Silk Therapy, Smoothing Shampoo (Szampon wygładzający (stara wersja))

Silk Therapy, Smoothing Shampoo (Szampon wygładzający (stara wersja))

Szampon zawiera witaminę B, proteiny jedwabne oraz wyciągi z ziół. Znacznie poprawia kondycję włosów zniszczonych i matowych oraz ich gładkość.
Nadaje włosom niepowtarzalny połysk. Przeznaczony do włosów niesfornych, puszystych, oraz kręconych.

perłowy:)

Kupiłam dwa zestawy(szampon+odżywka)-szamponu w każdym zestawie było 50ml.
Szampon dobrze się pieni,ma taki perłowy kolorek.Włosy po umyciu gładkie,miłe w dotyku.Używam razem z tym szamponem odżywki Mypa z masłem shea i sądzę,że dzięki temu połączeniu włosy ładnie wyglądają nawet przez 3 dni po umyciu.

Ogólnie jestem zadowolona z tego szamponu,ale mam problem,bo mi włosy wypadają i poza tym swędzi mnie skóra głowy,więc przestawiłam się na szampony dla dzieci bez sls,które tak średnio pomagają,ale zawsze pomagają i dlatego nie wiem,czy kupie ten szampon ponownie(mam tu na myśli większe opakowanie).Na pewno do zmycia silikonów(obecnych np. w jedwabiu) nadaje się świetnie i dlatego chociażby kupię małe opakowanie.

Używam tego produktu od:nieregularnie od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 małe(po 50ml)

dobry

Zuzylam litrowe opakowanie szamponu. I uwazam jest jest w porzadku. Wygladza wlosy i nawilza, sa w dobrym stanie, lsnia i sa lejace. Mam wlosy krecone i niesforne i ten szampon jest w stanie je zdyscyplinowac. Wlosy sa w zdecydowanie lepszej kondycji. Poza tym ladnie pachnie, ma dobra konsystencje, jest wydajny, nie podraznia skory glowy,ma funkcjonalne opakowanie.
Zaznaczylam ze nie wiem czy kupie, bo staram sie uzywac sparowanych produktow, czyli szampon i odzywka z jednej serii, a odzywka z tej serii okazala sie porazka, ale to opisalam w innej recenzji.
Dla pan z niesfornymi i suchymi wlosami polecam szampon, moze znacznie wspomoc pielegnacje.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 litr

całkiem ok

Szmpon jest bardzo wydajny, dobrze sie pieni,ma przyjemny zapach.Moje kręcone włosy naprawde prostuje, zwłaszcza jeśli od razu wysuszę suszarką, przy czy nie wysusza ich (ani on, ani, pewnie dzieki niemu-suszarka:)zatem -polecam!

Używam tego produktu od:10 myć
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Manicure - kolorowy french

włosy nabierają blasku

Używałam już kilku produktów tej firmy, więc bez większych obaw sięgnełam po szampon z serii Silk therapy.Potrzebowałam czegoś, co ujarzmi moje dość niesforne po zimie włosy. Były matowe i sztywne.Szampon okazał sie świetnym wyborem.Spełnił obietnice producenta,włosy świetnie się rozczesują, nawet gdy nie użyję odżywki. Włosy mam długie i rozjaśniane, ale zdrowe i lśniące właśnie dzięki biosilkowi.Jedwabiu do włosów używam rok, a omawianego szamponu od marca czyli prawie pół roku.Wadą jest opakowanie, które się zapycha i rozlewa w obrębie zatyczki.Równocześnie używałam odżywki z tej samej serii i tam też mam podobny problem, ale to drobiazg.aha i jeszcze jedna zaleta - śliczny zapach.

Używam tego produktu od:6 mcy