Prostownica - karbownica S1110

Prostownica - karbownica S1110

Prostownica z końcówkami do prostowania i do karbowania włosów. Podwójna ochrona włosów dzięki zastosowaniu płytek z powłoką teflonową i ceramiczną. Ceramiczna ochrona działa w wysokiej temperaturze, gwarantuje równomierne nagrzewanie i super gładkość. Ochrona teflonowa to pewność nie klejącego, łatwego przesuwania się urządzenia po Twoich włosach.
Wymienne płytki: prostująca włosy, tworząca łagodne fale, karbownica.
Zdejmowane nakładki grzebienia.
Odżywiające emitowanie jonów i pary (specjalny zbiorniczek na wodę).
Kontrolka włączenia / wyłączenia.
Posiada zabezpieczenie zamknięcia dla wygodnego przechowywania.
Przewód o długości 1,8 m.
Moc 28 Watt

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

jestem bardzo zadowolona

Uzywam jej juz kilka lat i naprawde super mi sie z niej korzysta - bardzo dobrze prostuje wlosy, sa takie do kolejnego umycia wlosow, wlosy latwo sie przeslizguja pomiedzy teflonowymi plytkami, oprocz tego ze sa proste to jeszcze gladkie i mniej sie pusza :) dolaczone sa rowniez nakladki tworzace fale i karbujace i jako karbownica rowniez swietnie sie sprawdza :) prostownica latwa w uzyciu, poki co nie ma oznak zuzycia, ladna i dosyc lekka :)

Używam tego produktu od ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań:

kompletna tragedia

efekt na poczatku byl super - bo byla to moja pierwsza prostownica wiec zachwycily mnie proste wlosy. niestety po 3-4 godzinach wracaly do pierwotnego stanu, nawet gdy nie bylo wilgotno. w dodatku strasznie niszczy wlosy. wlasnie przez ta "prostownice" mam do dzis siano na glowie mimo iz dawno juz sie jej pozbylam. co do trwalosci to rowniez kiepsko, zatrzaski od tego pojemniczka na wode szybko sie wylamuja, w dodatku ta teflonowa warstwa sie sciera i zostaje sam metal - o zadnej ceramice nie ma tam mowy! na pewno drugi raz nie kupilabym tego urzadzenia - zdecydowanie nie polecam. no chyba ze ktos chce sobie "od swieta" pokarbowac wlosy :D

Używam tego produktu od: 4-5 lat

Zadnych efektow

To byla tak naprawde moja pierwsza prostownica, stad tez wiazalam z nia duze oczekiwania. Niestety, zawiodlam sie. Od zawsze wiedzialam, ze moje wlosy nie sa zbyt podatne na ukladanie sie. Prostowanie ich zajmowalo mi 30 min (obecnie, inna prostownica niecale 10 min), co byc moze wiaze sie z niska temperatura plytek. Remington nie wygladza wlosow, sa niewiele mniej puszyste niz przed prostowaniem. Po wyjsciu na swieze powietrze, pol godziny tortur idzie na marne, gdyz efekt kompletnie rozplywa sie. Wlosy nie byly nigdy idealnie wyprostowane, przez co nie moge jej wysoko ocenic. Trwalosc sprzetu jest dobra (szybko polamal mi sie zbiorniczek na wode, jednak powierzchnia plytek jest bez zarzutu). Jak na taka jakosc, cena jest zbyt wygorowana. Ogolnie nie polecam komus, kto ma problem z ulozeniem wlosow.

Ilość zużytych opakowań: ----

Remington

Jestem zadowolona

Prostownica posiada trzy wymienne wkładki. Zacznę od tego, że tylko po dwóch z nich na moich włosach widać różnicę. Mam włosy falowane, troszkę przesuszone i wkładka w kształcie fali zostawia na nich niezauważalny efekt. Co do nawilżacza- wydaje mi się, że rzeczywiście, po jego użyciu włosy były mniej suche, ale efekt był krótszy. Płytki prostujące są ceramiczne i pokryte teflonem-podczas prostowania włosy delkatnie prześlizguja się miedzy powierzchniami. No i wreszcie jonowanie. Podczas używanie prostownicy bez tej funkcji zdażało się, że moje włosy się elektryzowały, a gdy stosuję Remingtona nie zauważyłam tego. Ogólnie jestem zadowolona z urządzenia, odejmuję gwiazdkę, za wielkość, ze względu na nią prostownica jest trochę nieporęczna.

Używam od 3 miesięcy