Sensations, Wygładzająca pielęgnacja, Odżywka do włosów półdługich i długich z bambusem i masłem shea

Odżywka zawiera ekstrakty z masła shea oraz bambusa. Dzięki kremowej konsystencji łatwo się nakłada. Ułatwia rozczesywanie włosów długich oraz półdługich i wzmacnia je na całej długości, nadając im blask i jedwabistość.
Odżywkę nakłada się na włosy na 1 minutę, po czym należy ją dokładnie spłukać. Zapach jest słodki, ale delikatny.

Fajna, jak wszystkie stare odżywki Timotei.

Miałam ją chyba ze 2 razy, więcej nie zdążyłam jej kupić, bo wycofali.

Jedynym minusem jest rzadka konsystencja, ale to nic w zestawieniu z zaletami odżywki, która:

- nawilża
- nabłyszcza
- wygładza
- ułatwia rozczesywanie
- jest przyjemna w stosowaniu
- ładnie pachnie
- nie obciąża
- jest jej sporo
- jest niedroga

Czego chcieć jeszcze?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

całkiem niezła.

Używałam jej kilka lat temu, gdy jeszcze codziennie suszyłam włosy kiepską suszarką i prostowałam równie kiepską prostownicą.
Wtedy się sprawdzała.
Wygładzała, włosy się dobrze rozczesywały, były miękkie.
Widocznie moje włosy lubią silikony.
Polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

super ;)

jak dla mnie to same plusy :

+ nie obciąża - a myje włosy codziennie
+ nawilża, regeneruje
+ włosy są lśniące, błyszczące
+ pięknie pachnie - uwielbiam kosmetyki które nie dość ze robią dobrze dla włosów to jeszcze mam przyjemność z ich stosowania :)
+ pozostawia otoczkę na włosach, z tego co kojarze to są to silikony jednak moje loki je lubią
+ nie puszą sie po nim włosy, miło rozczesują i przyjmują dalszą stylizacje

polecam dla kręconowłosych !
(używam w duecie z szamponem)

depilacja metody

nic dobrego

Mam suche włosy, więc sięgnęłam po ten produkt z nadzieją, że pomoże mi w ich nawilżeniu. Niestety nic takiego się nie stało. Włosy ani nie rozczesywały się lepiej, ani nie zostały ugładzone. Po prostu odżywka spłynęła po nich jak woda po kaczce.
Podobała mi się jedynie jej konsystencja.

Używałam sporadycznie przez kilka miesięcy. W rezultacie nie zużyłam całego opakowania.

polecam

KWC,

mam dlugie wlosy do lopatek, proste, cienkie i przetluszczajace sie. wystarczy odrobina wiatru czy wilgoci i wygladam jak zmokla nigdy nie czeszaca sie kura.
Zawsze myslalam ze odzywki wygladzajace powoduja jeszcze szybsze przetluszczanie wloskow , ale jakie bylo moje zdziwienie kiedy po zakupie tej niepozornej taniej odzywki moje wlosy wygladaja jak wlosy pan z reklam.
Odkad jej uzywam mam gladkie , lsniace, 2 dni swierze wlosy -NARESZCIE

Naprawde polecam, a szczegolnie z szamponem z tej serii .Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1/5 z pierwszego

Mogło być lepiej

To fajna odżywka - jest tania, łatwo dostępna w każdym większym markecie, ślicznie pachnie.

Niestety w moim przypadku nie spełniała głównej obietnicy producenta - ułatwiania rozczesywania. Mam włosy do ramion i nawet po dość dużej porcji tej odżywki musiałam się wspomagać Gliss Kurem w sprayu. Dlatego więcej nie kupię.

Świetna!

Używam te odżywkę razem z szamponem z tej samej serii. Jest świetna! Miałam wrażenie, że sam szampon matowił moje włosy, ale po użyciu tej odżywki włosy wyglądały pięknie - naturalnie lsniły. Włosy są miękkie i niesamowcie pięknie pachną, szkoda tylko, ze zapach dlugo sie nie utrzymuje. Poza tym wygładzenie jest wspaniałe, ale aby otrzymac naprawdę pożadany efekt - nakładam jej bardzo dużo. Konsystencja jest OK, raczej lejąca, może wspływac z włosów, ale mi to pasuje. Produkt jak na działanie tani. Nie wiem jednak czy kupie ponownie, ponieważ jednak jak dla mnie zbyt mało nawilża włosy, a ja mam z natury suche włosy. Mimo to oczywiście polecam - produkt wart wypróbowania ;)

Używam tego produktu od: ...

wygładza i pielęgnuje :)

plusy
- cena
- dostępność
- nawilżenie, miękkość i rozczesywanie włosów
- zapach - jakieś słodkie orzechy i kremówki :D
- konsystencja - nie spływa z włosów, dobrze się rozprowadza
- wydajność
- wygładza włosy! nie muszę już ich prostować, mimo wilgotności i deszczu są mniej podatne na kręcenie, elastyczne, fajnie się układają, nawet moje rozdwojone końcówki się nie puszą :)

minusy
- włosy się do niej przyzwyczajają, efekty są najbardziej spektakularne na początku, a przecież teoretycznie powinno być coraz lepiej z czasem
- bardzo wysoka zawartość silikonu (trzecie miejsce) co sprawia, że czasem te włoski trzeba przemyć czymś oczyszczającym, bo zrobią się ciężkie i lepkie. silikon daje też efekt placebo - zadbanych włosów

bardzo fajna odżywka, próbuję innych timotei, ale na pewno kiedyś wrócę

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nie dla moich włosów.

Kupiłam tą odżywkę bo bardzo mi pasuje szmapon z tej seri. Ale odzywka dla moich włosów to nieporozumienie. Bardzo słabo nawilża, tylk troche ułatwia rozczesywanie, włosy sa po niej poplątane i nie wygładzone. Nie obciąza, ładnie pachnie i jest wydajna.
I to by było na tyle.
Do moich włosów zdecydowanie NIE.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Naprawdę dobry

Kupiłam odzywkę na zasadzie testowania nowości. Trochę się obawiałam, że kosmetyk przeznaczony do włosów długich i do ich wygładzania może być obciążający dla delikatnych włosów. O dziwo nie.

Odżywka nie obciążała włosów, za to faktycznie je wygładzała - moje włosy wyglądały na o wiele bardziej śliskie i lejące się niż wcześniej. Świetnie pachnie, ma dość rzadką, kremowa konsystencję, dobrze się rozprowadza, jest wydajna.

Warto przetestować.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Dobry kosmetyk

Włosy po tej odżywce są wygładzone i lśniące, łatwo się rozczesują i mają przyjemny zapach. Konsystencja jednak trochę za rzadka...
Za tak niską cenę to niezły kosmetyk.
Używałam wielu odżywek i ta jest dla moich włosów bardzo dobra.

Nie wiem czy kupię jeszcze akurat tę odżywkę, chcę wypróbować inną z tej serii, tym razem do włosów brązowych z henną.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

nic specjalnego

Odżywka ma miły zapach, gęstą konsystencję.
Włosy po niej są gładkie, łatwo się rozczesują.
To jednak wszystkie cechy jakie zauważyłam.

Podsumowując: odżywka jakich wiele. Nie jest zła, jednak szukam dalej.