Bvlgari Pour Femme EDP

Bvlgari Pour Femme EDP

Arcykobiecy zapach!
Noszeniu tego zapachu towarzyszy uczucie prestiżu, elegancji, niepowtarzalności.
Klasyczny, kwiatowy zapach dla kobiet stworzony na bazie jaśminu
Bvlgari Pour Femme - romantyczny zapach o kwiatowej nucie jest cenny jak biżuteria. Delikatny, zmysłowy, bardzo kobiecy. Doskonały na wieczorne spotkania we dwoje....

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, fiołek, brzoskwinia, malina
nuta serca: róża, konwalia, jaśmin, heliotrop
nuta bazy: cedr, sandałowiec, piżmo, ambra.

Ciekawy zapach ale nietrwały

Perfumy kupiłam jako odlewkę. Byłam nimi zainteresowana po opiniach na Wizażu. I cóż mogę powiedzieć. Ciekawe są,przypominają mi zapach z dzieciństwa ale za chiny ludowe nie wiem skąd je znam.
Dla mnie osobiście pachną spokojem i klasą. Bezpieczny zapach zamknięty w pięknej buteleczce. Minusem ogromnym jest trwałość. 3 godziny i już ich nie ma. Są to chyba pierwsze perfumy z wyższej półki których używałam które mają tak krótką projekcję. Naprawdę jestem tym bardzo zawiedziona. Nie wiem czy je kupię bo trzeba by je chyba wylewać na siebie aby zapach utrzymał się cały dzień. Za to odejmuję dwie gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: 15 ml

ból głowy

Kiedyś mi się podobał, ale to była krótka fascynacja. Potem coś się stało. Nawet w zimne dni przyprawiał mnie o ból głowy, a po kilku tygodniach stosowania nie mogłam go znieść.
Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka ml, po czym oddałam prawie pełną buteleczkę koleżance

Kwiatowy puder

Zgadzam się z opiniami, że są to perfumy bezpieczne, kwiatowe, mydlano-pudrowe, z lekkim metalicznym akcentem. Czy retro? Może to taki ukłon w stronę przełomu lat 80-tych i 90-tych...
W otwarciu czuję delikatnego, lekko zielono-chemicznego fiołka, odpowiedzialnego za mydlano-metaliczny charakter zapachu, nie stwierdzam natomiast bergamotki. Niebawem do fiołka dołącza spore naręcze białych, przypudrowanych kwiatów, głównie konwalii. Wśród masy białego pudru nadal można wyczuć chłodną nutę, nadającą zapachowi nieco wyniosłego, zdystansowanego charakteru.
W bazie kompozycja ociepla się, nadal jest pudrowa, elegancka, ale zarazem bezpieczna, spokojna i pościelowa.

TOP 10 męskich perfum

Tak!

Raz testowałam ten zapach w Sephorze, potem zamówiłam testerki, a teraz 50 ml tego zapachu.
Fajny jest. Nie czuję w nim mocno jaśminu - a to dobrze - trochę mydlany, nieco może mdlący ale przyjemny, ciekawy i uspokajający. Ma \\\\\\\\\\\\\\"ogon\\\\\\\\\\\\\\". Jeśli mydlany, jest to super eleganckie francuskie dobre mydełko.
Edycja: jest na mnie super trwały.
Używam tego produktu od: kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: 10 ml?

bezpieczny

Kwiatowy, lekko pudrowy zapach. Kwiaty z czymś gorzkim i tak gorycz trwa przez cały czas. Ja gorycz w perfumach lubię, wiec dla mnie to akurat jest na duży plus. Nie czuję jaśminu, maliny, brzoskwini. Wszystko jest wymieszane w jedno i polane goryczką:)
Ogólnie zapach jest bardzo w porządku - klasyczny, bezpieczny, ale bez zachwytów i bez wielkich emocji.
Jak nie wiem czego mam użyć, sięgam po Bvlgari Pour Femme.
Ma coś w sobie takiego, że po jakimś czasie ciągnie do niego, tęskni się w jakiś sposób... może to, ze właśnie jest taki bezpieczny?
Nie czuję prestiżu ani szczególnej elegancji w tym zapachu. Zgadzam się natomiast, że jest bardzo kobiecy.
Butelka nie podoba mi się.
Nie kupię go ponownie, bo często zmieniam perfumy i szybko mi się nudzą.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używki - czyli mam do wykorzystania około 30 ml;)

22.01.2010 Jednak nie dałam rady dłużej ich używać, zaczęły mnie denerwować i szybko sprzedałam

Klimat retro

Kiedyś ten zapach nie miał u mnie zbyt dużych szans,ale...coś się zmieniło.Jestem ostatnio na fali poszukiwań zapachów kwiatowych,to zapewne przez wiosnę, kipiącą wszędzie różnorodnym kwieciem.Piękny zapach w klimacie retro:).Jego używanie tym przyjemniejsze,że zamknięty w uroczym flakonie-cenię ten rodzaj prostoty.Otwarcie tego zapachu fiołkowe, nieco cierpkie i nieprzesłodzone,powoduje ,że całość można by określić jako pudrową.Potem zapach pięknie ewoluuje na skórze,staje się subtelny,kwiatowy i tak jak podkreśliło wiele Recenzentek, nieco mydlany.Nie wyczuwam jaśminu,raczej różę i nutki herbaciane.Całość ciepła, kobieca i subtelna.W jednej z recenzji padło stwierdzenie,że jest zapachem aromatoterapeutycznym.I coś w tym jest:).Nie zdawałam sobie sprawy,że przy umiarkowanym używaniu go pachnie nim cały mój gabinet:).To jeden z niewielu zapachów, na który zwrócił uwagę mój mąż i docenił go.Tym chętniej będę go nosić...:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zapach idealny!

