu grejfruta. Na początku byłam zachwycona zapachem, ale później miałam go serdecznie dość do tego stopnia, że wyrzuciłam żel. Zapach jest zdecydowanie zbyt intensywny i chemiczny. Żel ma kiepską, zbyt rzadką konsystencje, strasznie wysusza skórę.. Nie potrafię rozszyfrowywać składów, ale podejrzewam, że nie jest on zbyt przyjazny.Do plusów mogę zaliczyć tylko cenę i to, że dobrze się pienił.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Podobnie jak balsam... zapach cudowny, działanie średnie

:)przecudowny zapach uwielbiam grejpfrutowy

:)cena bardzo zachęca- ok.5zł

:)dobrze się pieni

:(trochę wysusza skórę- czuć ściagnięcie po kąpieli

:(bardzo rzadki, wylewa się z butelki

:)ładny kolor:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Pysznie pachną! :)

Żele z tej serii miałam prawie wszystkie. Recenzuję więc brzoskwinię, melona, grejpfruta, wiśnię i malinę.

O wszystkich można na pewno powiedzieć, że przepysznie pachną! Nadal pozostaję pod urokiem tych żeli, mimo, że używałam je parę lat temu wstecz. Teraz chyba je wycofali, bo nigdzie ich nie widzę, a szkoda, bo chciałabym kupić :(.

Zdecydowanym faworytem jest dla mnie brzoskwinia!

Dobrze się pienią, wydajne, mają poręczne opakowania, niska cena... :)

Żel nie podrażnia, nie wysusza, nie uczula. Pozostawia skórę gładką i rumianą.

Jeśli już by się chcieć czegoś przyczepić to minusem może być jedynie zakrętka, której zdarza się popsuć (tzn. raz mi się popsuła).

Mam nadzieję, że gdzieś je jeszcze odszukam!

Używam tego produktu od: używałam parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

krzywdy nie zrobi...

Kupiłam żel skuszona zapachem gruszki.

Plusy;
+zapach (utrzymuje się dłużej niż balsamy owocowe z Luksji)
+oczyszcza skórę
+cena

Minusy:
-zawiera SLS (odpowiedzialny za to,że produkt dobrze się pieni) jak dla mnie to minus bo ten związek jest dość szkodliwy
-moja skóra jest lekko napięta (sucha) po użyciu tego żelu

Powiem tak. Żel jest przyjemny w użyciu.Konsystencja jest sprawą gustu dla mnie odpowiadała (taki typowy żelik pod prysznic). Ja mam skórę wrażliwą i pewnie dlatego miałam lekko napiętą skórę po użyciu.
przy skórze normalnej ten żel raczej się sprawdzi i jeżeli komuś nie przeszkadza duża ilość SLS w składzie to zawsze można wypróbować.

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

mmm... zapach

Kupiłam wersję gruszkową, bo bardzo spodobał mi się zapach ;). Żel dobrze się pieni i myje :) więc spełnia swoje podstawowe zadanie. Wysusza jednak skórę, dlatego nie wiem czy kupię go ponownie. Poza tym jest raczej mało wydajny.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Średnio na jeża

Miałam gruszkę, bo ciekawa byłam tego zapachu pod prysznicem. jestem średnio zadowolona - konsystencja taka bardzo gęsto-żelowa, przez co produkt w moim przypadku bardzo mało wydajny. Zapach taki średni, spodziewałam się czegoś innego. Wysuszył mi nieco skórę. Pienił się dobrze, zapach utrzymywał się krótko. Taki średni, nie bardzo lubiłam go używać.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - dość niewydajny

Fajny

Śliczne owocowe zapachy! Mam grejfruta, ładnie się pieni jest gęsty, wydajny. Jednak troszkę mi skórę wysusza, ale o czasu do czasu chętnie po niego sięgam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Fajny :)

Super żel na lato - mocno owocowy, odświeżający. Świetnie się pieni, oczyszcza, nie podrażnia... miło się go używa, wydajny, cena groszowa :)
Inne wersje są również fajne...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Piękny zapach

Miałam wersję zarówno gruszkową, brzoskwiniową jak i grejpfrutową.
Bardziej urzekła mnie gruszkowa.
+ Zapach? Cudowny!
+ Wydajność spora
+ cena
- zatyczka trochę niedokładna. I tylko za to minus. Reszta mi w 100% odpowiada :)Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3? 4?