Avon, Pore-Fection, Lekki krem nawilżająco - matujący

Avon, Pore-Fection, Lekki krem nawilżająco - matujący

Bardzo lekki krem o niezbyt przyjemnym zapachu i półpłynnej konsystencji. Wykorzystuje system mikrogąbeczek wchłaniających nadmiar sebum. Słabo nawilża, przeznaczony raczej dla osób o bardzo tłustej skórze.
Jedynym plusem dla mnie jest higieniczne opakowanie z pompką.

Cena: ok. 25 zł / 50 ml

Fatalny

Widzę, że tu stare recynzje są, teraz ten krem jest już w innym opakowaniu. Niestety konsystencja lejąca się, zbyt wodnista. Gdyby był dalej z pompką to ok, ale teraz jest w takim opakowaniu, że trzeba go przechylić, a on się wylewa:/ Napewnoe nie pomaga zwalczac wyprysków. Troche wysusza, efektu zmatowienia nie zauwazyłam....za taką cene są o niebo lepsze kremy.

Bardzo go polubiłam!!!!

Zamówiłam go kiedyś z serii limitowanej, nie wiem czy ten w nowym opakowaniu to ten sam kremik????
Dla mojej trądzikowej, tłustej cery super!!! Super nawilża i matuje, co prawda nie tak długo jak Iwostin, ale jednak coś:)
Ładnie pachnie, opakowanie wygodne, z moją ulubioną pompeczką:D
Sprawił, że cera poprawiła mi się, wypryski zmniejszyły się i podleczyły:)
Już mi się skończyła niestety:(

wysusza!

Kupiłam latem bo niby lekki i matujący. Niestety okazał się nie być matujący a do tego wysuszył mi skórę, w środku lata walczyłam z łuszczącym się naskórkiem, nigdy więcej.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie dla mojej cery.

Kiedyś miałam ten krem. Niestety nie zachwycił mnie. Miał żadką konsystencję i zle się rozprowadzał na twarzy. Powodował dziwne uczucie pieczenia. Zdecydowanie wolę kremy z firmy Avene. Tego kremu nie polecam.

nie podoba mi sie

Krem nieladnie pachnie. Konsystencja zbyt wodnista - na buzi sie klei :/ Nie lubie go, bo mam wrazenie, ze w ogole nic nie robi dla skory - ani nie matuje, ani nie nawilza. Ja wole tresciwsze kremy, mimo iz mam cere sklonna do blyszczenia sie. Ten kremik to takie nic - bo w ogole nie dziala - pod jakimkolwiek wzgledem. Nie polecam.

Jak dla mnie bomba!!!

Używam już go dosyć długo, na początku miałam pewne opory bo jest prawie jak woda, ale po czasie okazał się świetny od razu zaznaczam że mam cerę mieszaną i chyba dla normalnej odpada. Jest lekki, szybko się wchłania i ma dozownik!

taki sobie

Jest to moj drugi specyfik tego rodzaju. Wczesniej mialam Oriflame. Porownujac obydwa - ten Avonu lepiej matuje, ale za to wysusza skore. Raczej nie polecam.Ilość zużytych opakowań: 1

A mi pasi

Używam go...jakieś...pół buteleczki-i stwierdzam, co nastepuje:-->zapach mi absolutnie nie przeszkadza (nie jest taki zły);-->może nie daje efektu matowienia na wiele godzin, ale jest ok;-->skóra po nim jest swieża, gładka;Nie będę sie rozpisywac-krótko-dla mnie w porządku. Jedną * odejmuję tylko za ten krótki efekt matowienia.

polecam do cery tlustej

Dla mnie idealny, tylko dlatego, iz nie ma zapachu idealnego (po nalozeniu nie czuje go juz)nie dalam wszystkich gwiazdek. Mam mieszana cere, lecz po srodku jest bardzo tlusta czyli czolo, nos i broda. Bardzo dlugo nie swieci sie, szybko sie wchalnia, jest bardzo lekki gdy nakladam go na buzie, przynamniej takie sa moje odczucia. Jest zamkniety i ma pompke, a to jest rowniez duzy atut. Polecam, zuzylam jedna buteleczke i kupilam nastepna.

zadnych atutów

Nie nawilża, nie matuje, brzydko pachnie, nieprzyjemnie napina skórę tworząc jakby cieniutką skórkę - skorupkę i w ogóle do niczego. Moim zdaniem juz lepiej w ogóle się nie smarować niż posmarować się tym.

kiepski

Matować nie matuje w ogóle.<BR>Nieprzyjemie pachnie i ma niemiłą konsystencję.<BR>Kiepsko się wchłania.<BR>Na szczęście nie podrażnia i nie wysusza.

słabiutki

Chyba nie będę oryginalna: jest za mokry (rzadki i wodnisty), a do tego też mam cerę mieszaną, ale nawet przez godzinę nie matowi:( Znalazł zastosowanie jako baza pod podkład.