Noblesse, Body Spa, Kąpiel Zielona Laguna

Noblesse, Body Spa, Kąpiel Zielona Laguna

Sproszkowany, lekko pieniący się preparat do kąpieli o nadzwyczajnym zapachu, zawiera odżywczą algę Spirulinę, minerały morskie oraz 12 witamin rewitalizujących i nawilżających skórę.

Cena: 5-6 zł / 20 g

rozczarowanie

Zielona Laguna pomyślałam muszę to mieć;) a jednak nie musiałam:( Bardzo sie rozczarowałam bo uważam Dermike za jedną z lepszych firm. Moje pierwsze wrażenie- to wizualne było jak najbardziej pozytywne. Woda zabarwiona na piękny kolor i delikatna piana wyglądały zachęcająco. Natomiast zapach- nie wiem jakie to francuskie perfumy miał na myśli producent ale dla mnie nie był to przyjemny zapach. Był na tyle nieprzyjemny, że bardzo szybko zakończyłam kąpiel. Na domiar tego ciało był potwornie przesuszone i wymagało natychmiastowej kuracji balsamem. Tego produktu nie określiłabym nawet gadżetem, który można mieć ale nie trzeba. Zbyt małe korzyści pielęgnacyjne na takie miano.Nie polecam

Używam tego produktu od:użyłam wczoraj

100%PRZYJEMNOŚCI

Uwielbiam ten produkt!!!
Przy zakupie troszkę się bałam, enigmatycznego stwierdzenia o zapachu francuskich perfum..wiadomo, że zapachy są sprawą indywidualną i nie zawsze ich woń sprawia przyjemność;). Moje obawy były jednak bezpodstawne :)
Zapach określiłabym jako unisex, świeży, relaksujący, wodny, wprost idealny do kąpieli po ciężkim dniu.
Po wsypaniu saszetki woda staje się miękka, nieprzeźroczysta..pięknie zabarwiona na lazurowy kolor - prawie wogóle się nie pieni - co dla mnie jest plusem..
Kąpiel z dodatkiem tego kosmetyku sprawia mi nieukrywaną przyjemność, wspaniale relaksuje - jak dla mnie WSPANIAŁY i żałuję, że niedostępny w opakowaniach o większej pojemności

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:ok.10

dno

Jedna gwiazdka za kolor - faktycznie lagunowo zielony. Poza tym bardzo słabo się pieni, z obiecanej pielęgnacji nici, a zapach francuskich perfum opisywany z zadęciem na opakowaniu, to typowy perfumiarski zapaszek sprzed stu lat, pozbawionny lekkości i finezji. Na szczęście jest niezbyt intensywny i trwały. Taki kosmetyk-nic. To moje kolejne doświadczenie z Dermiką - firmą, która jakoby robi kosmetyki ekskluzywne - gdzie miłe wrażenia kończą się na opisie produktu.

Używam tego produktu od: