Odmładzajacy balsam do ciała z wiśnią (stara wersja)

Odmładzajacy balsam do ciała z wiśnią (stara wersja)

Balsam o gęstej, kremowej konsystencji. Zawiera ekstrakt z wiśni i bio-kolagen mający na celu odmłodzenie skóry.
Ma delikatny wiśniowy zapach.

Cena: 4-5 zł / 250 ml

normalny i sympatyczny

Swego czasu używałam jedynie balsamów Cztery Pory Roku, jako nastolatce wydawały mi się przesympatyczne, a do tego taniutkie ;). Akurat ten wiśniowy lubiłam najbardziej ze względu na apetyczny zapach. I sprawdzał się jako balsam, dobrze nawilżał i wygładzał, nie zdarzyło się, aby kiedykolwiek mnie wysuszył.

Właśnie tak się od kilku chwil zastanawiam, dlaczego przestałam go używać... I nie pamiętam :D. W każdym razie dziś mam porównanie z droższymi "markowymi" balsamami i wiem, że wrócę do niego, nie tylko z sentymentu, ale także dlatego, że po prostu jest dobry.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3-4 (?)

Słabiutki

Niestety. A oto ogólna charakterystyka:
- słabo nawilża
- wiekami się wchłania
- całkiem milutko pachnie
- nie wykazuje żadnych, poza powyżej wspomnianymi właściwości pielęgnacyjnych
- niedrogi, więc przynajmniej nie żałuję zakupu.

sympatyczny, ale bez rewelacji

Powiem tak-calkiem mily w uzyciu, kupilam go z powodu mojego niepohamowanego uwielbienia do wszystkiego co wiśniowe.Zapach rzeczywiscie prawdziwie wisniowy, ale moim zdaniem mocny.Co do efektow nawilzajacych itd., trudno mi sie wypowiadac, bo specjalnie jakis problemow nie mam.Chociaz przyznaje, ze od czasu do czasu smaruje nim moja(często) sucha skore na lydkach. Efekt ukojenia jest, i tyle mi wystarczy.
Podkreslam ze nie wymagalam od niego duzo(ot czasem sie smarnac), i calkiem sympatycznie sie prezentuje.Tyle co do moich spostrzezen.Chyba drugi raz nie kupie, bo jest tysiace podobnych, a moja ciekawosc jest ogromna...

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze

Świąteczny makijaż

wisienka :)

Przyznaję się, że to kolejny balsam, który podkradłam mamie :D Ale to dlatego, że ślicznie pachnie wisienkami :) Jest to zapach jak dla mnie prawdziwej wiśni a nie wina wiśniowego hehe :P

Balsam ten dobrze nawilża skórę, choć moja akurat zbytniego nawilżenia nie potrzebuje. Jest gęsty i "treściwy" i trochę powoli się wchłania, ale za to pięknie pachnie :D
Szkoda tylko, że ten zapach nie utrzymuje się długo na skórze, tylko po kilkudziesięciu minutach się ulatnia :(