Soraya, Beauty Creator, Attraction, Krem rozświetlająco-witalizujący na dzień

Soraya, Beauty Creator, Attraction, Krem rozświetlająco-witalizujący na dzień

Rozświetlająco-witalizujący krem na dzień przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wymagającej intensywnego pobudzenia, odnowy i poprawy wyglądu. Krem zawiera wysoce zaawansowane składniki aktywne, które już po pierwszej aplikacji kosmetyku zdecydowanie poprawiają wygląd skóry. W sposób widoczny przywraca skórze witalność i blask sprawiając, że staje się ona bardziej atrakcyjna. Głęboko nawilża skórę, poprawia mikrocyrkulację w komórkach oraz dodaje witalności i energii. Przywraca utraconą jędrność skóry, intensywnie wygładza i działa przeciwzmarszczkowo. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Cena: 17,50 zł / 50 ml

Fajny

+śliczny zapach, delikatny i przyjemny
+bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia warstwy nie wchłoniętego kremu
+lekka konsystencja, fajnie się rozprowadza nie pozostawia święcacej cery i szybko sie wchłania.
+skóra jest ożywiona, widać że zdrowa i promienna
( nie mylić ze świeceniem)

- słabo nawilża jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego i nawilżajcego
Szukam czegoś bardziej nawilżającego i lekkiego ale
na lato napewno bedzie fajny

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2

Nie dla mnie :(

Kupilam ten kremik jakies 3 miesiace temu. Skusila mnie oczywiscie ta nazwa - poprawa atrakcyjnosci, dobre sobie... Krem ma przyjemna konsystencje, przystepna cene, ale na tym sie koncza jego zalety. Jak dla mojej cery, a mam mieszana z tendencja do przetluszczania w strefie T i duzej suchosci na policzkach, jest o wiele za malo nawilzajacy :( Zaraz po nalozeniu jest ok, ale po paru godzinach skora na policzkach zaczyna sie sciagac i luszczyc... Takze rano zauwazylam ze na policzkach luszcza sie takie male suche skorki. Wczesniej tego nie bylo...:( Ogolnie krem dobry ale dla skory bez ZADNYCH problemow. Dla mnie o wiele za slaby...:( A szkoda bo ma milusi zapaszek :) Nakladanie nie sprawia zadnych problemow, skora go wchlania. To chyba tyle :)

Używam tego produktu od: okolo 3 miesiecy i chce jak najszybciej skonczyc opakowanie :(
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

nic specjalnego

Krem mnie nie zachwycił. Może na początku stosowania zauważyłam jakąś niewielką różnicę, ale juz po około 2 tygodniach jedyny efekt jaki widziałam po nałożeniu to świecąca się cera. Zapewnienia o natychmiastowej poprawie jej wyglądu można włożyć między bajki. Owszem, konsystencja kremu jest bardzo przyjemna, rozprowadza się też dobrze na twarzy, ale to za mało, żebym mogła polecić ten krem z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

ot, zwykły krem

Właśnie kończę słoiczek. Kupiłam przypadkowo, bo i kosztował przyzwoicie. Krem nie powalił mnie na kolana. Duzy plus za konsystencję, lekkość, szybkość wchłaniania i wydajność. Bezsprzecznie nawilża. Ale to : "przywrócenie blasku i witalności, poprawa atrakcyjności" to już chwyt reklamowy. Nic takiego nie zauwazyłam :)
Dobry krem nawilżajacy do skóry bezproblemowej. Dobra jakość w stosunku do ceny.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Mnie nie zachwyca

Kremowi temu ocenę wystawiam dość wcześnie - po 2 tygodniach używania. Krem ten irytuje mnie na tyle, że "zasługuje" na ocenę już teraz.

Zakupiłam ten krem kierując się opiniami wizażanek, ale widocznie mamy inne gusta:(. Zupełnie mi on nie odpowiada. Lista wad:
1)obrzydliwy zapach - jakiż ochydnie mocno kwiatowy. Z resztą tak pachnie i balsam i maseczka Soray z tej serii. Fuj!!
2)skóra mi po nim piecze, a to mi się prawie nie zdarza przy innych kremach (tylko Biotherm Oxygen Boost coś tam).
3)no i coś na prawdę ..... krem jest tak śliski, że mam problem z wydobyciem go ze słoiczka. Muszę grzebać w nim paluchami i siłować się z tą śliską mazią.
4)nie nawilża wystarczająco.

Do zalet można zaliczyć:
1)przyzwoitą wchłanialość kremu
2)fakt, że nie zostawia woskowatej warstwy na twarzy
3)nie uczula, tzn. nie powoduje wysypu pryszczy

Zadowoli posiadaczki cer tłustych, bo przy cieplejszej pogodzie sprawdza sie wyśmienicie. Wystarczy, że sie ochłodzi i skóra chce czegoś mocniejszego.

Wydajność ma średnią, bo skóra go pije. Relacja cena/wydajność: średnia.

Nie ma filtrów, ale o tym wiedziałam przed zakupem. Wydaje mi się, że sporo polskich firm zreflektowało się i zaczęło do swoich kremów dodawać filtry (Oceanic, Eris). Szkoda, że Soraya, pozująca na taką super firmę nie wpasowuje się w ten jak najbardziej godny pochwały trend.

Podsumowując - producent na prawdę za tą cenę się nie postarał. Te 16 zł to nie aż takie wielkie pieniądze, ale krem o podobnych właściwościach kupię choćby od Ziaji i to za 1/2 ceny.
Używam tego produktu od:zużyłam w 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1-dno opakowanie

nieziemski :)

Cudowny! Tak jak moja poprzedniczka polubiłam go od pierwszej aplikacji. Jest cudownie lekki, w ogóle nie czuc go na twarzy, slicznie i delikatnie pachnie :-) , szybko się wchłania, nie tworzy tlustego filmu na twarzy, makijaż trzyma się na nim idealnie, jest niesamowicie wydajny (wygląda jakbym jeszcze nic nie zużyła). Skóra twarzy jest aksamitna, delikatna, faktycznie bije od niej jakiś blask. Zauwazyłam, że wygląda na mniej zmęczoną, bardziej świeżą, młodą (jest młoda bo mam 19 lat, ale wyglądała na strasznie wymęczoną) :-) Na pewno z niego dłuuugo nie zrezygnuję.

Używam tego produktu od: 3,5 tyg.

cudowny

Krem kupiłam bez przekonania w ramach eksperymentu i polubiłam już po pierwszej aplikacji. Natychmiast dokupiłam jeszcze wersję na noc. Kremik naprawdę czyni cuda i nie podrażnia mojej wrażliwej cery. Skóra po nim jest aksamitna, gładziutka, promienna i ma taki "nieziemski" blask. Pożegnałam się również z czasem szarą i zmęczoną cerą. Z przyjemnością mogę patrzeć w lustro - nie mam żadnych wyprysów i podrażnień. Nigdy nie myślałam, że krem w tak niskiej cenie może dawać doskonały efekt.