Beautiful Body, Sunflower & Vanilla Sugar Ultra Rich Body Butter, Nawilżające masło do ciała słonecznik-wanilia

Gęste i tłuste masło do ciała wzbogacone mieszanką ekstraktów ze słonecznika oraz wanilii. Intensywnie nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją gładką i delikatną.

Cena: 28 zł / 200 ml

gumowaty

Niebyt drogi balsam/masło (??). W konsystencji przypomina gumę. Rozprowadza się raczej źle. Działanie przeciętne.Zapach nijaki. Wygodne opakowanie.
Podsumowując: przeciętny efekt, trudne stosowanie. Strata pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: z mozołem kończę pierwsze

Rozczarowanie

Rozczarowanie.
Spodziewałam się zgodnego z opisem na opakowaniu t ł u s t e g o masła do ciała, a znalazłam w słoiczku coś przypominającego klej roślinny. Ładnie pachnący, ale klej.
Kolejny minus: niezwykle ciężko jest ten specyfik rozsmarować na skórze. Nie wsiąka w skórę, tylko zostawia suchawy film.
Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 - więcej nie kupię

jednak nie

Do masełek Freemana mam pecha - kupiłam 3 i żadne mnie nie zachwyciło. Wersja gruszkowo-brzoskwiniowa - to była tragedia, antykosmetyk po prostu. Wersja jagodowo-winogronowa - była troche lepsza - co nie znaczy dobra. Waniliowo-słonecznikowa - nie jest zła, ale i nie zachwyca. Nie skuszę sie więcej!
A miało byc tak pięknie...;) Śliczne, kolorowe opakowania, zachęcające opisy i bardzo apetyczne zapachy - to dotyczy całej trójcy. Potem jednak bajka sie konczy.
Ta wersja równiez pachnie baardzo przyjemnie - słodycz wanilii, lekko złagodzona słonecznikiem - razem cos budyniowego, jadalnego. Konsystencja bardzo gęsta, choć nie tak słoninowata, jak w wersji gruszkowej. Problemy z rozsmarowywaniem są znacznie mniejsze, nawet to można zrobić. Minimalne ilości - bez problemu, przy wiekszej - moga pojawiać sie smugi, które ponownie, pracowicie należy rozsmarowywać - do skutku. Lekko natłuszcza skóre, pewnie odżywia. na nawilżenie ni ma co liczyć.
Podsumowując - na pewno nie jest to kosmetyk lekki, łatwy i przyjemny - przeciwnie - wymaga pracy, masażu, czasu. Efekty na kolana nie powalają, choc jest pewne wygładzenie skóry i miły zapach. Można...ale nie koniecznie. ja juz mam dośc eksperymentów z Freemanem, wolę kremy, z którymi nie muszę sie użerać...