Delia, Color Tone (Szampon koloryzujący)

Delia, Color Tone (Szampon koloryzujący)

Szampon Delia Color Tone z formułą "Multiplant Complex" stworzony został specjalnie dla maksymalnej ochrony włosów w czasie farbowania. Pozwala w wyjątkowo prosty, szybki i przyjemny sposób nadać włosom wymarzony kolor, zmienić ich odcień lub odświeżyć barwę. Nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Chroni delikatną strukturę włosów, jest bezpieczny i wyjątkowo łagodny dla skóry głowy. Dzięki delikatnej, kremowej konsystencji łatwo się nakłada i rozprowadza, nie spływa z włosów.
Dzięki zawartości "Multiplant Complex"- kompozycji odpowiednio dobranych roślinnych składników odżywczych i ekstraktów z kory drzewa chinowego, nasturcji, rumianku, morszczynu i miodu, szampon kondycjonuje i pielęgnuje włosy, nawilżając skórę głowy, stymulując cebulki włosowe i efektywnie zwalczając ich wypadanie.

Cena: ok. 4zł / 40ml

dobry efekt, szkoda że taki krótkotrwały

Szampon koloryzujący był mi na gwałt potrzebny po nietrafionej koloryzacji u fryzjera. Moje odrosty zamiast do ładnego beżowego blondu zostały rozjaśnione na platynę. Żeby do końca nie zniszczyć włosów, nie chciała kupować od razu kolejnej farby, więc zdecydowałam się na tę szamponetkę w kolorze blond (7.0)

Na plus:
- konsystencja (nie spływa z głowy)
- zapach
- kolor (w rzeczywistości ciemniejszy niż na opakowaniu, ale dla mnie idealny)
- pokrycie (kolor szamponetki wyrówanał odcień moich włosów na całej długości)
- cena

Na minus:
- trwałość!!! (już po 2 myciach kolor nieco się wypłukał, a po 4 już go nie było prawie wcale)
- nie nawilża/odżywia włosów, ciężko je potem rozczesać

Generalnie, jako forma ratunku jest niezły, ale na dłużej się nie nadaje.

Używam tego produktu od: tygodnia

Niezły

Używałam go głównie do odświeżenia barwy moich farbowanych na brąz włosów. Łatwa aplikacja, nie zawiera amoniaku, wręcz przyjemnie pachnie. Nie spływa z włosów co jest uciążliwe w przypadku innych szamponów. Włosy są miękkie i pięknie się błyszczą. Ze względu na mały wybór kolorów poszukuję innej szamponetki.
Używam tego produktu od: 2 lata temu

beznadzieja

Kupiłam te szamponetki z myślą o orzywieniu mojego spranego koloru... a tu nic nawet poświaty nie ma jasnego brązzu, nie mówiąc o odrostach w kolorze ciemnego blondu, nic a nic! rozczarowanie:( nigdy więcej! nie ma żadnych efektów, nawet najmniejszych! szkoda kasy...

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Średni

Chciałam przyciemnić moje ciemne, brązowe włosy(w czasie wakacji bardzo się rozjaśniły) bez użycia farby. Zdecydowałam się na ten szampon w kolorze czarna kawa. Efekt świetny, włosy miękkie, lecz niestety po 4 myciach ani śladu koloru. Polecam osobom, które chcą mieć nowy kolor na włosach przez tydzień, bo niestety ten dłużej się nie utrzyma.

Używam tego produktu od: rok temu

cudowny rudy

Kupilam rudy i wyszedl rewelacyjnie mam wlosy ciemny blond i chcialam nadac lekki odcen. Efekt jest fajniejszy niz sie spodziewalam. Trzymalam 40minut na glowie. Wlosy maja intensywny polysk i widac spora roznice, wiec mimo ze to tylko szampon dziala wyraznie zmieniajac kolor wlosa. Bardzo wydajny mam wlosy do ramion jedna saszetka starczyla. Bardzo ladnie pachnie, dobra konsystencja, swietnie sie rozprowadza. Szukalam szamponu rudego ktory nie bedzie mial odcienia czerwieni tylko marchewkowy i ten jest super wlosy sa rude takie jakie powinny byc. Swietny efekt jestem zachwycona. Kupie go na pewno jeszcze wiele razy az szkoda mi myc wlosy bo bedzie sie zmywal :)

Używam tego produktu od:

Odświeżacz koloru

Kupiłam ten szampon Delii jak stwierdziłam, że nie chcę tak często traktować włosów farbą. Chciałam po prostu trochę odświeżyć kolor.
Efekt uzyskałam, kolor odświeżony, ale po 2 myciach już go nie było :) ew. miałam nieco żółtawe odrosty (użyłam rudej szamponetki).
Plus za nakładanie - szybko, łatwo, przyjemnie, nic nie spływa, nie śmierdzi.
To rzeczywiście kolor a chwilę. Na bardzo krótką chwilę :).