Wspaniały zapach!Szukałam go wiele lat jako wspomnienie czegoś ulotnego i eleganckiego, co tkwiło w mej pamięci i do czego przyrównywałam każdy zapach.!JA mam ich bardzo dużo i jestem wybredna tzn szybko się nudzę zapachami i zawsze jest coś, co mi nie pasuje, jakiś szczegół, który mnie odrzuca.Bulgari jest perfekcyjnie skomponowany i wyważony!Hiperelegancki!Dla mnie jest kwintesencją dobrego gustu, nieuciążliwy dla otoczenia , a rozkoszny dla posiadacza.Kwiatowo-pudrowy, lecz nie duszący, nienachalny, jak luksusowe francuskie mydło.Stworzony dla kobiety z klasą, bynajmniej nie spodoba się nastolatkom spsikującym się różowistymi, eskadowymi landrynkami, jakich pełno.Jedyny minusik to trwałośc, ale co mi tam-będę się w nim kąpać!Polecam, choć nie wiem, czy nie powinnam zazdrośnie odradzać i go strzec:)

Używam tego produktu od:1opakowania
Ilość zużytych opakowań:1-jestem w trakcie, ale na pewno nabędę większy zapas!

może coś z tego będzie

Po wstępnym teście wydał się interesujący. Wg mojego nosa to lżejsza wersja .... yvresse! Nieco sfermentowana ale słodka brzoskwinie, potem perfumowany elegancki puderek. Muszę to jeszcze raz przemyśleć, tzn. przewąchać i zdecyduję czy kupić... Trochę mnie niepokoi kiepskawa trwałość, ale zobaczymy. Porównywała ją z medusą Versacego i wybrałam do powtórki Bvlgari...

Początkowo nie rozumiałam dlaczego akurat Diabeł Prady chodzi nie w Pradzie ale właśnie w Bvlgari pour Femme... teraz wiem, czuję to kiedy go nakładam... ten meteliczno pudrowo mydlany jaśmin jest totalnie elegancki, chłodny i wyniośle prestiżowy. Nie kokietuje ale wręcz nakazuje spojrzeć na nosicielkę z pewną dozą nieśmiałości a nawet poddaństwa. Jest wg mnie owiele bardzie jasminoirowty niż jej czarna siostra... Nadal nie mój ale czasem używam, gdy mam \\\\\\\\"ostry\\\\\\\\" nastrój...
Przez jaśminow metaliczną pudrowość przebija sie bardzo delikatnie róża. Zapach wyrafinowany i chłodnawy, trwaly (jednak...). Nie powiedziałabym, że bezpieczny, ponieważ nie wszystkie kobiety lubią ostre zapachy, a ten taki jest... A mnie się właśnie to teraz w nim podoba... i nawet dodaje pikanterii i prowokuje do uwodzenia.

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testowe psiki i nabyłam 50 edp...

źle nie jest

Rzeczywiście są jakby czyste, pachną świeżością i pudrem. Eleganckie i słodkie *waniliowe*. Jest w nich jaśmin, który bardzo lubię w perfumach(np w Attraction), przyprawy, pomarańcza być może dodaje ciut kwaskowatości ale jest mało wyczuwalna. Są dość intensywne. Nie pasują mi na dzień, choć nie są bardzo narzucające się, myślę, że będą pasowały kobietom 30+.
Nie są w moim typie bo wydają mi się zbyt ciężkie i mało oryginalne...Ale są niezłe.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: ...

Owszem eleganckie, ale....

Eleganckie i kobiece ale troche tuzinkowe. Nie denerwuja, sa mile ale nic szczegolnego. Ale czasem takie "neutralne" perfumy sya tez potrzebne a na to Bvlgari nadaje sie swietnie.
Dobre na codzien, jak ktos chce pachniec czystoscia.Używam tego produktu od: 30ml
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

PRL-owskie konwalie

Wielkie rozczarowanie!!! Zakupilam pod wpływem opinii na wizazu ( dobrze, że chociaż z promocji bo chyba by mi serce pękło w innym przypadku ). Gdzie tu jakiś puder , elegancja czy luksus???. Pewnie ,że każdemu się podoba co innego, ale może mniej egzaltacji w opisach?. Ktoś pisał ,że przypominają nuty z dzieciństwa - mnie też! głównie jakąś tanią PRL -owska wodę konwaliową tyle ,że ta ma w dodatku trochę goryczy. I to by bylo na tyle. Rozgoryczona posiadaczka ( a miało być tak pięknie!)

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań:50 ml

wporzadku

Poczatek bardzo ładny z nutami swiezej bergamotki, fiołka i innych owocow. Potem dochodza bardzo ładne kwiaty: roza, ktorej nie znosze, ale tutaj jest przyjemna i konwalia. Całosc nie jest słodka, ani tez swieza tylko własnie taka klasyczna. Podoba mi sie, ale nie jestem do zakupu przekonana. No coz i tak bywa ;)

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...