Intral Cream, High Sensitivity Cream [Creme Haute Sensibilite] Krem do cery wrażliwej (Krem do cery wrażliwej)

Intral Cream stosowany codziennie rano i wieczorem lub w formie specjalnej kuracji zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wrażliwej skóry, bez względu na jej kondycję. Nie posiada barwników, konserwantów ani substancji zapachowych, wobec czego skóra idealnie go toleruje.
Wzbogacony masłem shea, bisabololem i alantoliną, stanowi rozwiązanie problemów delikatnej skóry.
Aktywny składnik Calm Complex (wyciąg z rumianku, polisacharydy, wyciąg z głogu) dodatkowo wspomaga efekt natychmiastowego uczucia komfortu. Krem łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Cera po jego użyciu staje się nawilżona, ukojona, nabiera jednolitego kolorytu.

Mieszane uczucia

Kupiłam ten krem, ponieważ mam naczynkową cerę, dla której zima to prawdziwa gehenna. Stosowanie tego kremu jest prawdziwą przyjemnością - śliczny, delikatny zapach, bogata konsystencja. Efekt też jest zadowalający - dobrze odżywiona, promienna cera. Niestety krem przetłuścił mi skórę, zapchał pory. Pomimo iż jest odżywczy (ma bogatą konsystencję), nie powinien tego robić. Drugie zastrzeżenie mam do opakowania (ale to dość subiektywna kwestia) - jest niehigieniczne, jak wszystkie "słoiki". Nie podobają mi się kremy, w których trzeba grzebać (szpatułka nie załatwia sprawy), wolę te wyciskane z tubki, ale jak już wspomniałam, to rzecz gustu :-) Polecam krem osobom z suchą cerą, wrażliwcom z mieszaną raczej odradzam!

Używałam tego produktu 2 lata temu, w zimie

Doskonały!

Poza słoneczno-solaryjnym wysuszeniem,nigdy dotąd nie miałam jakichś większych problemów z cerą.
Żadnych skłonności do uczuleń, podrażnień, zaczerwienień, itp.
Jednak po kilku latach permanentnego utrzymywania hebanowej opalenizny,moja skóra zaczęłą się w końcu buntować.
W wyniku zniszczenia naturalnej bariery hydrolipidowej, buźka, od jakiegoś czasu, potrafi(ła) reagować uporczywą wysypką na zwykłą zmianę wody, czy na niektóre, nawet hipoalergiczne kosmetyki.:-(

Intral Cream jest tym,czego szukałam!
- nie uczula,
-natychmiast łagodzi wszelkie podrażnienia,pieczenia, nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry,
-świetnie nawilża i odżywia
-twarz po nim jest ładnie wygładzona i rozjaśniona,
-idealnie się rozprowadza, pozostawiając delikatną (leciutko tłustawą) powłoczkę -w związku z czym aplikuję go głównie przed snem, na serum Intral Complex, by zregenerować i przywrócić równowagę, (za dnia rewelacyjnie sprawdza się nawilżająco-matujący żel-krem Super Aqua-Day,Guerlain) ;-)
No, ale c.d. tytułowego kremiku:
-mimo tłustawego filmu, nie zapycha porów!
-naprawdę wzmacnia skórę, dzięki czemu staje się bardziej odporna na wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne,
-posiada subtelny,masełkowy zapach. ;-)

ps-W jednym szeregu doskonałości z Darphin'owskim Intralem, stoi Creme De Coton z linii Ideal Douceur, firmy Carita (droższy ok.80zł)
Oba są wprost genialne dla wrażliwców!
Gorąco polecam! :)

Używam tego kosmetyku od: 1,5miesiąca
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego