Pore-Fection, Żel oczyszczający i odblokowujący pory

Pore-Fection, Żel oczyszczający i odblokowujący pory

Bardzo dobry kosmetyk do tłustej skóry, w pojemnym opakowaniu (200 ml). Ma konsystencję kremu, jest wydajny i dobrze oczyszcza skórę. Bardzo odpowiada mi też jego zapach. Tym razem ta firma bardzo mile mnie zaskoczyła jakością specyfiku.
Cena: 29,90 zł

Nie!!!

Kupiłam już bardzo dawno, ale po kilkukrotnym użyciu wywaliłam gdzieś na dno szafy (jakoś nie lubię wyrzucać kosmetyków). Pzy okazji przedświątecznych porządków, odnalazłam go, a że zbliżał się koniec ważności postanowiłam zużytkować. Ale nic z tego, po kilku takich próbach wylądował w koszu, bo nawet do stópek się nie nadawał. Wysusza, okropnie ściąga skórę, choć zdarza mi się to niezwykle rzadko. Po myciu bynajmniej nie czułam idealnej czystości na twarzy, jakąś taka dziwaczną powłokę, film, czy coś takiego. FUJ!!! Nigdy już nie kupię produktów do mycia buźki z avonu, chociaż zważywszy na ich pojemności są bardzo kuszące (no i te obniżki:D), bo to nie pierwszy tego typu produkt tej firmy , który po kilkukrotnym użyciu ląduje w koszu.

Zawiodłam się

Mam cerę mieszaną i zdecydowanie ten kosmetyk mi nie podpasował.Nie mogę się przyczepić do właściwości myjących ,ponieważ doskonale czyści,ale niestety tak samo dobrze wysusza cerę.Ledwo zdążyłam wytrzeć twarz ,a już ogarniało mnie przykre uczucie ściągnięcia.
Zniechęcił mnie do zakupu żelu z nowej wersji kosmetyków oczyszczających.

najlepszy

To najlepiej oczyszczający żel, jaki do tej pory miałam. Ma konsystencję pasty, a nie żelu. Idealnie oczyszcza pory z tłuszczu, może dzięki zawartości zielonej glinki. Nie wysusza, a mam cerę mieszaną. Jest bardzo wydajny, jedna tuba starcza na kilka miesięcy. Mój brat też go sobie najbardziej chwali. Szkoda, że go wycofali...

Avon Mark - relacja

paskudny!!

Po pierwszych dniach stosowania żelu było nawet okay, ale później...tragedia. Według mnie to najpaskudniejszy kosmetyk. Strasznie wysusza skórę, pozbawia ją zapewnie całej ochrony. I co z tego, że oczyścił mi pory jak póżniej przez kilka tygodni musiałam ratować skórę kremami, maseczkami nawilżajacymi. Działa "zbyt brutalnie" na skórę. Konsystencja i zapach- okropne. Wylądował w koszu. Zdecydowanie nie polecam.

Mam go od tygodnia. Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania się na policzkach. Poza tym mam też rozszerzone pory, a ostatnio pojawił się koszmarny trądzik. Musze jedneak zaznaczyć, że mam wrażliwą, alergiczną skórę.
Ten kosmetyk bardzo dobrze oczyszcza, zwęża pory, nie podrażnia skóry.
Rzeczywiście trochę ściąga skórę, ale ja tak mam po każdym kosmetyku myjącym.
Średnio odpowiada mi zapach, ale można się przyzwyczaić, szczególnie, że dobrze działa.
Jeste bardzo zadowolona, choć byłam nastawiona baaaaaaardzo sceptycznie. Nie miałam jeszcze nic, co by tak dobrze oczyszczało moja twarz.

hiperwydajny

Wg mnie zasługuje na polecenie go dalej. Jak każdy żel z jakim do tej pory się spotkałam, lekko napina skórę, ale przecież zaraz po nim nakładam krem, który to napięcie niweluje. Oczyszcza dobrze, łatwo się spłukuje i jest hiperwydajny, za to lubię go najbardziej.

przyzwoity

Dobrze oczyszcza, ale uzywalam go ostroznie, zeby nie przesuszyc skory (przy czym chodzilo mi glownie o przesuszenie wynikajace z kontaktu z woda z kranu, bo zmywac mineralka nie mialabym cierpliowci).
Troche za gesty (ale przez to wydajny) i nienajlepiej sie splukuje.
Ale nie jest zly, pewnie gdyby nie moja awersja do traktowania skory twarzy woda, kupilabym go ponownie.

