Pierre Arthes, Liquid Eyeliner

Pierre Arthes, Liquid Eyeliner

Klasyczny płynny eyeliner przeznaczony do podkreślania konturu oka. Miękka końcówka w formie pędzelka nie powoduje w czasie aplikacji podrażnień powiek. Formuła szybkoschnąca.

Średniak ;)

Wpadł w moje ręce przypadkowo, potrzebowałam na już eyelinera i mama przywiozła mi.. to.

Jego plusami są na pewno:
- cena [ 7,45zł ],
- wydajność,
- głęboka czerń,
- dość dobra konsystencja,
- w miarę dobrze się nakłada.

Choć pędzelek dla mnie jest za miekki, ale da się do niego przyzwyczaić ;)
Dosyć szybko wysycha, ale trzeba właśnie uważać żeby sobie w ciągu dnia nie rozmazać kreski.
Minusem zapach - ale chyba zapach eyelinera nikogo oprócz mnie nie obchodzi, więc pomińmy ten fakt.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Świetny :)

Mój pierwszy eyeliner w płynie, nie mam więc porównania ;)

Pierwszy - ale bardzo szybko nauczyłam się malować ładne kreski! I cienkie, i grubsze.
Wytrzymuje baaardzo długo - wczoraj miałam akademię i bal na koniec gimnazjum. Całe popołudnie, cały wieczór, cała noc (nie miałam siły by zmyć), można się domyślić, co się działo - dzień był gorący - a kreska wciąż w dobrym stanie. I ta czerrrń... Tylko trzeba uważać, żeby nie rozmazać kreski palcem.
Formuły szybkoschnącej raczej właśnie nie ma - a może po prostu nabieram go trochę za dużo... ;)
Do tego niska cena. Używam też mascar PA - jestem po prostu zachwycona tymi kosmetykami ;)

Jak najbardziej polecam! :)

Używam tego produktu od: tygodnia