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

napewno nie do włosów

ale jak nie do włosów to nie wiem do czego.
miałam kolor mahoń, czy jakoś tak, włosy mam średniomiedziane więc mahoń powinno być widać. Ale nic z tego.Mam tak jak było przed nałożeniem szamponu. a zastosowałam się dokładnie do wskazówek. pomijam, ze wypłukanie tego z włosów to masakra. zwlaszcza, że na suchych nie widać śladu koloryzacji a podczas mycia (4 z kolei) ciągle mam fioletowo-brązowy kolor wody podczas płukania. dziwne to. A do tego to paskudztwo wysusza włosy. ledwo udało mi się je zregenerować po moich szaleństwach fryzjerskich, myślałam, ze taki preparat nie ma negatywnego wpływu. A on nie dość, żę nie zrobił tego co obiecuje to wysuszył włosy.
Paskudztwo!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnia saszetka

żart

Kupilam te palona kawe. Mojego jasnego brazu nie pokryl. Mimo stosowania wskazowek czasowych
...nie dziala. Jedyne, co zafarbowal, to wanna - b. szybko koloryzuje to, czego nie potrzeba brudzic. Wart swej ceny - jedyny plus to rekawiczki we zestawie. No i cena

Używam tego produktu od:raz uzylam

może być

mam włosy jasny-średni brąz, z wierzchu jaśniejsze, pod spodem dosć ciemne i tą różnicę chciałam wyrównać kolorem czarna kawa

szamponetka jesttania, wydajna (na włosy do łopatek wystarczyła jedna), ma miły zapach (nie tak jak palette, która pachnie chemicznie i mocno)
po zmyciu włosy są lekko przesuszone, wcale nie odżywione, jak dla mnie niszczy włosy tak jak delikatne farby
kolor włosów, jaki mi wyszedł niezbyt mi odpowiada - ciemny brąz z wyraźnym bordowym połyskiem
poza tym zmywanie się szamponetki przy każdym następnym myciu, brudzenie ręczników a nawet pościeli(kiedy poszłam spać z lekko mokrymi włosami) jest męczące
kolor zmył sie po 3 myciach prawie całkiem, to bardzo szybko
następnym razem chyba jednak wybiorę farbę do włosów

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu

naprawde bardzo dobra

czarna kawa bardzo ładny kolor, mam wlosy dlugie za łokcie na ich pomalowanie wystarczylo mi 3 opakowania wiec jest wydajna . Kolor wyszedł naprawde ladny taki jakiego oczekiwalam a wiec chcialam swój naturalny ciemny doscyc brąz jeszcze bardziej przyciemnic i dodac połysku a wiec ja jestem zadowolona . Jesli ktos chce nie wiadmo jakiej róznicy no to po to jest farba a nie szamponetka. Szamponetka jest po to aby delikatnie przyciemnic lub pogłębic swoj dotychczasowy kolor.

Używam tego produktu od: tygodnia

Rudy

Kupiłam rudy odcień, bo ładnie się prezentował na opakowaniu. Bardzo dobrze nadaje się do odświeżenia koloru i poprawienia kondycji włosów na chwilę :) Szybko się nakłada, ładnie pachnie.
Włosy potem są błyszczące, miękkie z podkreślonym kolorem.
Po 6 myciach jak zapewnia producent nie ma śladu już po tym szamponie, nie tak jak w przypadku niektórych, które nie zmywają się wcale tak szybko, albo zmywają się nierównomiernie. W zasadzie to najlepszy efekt jest tylko do pierwszego mycia.
Nie niszczy włosów.
Dobry produkt za śmiesznie niskie pieniądze.

Używam tego produktu od: 1 raz

polecam mahoń :)

na początku dodaję, że jest to moja pierwsza koloryzacja w życiu prócz blond szamponetki palette, która wcale mi nie złapała, więc to się nie liczy.

wybrałam delię ze względu na recenzje, śmieszną cenę i odcień - mahoń.

plusy
+ kolor na moich jasnobrązowych włosach wyszedł świetny: ciemnobordowy, wielowymiarowy
+ niesamowity połysk
+ wygodna aplikacja, przyjemny zapach
+ odżywienie? nie wiem może to efekt placebo, ale moje włosy po koloryzacji wyglądają jakby były w lepszej kondycji niż przed
+ śmieszna cena
+ dostępność (każdy rossmann)
+ nic mi się nie pobrudziło, skóra nie zafarbowała, szampon sprał się też z ręczników, które przez przypadek pobrudziłam

minusy
- widoczny w specyficznym świetle fioletowy odcień włosów nie wyglądający dość naturalnie xD
- niezbyt eleganckie zmywanie. po 2 myciach całkowicie zmyły mi się końcówki włosów (mam do łopatek), a grzywka jak nieruszona. żeby efekt był perfekt musiałabym powtarzać koloryzację co drugie mycie, a kto ma na to czas?

niemniej uważam, że bardzo udany POLSKI TANI produkt i polecam każdemu, kto chce szybko, tanio, bezboleśnie i bez konsekwencji zmienić kolor lub odświeżyć własny, nadać mu blasku :D

Używam tego produktu od: soboty
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i parę w szufladzie