Taki sobie

Jeżeli codzi o oczyszczanie to rzeczywiście jest dobry bo skóra jest czysta i przez dłuższy czas się nie świeci ale

-niezbyt ładnie pachnie za bardzo chemiczny zapach
-konsystencja nie przypomina żelu ale krem do golenia
-nie pieni się
-może za bardzo wysuszać skórę
Cena w promocji dosyć przystępna ale kiedy go skończę nie kupię go ponownie za tą cenę są lepsze i przyjemniejsze.

Bardziej lek niz kosmetyk

Ja uzywam go tylko doraznie, i tak na dobra sprawe, to ten sposob polecam. Bardzo, BARDZO wysusza. Dla mnie to takie kolo ratunkowe, jak widze ze mimo staram ze skora dzieje sie coraz gorzej to oczyszczam ja sobie "mechanicznie" :P, myje tym mazidlem, nawilzam jakims plynem i nakladam Tormentiol na ranki. Jak dotad niezle sie sprawdza taka kuracja. Do tego do plusow mozna chyba zaliczyc relacje cena/pojemnosc (chociaz z drugiej strony opakowanie troche duzo miejsca zajmuje :P).

Edit: gdzie ja mialem glowe??? Przeciez ta pianka mozna sobie skore rozwalic. Wydawalo mi sie, ze taki kopniak dla skory moze sie czasem przydac, ale po zastanowieniu sie stwierdzam ze to nie ma sensu. Pianka zmywa zupelnie ochronna warstwe skory, bez zastosowania czegos po niej doprowadzilaby do tragedii. Zostawiam 2 gwiazdki tylko za dobra dezynfekcje, co moze przydac sie po oczyszczaniu, oraz za duza pojemnosc.

dla mnie bomba!!!!!!!

to coś czego szukałam!:)dla mojej raczej normalnej buśki,aczkolwiek z tendencja do świecenia,jest strzałem w 10-tke!moze sie wydawac ze lekko wysusza(i tak zawsze potem nakładam krem,wiec w czym problem?:))ale za to jak matuje...bardzo długo nic sie nie zaswieci;)poza tym-po 2 tygodniach stosowania zauważyłam ze zmniejszyły mi sie pory!hurrraa...:)
kolejny plus za dużą wydajność!
jednym słowem rewelacja!pieciogwiazdkowy bez dwoch zdan!
ps.chciałam jeszcze dodac,ze w promocji,ktora jest wcale nierzadko,kosztuje tylko 12,90zl.biegnijcie do swych konsultantek!

Błotny odtłuszczacz

Ów błotny odtłuszczacz tak doskonale myje naszą buzię, że po umyciu aż piszczy, kiedy przeciąga się po niej palcem. Nadawałby się do reklamy idealnego płynu do mycia naczyń, zabija wszelki tłuszcz.
Po kilku użyciach zeszła mi skóra, ale używałam dalej tylko rzadziej, bo szkoda wyrzucić.
Zapach - śmierdzi, konsystencja - niby miał to być krem, ale przypominał raczej błotko. W dodatku się mazał po twarzy.
Szczypał w oczy.
Twarz po użyciu była ściągnięta, wysuszona i podrażniona.
Mam to za sobą.

wysusza!!!

Jestem jedyna osoba ktorej nie odpowiada ten zel (a wlasciwie krem), ale ja po prostu nie moglam go zniesc! Oddalam go mamie po kilku uzyciach. Okropnie wysuszyl mi skore, bardzo trudno sie zmywa z twarzy, mam wrazenie ze zostawal na skorze. Nieladnie pachnie, nie pieni sie. To najgorszy zel do twarzy jaki kiedykolwiek mialam